פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

די אובדת עצות :(

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
חן ברסנו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט חן ברסנו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: די אובדת עצות :(
    פורסם: 09/פברואר/2020 ב- 00:27
היי אלעד, אתחיל ואומר שצפיתי בסרטונים שלך דרך קמפוס ואתה מדהים!
לענייננו, ניגשתי בפעם השניה לפסיכומטרי. פעם ראשונה למדתי דרך קידום וקיבלתי 629 בדגש הרב תחומי. מילולי:128 כמותי:113 אנגלית:131. בפעם האחרונה החלטתי לגשת בלי קורס פרונטלי ונרשמתי לקורס של קמפוס... קיבלתי ב6/2 את הציון: 623 בדגש הרב תחומי. מילולי:131 כמותי:111 אנגלית:124. קיבלתי פחות או יותר את אותו ציון, אם לדייק- פחות. למדתי והשקעתי ולקחתי חופש מהעבודה ועשיתי כל מה שצריך כביכול. יש לציין שאני לא מאשימה לרגע את הקורס של קמפוס, אתה וליאור פשוט תותחים! אבל אני באמת לא יודעת מה לעשות מכאן, הבעיה המרכזית שלי היא הפרק הכמותי. אני מודה שאת רובו פשוט ניחשתי מחוסר זמן. ברוך ה' אין לי בעיה במתמטיקה, הבגרות שלי בממוצע 111 עם 5 יחידות מתמטיקה. אבל אני פשוט לא מצליחה להגיע למספיק תשובות נכונות בפרק הכמותי. הכיוון שלי הוא מדעי המחשב. מינימום דרישה באוניברסיטאות זה 630 עם 130 כמותי ואני פשוט לא רואה את עצמי מגיעה לזה. אני לא יודעת מה לעשות מכאן, אשמח לייעוץ שלך!
תודה רבה!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2020 ב- 11:02
היי חן,
הציון שאת צריכה לקבל הוא לא בלתי מושג בהתחשב במצב שלך ובציונים שכבר קיבלת.
אני חושב שאת צריכה הכוונה יותר צמודה ואני ממליץ להירשם למסלול המתוגבר בקמפוס בו תקבלי גם שיעורים פרטיים עם המדריך ושיעורי חזרה כיתתיים שמאוד חשובים ויכולים לעזור המון.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חן ברסנו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט חן ברסנו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2020 ב- 11:41
כמה שאלות
אם ארשם למסלול המתוגבר בקמפוס אצטרך על הדרך לעשות גם את שאר הקורס מחדש, לא? לא כדאי לקחת קורס שונה? ובכלל איך לומדים אם ניגשים מועד אחרי מועד? המועדים שניגשתי אליהם היו בהפרש של שנתיים אז היה לי מספיק חומר וסימולציות לתרגל. מה עושים במצב של מועדים צמודים?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2020 ב- 12:11
את לא צריכה קורס שונה, את צריכה לעשות שוב את הקורס עם קמפוס אבל עם תרגול נוסף מספרים כי מה שיש בקמפוס כבר עשית. בנושאים שאת שולטת לגמרי את עוברת ישר לתרגול ובנושאים שפחות את עוברת שוב על השיעורים.
לגבי השאר - בדיוק בשביל זה יש מדריך אישי ושיעורים פרטיים במתוגבר - המדריך יענה לך על כל השאלות ויעזור לך לתכנן את הלימוד.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חן ברסנו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט חן ברסנו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2020 ב- 12:43
תרגול נוסף מאיזה ספרים?
ובדקתי הרגע בקמפוס, אני חושבת שהקורס של אפריל כבר נסגר? אני רואה שם מידע רק לגבי מועד יולי
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/פברואר/2020 ב- 11:52
יש כיתת מאחרים לאפריל, אפשר להירשם לכיתת המתנה במועד יולי, ויעבירו אותך לאפריל. השיעור הראשון כבר היום!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/פברואר/2020 ב- 11:54
יש מלא ספרים של הרבה מכונים, ברמות מקצועיות שונות. מן הסתם הספרים שלנו תואמים לגמרי לשיטות הלימוד ולנושאים בקורס בקמפוס כי זה הקורס שלנו, וכמובן שלטעמי הם המקצועיים ביותר והכי תואמים למבחן.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חן ברסנו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט חן ברסנו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/פברואר/2020 ב- 13:37
מעולה! ארשם לקורס היום. האמת שהתעניינתי בספרים של פסיכו, אבל קצת התבלבלתי בין כל הערכות... אני בעיקר רוצה לחזק את הכמותי. על מה אתה ממליץ?
לתחילת העמוד
חן ברסנו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט חן ברסנו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/פברואר/2020 ב- 15:42
עדכון- הזמנתי עכשיו ערכת השלמה לקמפוס כמותי וגם ערכת מרתון... יש משהו נוסף לדעתך? מעבר לזה, איך לשלב בין הקורס המתוגבר ולבין הספרים של פסיכו? בהתחשב בעובדה שעשיתי את כל השאלות בקמפוס...
לתחילת העמוד
חן ברסנו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט חן ברסנו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/פברואר/2020 ב- 15:51
*תיקון- הזמנתי ערכת פסיכומטרי B לניגשים שוב
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .063 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.