פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מתלבט

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
דנירל הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט דנירל ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מתלבט
    פורסם: 21/מאי/2018 ב- 03:17
שלום אלעד,
יש לי כמה שאלות ברשותך:
1. אני כרגע תלמיד של יואל גבע - דיי מרוצה עד עכשיו אני באמצע הקורס.
השאיפה שלי בסופו של דבר להוציא ציון שיספיק לרפואה, לכן יודע שאצטרך לגשת שוב.
בגדול הכמותי שלי מצויין יחסית (תלמיד 5 יחידות), עדיין לא עשיתי את ה"סוויץ'" המלא לגישות הפסיכומטריות אבל לאט לאט :)
2. המילולי שלי לדעתי ממוצע, עדיין לא עשיתי סימולציות כי לא הגענו לשם אז אין לי באמת מושג איפה אני עומד
3. האנגלית שלי על הפנים - אז ייקח לי זמן לשפר, תהליך ארוך וברור לי שבמועד הקרוב החלק של האנגלית שלי יהיה נמוך באופו ניכר.

אשתף אותך בהתלבטות, בגדול אמרתי לעצמי אני אגש עכשיו למועד יולי, למועד ספטמבר אגש לבד (למידה בבית בפתירת סימולציות ושיפור אנגלית) וארשם מראש שוב לקורס של יואל גבע של מועד דצמבר.

במקרה נתקלתי בסרטון של ניב רווח, שדוחה בתוקף את אפקטיביות של קורס חוזר באותו מכון.
גלשתי עוד קצת ונחשפתי לסרטונים שלך אלעד.

אשמח לעצה שלך,
אני רוצה להפיק את המקסימום מעצמי. לאור הכתוב לעיל ותיאור המצב שלי.
מה אתה ממליץ לי? השאיפה שלי זה להוציא כמה שיותר, ואני לא מפחד מלמידה ועבודה קשה.
השאלה היא כזו: האם אתה ממליץ לי להזמין ערכה שלך (אם כן איזו?) וללמוד איתה (אחרי שאגש למועד יולי) למועד ספטמבר (למרות שיהיו לי רק חודשיים ללמוד ממנה), ואז ללמוד מהערכה למועד דצמבר?.

האם באמת יש באמירה שלעשות קורס חוזר באותו מכון הוא לא אפקטיבי? אני דיי התרשמי לחיוב מהרמת אנגלית של יואל גבע.. לא יודע מה לגביי המילונים שלכם, המילונים שלהם באמת מקיפים 90% מהמילים בפרק האנגלית.

בקיצור אשמח להמלצה שלך, מה אתה ממליץ לי.
ושאלה נוספת, יש לכם אפליקציה ללימוד מילים בעברית ובאנגלית? ותוכנה למחשב?

תודה!!!

נערך ע"י דנירל - 21/מאי/2018 ב- 03:19
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מאי/2018 ב- 18:06
היי דנירל,
האמירה "לא לעשות שוב קורס באותו מכון" היא אמירה שיווקית.
אם מישהו סגור על קורס עדיף לעשות 5 קורסים אחד אחרי השני במכון x ולא לעשות אף קורס במכונים y,z,w...

למה?
כי יש מכונים שיש להם חומר לימוד טוב ומלמדים נכון, ויש כאלה שלא.
אז אם בחרת טוב בקורס הראשון, זה שלא הגעת לציון מספק לא אומר שעכשיו אתה צריך ללכת לקורס פחות מוצלח שיכין אותך פחות טוב.

אבל מה כן נכון באמירה הזו?
שלא אפקטיבי לתרגל מאותם חומרי לימוד, כי כבר פתרת את השאלות האלה, וזה לא משקף מספיק.
אתה צריך תרגול נוסף חדש.

וגם כאן נכנסת התלבטות - מאיזה ספרים ללמוד? האם יש הבדל בכלל בין המכונים?
אז יש, ולא מעט.

רוב הספרים לא תואמים מספיק את הבחינה, הן בסוגי השאלות והן בדרכי הלימוד (לא בכל השאלות כמובן אבל יש לא מעט שאלות לא תואמות ושיטות לא רלוונטיות).

אנחנו ממליצים על החומרים של -
המרכז הארצי, הספרים שלנו, הספרים של גבע והספרים של פסיכומטרי 800.
שאר הספרים בשוק לא תואמים מספיק את המבחן, בכל מיני פרמטרים. זה לא שאי אפשר ללמוד מהם, כמובן שאפשר, אבל הם פחות יעילים ופחות יכוונו אותך למהות של השאלות הפסיכומטריות האמיתיות והדרכים היעילות לפתור אותן.

ועכשיו לגבי המצב הספציפי שלך -
לפי מה שכתבת אני לא חושב שאתה צריך עוד קורס אחר כך, ואני חושב שאתה תבין את זה לבד בעצמך (וזה בכלל לא משנה באיזה מכון).

זמן זה המשאב הכי יקר שלך!
אתה כבר תהיה אחרי שתי בחינות, אתה תדע בדיוק מה הנקודות החלשות שלך, ולשבת בקורס שמלמד את כל הנושאים מאפס זה בזבוז זמן.
אתה צריך לנצל את הזמן בצורה הכי טובה - לעבור עוד ועוד על הנושאים שאתה חלש בהם ולא ללמוד את הכל מחדש.

כשתגיע לרגע שתחליט ללמוד לבד (אחרי הקורס הזה) אז תתייעץ איתנו ונעזור לך לבחור את הספרים הכי נכונים ומתאימים לך. אין היגיון להמליץ לך כרגע איזו ערכה כדאי, עדיף לעשות את זה אחרי שיהיו לנך ולנו ציונים ויותר נתונים.

אגב, אתה מוזמן למפגש חשיבה פסיכומטרית שייערך ביום חמישי הקרוב, הוא יעזור לך מאוד גם בקורס בגבע עכשיו.
הוא חינם ופתוח לכולם (על בסיס מקום פנוי), הרישום אליו כאן: http://psycho.co.il/psycho_lesson_register.asp

וכן, יש לנו אפליקציה למילים בעברית ובאנגלית, וגם מערכות לימוד במחשב (לימוד מילים, בחנים וניתוח סימולציות)

אפליקציה לפסיכומטרי

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
דנירל הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט דנירל ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/מאי/2018 ב- 03:53
תודה רבה על ההתייחסות המפורטת,
אכן נרשמתי כבר למפגש ואישרתי הגעה, נתראה בחמישי!
תודה רבה.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.