פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עובד עצות במילולי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
horhit הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט horhit ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עובד עצות במילולי
    פורסם: 16/אוגוסט/2019 ב- 12:07
אני כרגע ניגש בפעם הראשונה, ועקב האכילס שלי הוא החלק המילולי. בכל הסימולציות שלי הציון עומד על 630-660 וזה בגלל החלק המילולי.
המדריך שלי אמר לי לעשות 20 פרקים בעברית והחלטתי לפרוס את זה ל3 ימים. אתמול עשיתי 6 ובהם ב4 הוצאתי 9 טעויות וב2 הוצאתי 7 טעויות.
היום עשיתי עוד 5 ובהם ב3 הוצאתי 9 טעויות , אחד 12 טעויות ואחד 7 טעויות.
אנלוגיות אני מוציא לרוב 5 מתוך 6, אבל הבנה והסקה, השלמת משפטים וטקסט פשוט בלתי אפשריים בשבילי.
אני קורא את הטקטס ולא מבין(חשוב לציין שיש לי אוצר מילים רחב פשוט קשה לי לחבר הכל ולהסיק מזה מסקנות מה שפוגע גם בהבנה והסקה קשות). בהשלמת משפטים אני פשוט מציב ברגע שאני קורא אך אני מאבד את הקשרים של המילים לפעמים לטקסט ובהשלמות קשות אני לא מבין מה רוצים ממני.
במתמ' אני מאוד חזק, אני יכול להוציא 3 טעויות ב2 פרקים ובאנגלית אני מוציא לרוב 5 טעויות.
מה אתם אומרים לעשות? ממש קשה לי בחלק הזה ואני קראתי ספרים, ניסיתי לקרוא את המשימות אחרת ולאט אך זה לא עוזר לי.
תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אוגוסט/2019 ב- 13:45
על רגל אחת - המטרה של מבחן היא לראות מה אתה יודע, כדי להשתפר צריך לתחקר ולהבין למה טעית, ולא כמה טעית
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
horhit הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 3
  ציטוט horhit ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אוגוסט/2019 ב- 16:31
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

על רגל אחת - המטרה של מבחן היא לראות מה אתה יודע, כדי להשתפר צריך לתחקר ולהבין למה טעית, ולא כמה טעית

אתה צודק, הסבירו לנו איך לעשות תחקור אבל אני לא מצליח להסיק ממנו שום דבר.
אחרי המבחן אני עובר על הטעויות שלי ובודק מה גרם לי לטעות, לדגומא אם זה אנלוגיות אז לא הכרתי את המילה וכאן זה כן עוזר. אך כשזה מגיע להבנה והסקה אני קולט שלא הבנתי את המשפט נכון או שפספסתי פרט קטן ואין לי איך להסיק מזה משהו שיעזור לי בהמשך. ובטקסט זה אותו דבר.
הבעיה אצלי היא הבנה והסקה והבנת הנקרא, אתה אומר לתרגל אותם בנפרד? אפילו שזה 2\3 פרק?
אני פשוט מפספס את הדברים החשובים בשאלה שדרכם אני עולה התשובה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוגוסט/2019 ב- 17:24
חשוב להבין *למה* טעית. למה פספסת פרט קטן? (אולי אתה צריך לקרוא יותר לאט), למה לא הבנת את המשפט? (אולי אתה קורא ברפרוף) וכו'. רק ככה תוכל להשתפר. מבחנים זה סבבה, עוד תרגול זה כמובן עוזר, אבל חשוב להבין למה טועים כדי לשנות גישה בדרך הפתרון.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .139 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.