פסיכומטרי

  שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך ללמוד לפסיכומטרי שני

 הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ShaiKaminka הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש


הצטרף: 27/ספטמבר/2019
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט ShaiKaminka ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איך ללמוד לפסיכומטרי שני
    פורסם: 01/אוקטובר/2019 ב- 19:08
היי כולם ושנה טובה,

קודם כל - אלעד, הפורום הזה מטורף. נעזרתי בו לא מעט וכשהבנתי שיש לי התייעצות הרגיש לי מאוד טבעי לבוא לפה, בידיעה שאני אקבל תשובה אמינה ואובייקטיבית. תודה!

ועכשיו לעניינו -

אני לפני פסיכומטרי שני (דצמבר 2019, ניגשתי ביולי 2019), תלמיד תיכון. אני עושה פסיכומטרי כי אני רוצה להתמיין למסלול של עתודה רפואית. למבחן הקודם למדתי בקורס הפסיכומטרי של המדינה, אבל מעט מאוד; כמה חודשים לפני למדתי באופן קבוע כמעט במשך חודש בערך, ואז התחיל עומס בלימודים ובמסגרות אחרות ולא המשכתי... ואז בערך חודש לפני התחלתי ללמוד עם ספרים של יואל גבע (למרות שלא באמת ידעתי מה אני עושה, סתם עניתי על קצת שאלות על עיוור) אבל לא באדיקות, ונגיד שבועיים לפני התחלתי לעשות סימולציות. עשיתי לדעתי 4 בערך, והגשתי 2 חיבורים לבדיקה. מה שכן, לא למדתי מילים בעברית כמעט בכלל (מתוך הבנה, אולי מוטעית, שכדאי לי להשקיע את הזמן יותר בחיבור, בהבנת הנקרא וכו' מאשר במילים שאת חלקן אולי אפשר להבין מהקשר ומבנה) ואנגלית לא תירגלתי בכלל חוץ מהסימולציות (דובר אנגלית שפת אם)

ביולי קיבלתי 708 סופי (147 במילולי ובאנגלית, 121 בכמותי), ציון גבוה אבל ממה שהבנתי לא מספיק לעתודה רפואית בכלל. אני רוצה להעלות לאיזור ה-740, באידיאל גם יותר.

בחיבורים הייתי יציב בבדיקות על 5 בשני המדדים, אז אני צריך להמשיך לתרגל אבל לא באגרסיביות, ושוב, אנגלית פחות רלוונטי, אז רוב הדגש הוא בכמותי, וגם קצת במילולי (מרגיש לי שקצת בפוקס קיבלתי 147...)

איך לדעתכם הכי נכון ללמוד? ברור לי שקורס רגיל לא יהיה נכון עבורי, כי זה לחזור על המון, כולל על כל הבסיס של מתמטיקה שאני עדיין מתעסק בו בבי"ס כל הזמן ועל אנגלית שאני לא צריך. לא בטוח אם נכון ללמוד לבד (ואיך בכלל?), עם מורה פרטי, עם קורס שמיועד למבחן שני, עם קמפוס שוב...

תודה לכל העונים!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

הצטרף: 02/מאי/2006
כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18145
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אוקטובר/2019 ב- 11:24
לדעתי לעבוד לפי התכנית של קמפוס ורק למצוא מקורות תרגול נוספים. אם זה עם הספרים של פסיכו אז יש בעמוד הבית באתר תכנית לימוד משולבת של פסיכו עם קמפוס וזה מאוד נח. אם זה עם ספרים אחרים אז לתרגל בהם לפי הנושאים בתכנית הלימוד של קמפוס.

אני לא רואה שום צורך בקורס רגיל, משפרים או מורה פרטי, כשאתה יכול לקבל בקמפוס ב-250 שקלים בקורס המתוגבר שיעורי חזרה כיתתיים ו-7 שיעורים פרטיים (ו-7 חיבורים).
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ShaiKaminka הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש


הצטרף: 27/ספטמבר/2019
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט ShaiKaminka ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אוקטובר/2019 ב- 10:00
קודם כל, תודה על התשובה!

איזה ספרים של פסיכו היית ממליץ לקנות?
כמה תרגול של יסודות וחוקים לדעתך צריך? קצת? בכלל לא? קצת הרבה?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

הצטרף: 02/מאי/2006
כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18145
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אוקטובר/2019 ב- 11:33
בגלל שאתה חזק מאוד ה במילולי ובאנגלית הייתי מציע לקחת כמעט רק ספרים של כמותי - ספרי תרגול בכל נושא, ספרי שאלות 700,חשיבה פסיכומטרית, מרתון וניהול זמנים (כי הרוב שלהם זה כמותי)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחתדף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.