פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תכנית לימוד לפסיכומטרי - 60 יום

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
יובל שטוייר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: יקנעם עילית
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט יובל שטוייר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תכנית לימוד לפסיכומטרי - 60 יום
    פורסם: 04/אוגוסט/2018 ב- 10:29
שלום רב ,
אני תלמיד כיתה יא שעולה ליב והחליט ללמוד בבית במהלך חופשת הקיץ , למרות שהתכוונתי לפנות לכך 60 יום , ובאשמה חלקית של מועדי ב' ובגרות קיץ בפיזיקה , בנוסף לסיום עבודות קיץ בנושאים שונים . יצא שהתחלתי להתכונן רק לפני בערך שבוע וחצי . המבחן שלי ב07.09.2018 (מבחן עם כמה התאמות) , ולכן נראה כי הרווחתי 4 ימי למידה . אך למרות זאת אני רק ביום 16 בתכנית הלימודים , אני לומד כל יום כולל בימי מנוחה , אך יוצא שאני לא מצליח לדחוס 2 ימי למידה ביום אחד (למרות שאני מקדיש 8 שעות ללימודים) , 5 שעות הם יעילות בדרך כלל , אבל למרות זאת הקצב שלי איטי כי אני נוהג לתחקר לעומק כל טעות שלי וכל חוסר הבנה שלי . וגם אם אפסיק לעשות איני מבין כיצד אוכל לדחוס יומיים למידה ביום לימודים בודד . משום שלאחר זמן למידה רב הראש כבר לא עד כדי חד . והכל מתחיל להיות בסגנון : תרגול ⇐ תסכול , טעויות ↔ בכמויות.
האם אוכל בימי הסימולציות יתאפשר לדחוס עוד ימי עבודה? משום שאני חושש שאני עלול לא להספיק לסמלץ ואיני רוצה להגיע למצב כזה .
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אוגוסט/2018 ב- 22:39
הדבר הכי חשוב זה להשאיר מספיק זמן לסימולציות. בשום מקרה אל תרד משבועיים של סימולציות, והעדיפות היא לשלושה, גם על חשבון של ללמוד ולתרגל פחות שאלות בכל נושא.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .047 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.