פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שיפור פסיכומטרי ב200+- נקודות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
raam הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט raam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שיפור פסיכומטרי ב200+- נקודות
    פורסם: 11/מרס/2020 ב- 17:36
התחלתי את תקופת המרתון ואני עומד על 660 כרגע. מקווה שאגיע לאזור הציון הזה במבחן, אולי גם אצליח יותר
זה כבר שיפור משמעותי ואז כנראה המועד הבא יהיה יותר פשוט

ד"א, הייתי במפגש האינטרנטי, היה מאד מעשיר. תודה רבה

נערך ע"י raam - 11/מרס/2020 ב- 17:40
לתחילת העמוד
raam הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט raam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/פברואר/2020 ב- 10:26
ברור לי שבאפריל אני לא אספיק. אני מכוון לעשות בחינה נוספת במועד דצמבר (לקח לי זמן להינעל על מה אני רוצה ללמוד וכמה צריך להוציא בפסיכומטרי).
בפעם הקודמת לא הצלחתי להשקיע, הייתי חייל ולא היה לי זמן ללמוד יותר משעה-שעתיים ביום, אפילו לא עמדתי בקצב של הלו"ז...
אנגלית באמת לא בעיתיית אצלי, זה מה שמוזר.
בד"כ נשארות לי אפילו דקות ספייר במילולי ובאנגלית, כמותי מאוד לחוץ לי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2020 ב- 20:25
קשה לקבוע מה ריאלי ומה לא.
אתה לא רק מכוון לשיפור גדול מאוד בטווח זמן קצר, אלא גם שואף להגיע בסופו של דבר לציון מאוד גבוה שלא קל להגיע אליו באופן אבסולוטי.
בהנחה שלמדת כמו שצריך לבחינה הקודמת ובאמת השקעת, על פניו נראה שבטווח זמן כל כך קצר יהיה קשה להגיע לציון אליו אתה שואף, אבל כפי שכתבתי קודם לכן זו לא קביעה אלא השערה סטטיסטית.

בנוסף, הציון שלך באנגלית הוא כזה שגם אותו יהיה קשה לשפר באופן משמעותי בטווח זמן קצר.

חשוב להדגיש שאני לא טוען חלילה שלא תוכל להגיע לציון אליו אתה שואף, אלא רק שבסד הזמנים הקיים זה לא סביר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
raam הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט raam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2020 ב- 19:56
בפעם הקודמת כל הציונים בכמותי לא נפלו מ114+
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2020 ב- 23:18
מה זאת אומרת נפילה בכמותי? מה היו הציונים שלך בסימולציות?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
raam הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט raam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2020 ב- 14:49
היי,
אני ניגש באפריל לפסיכומטרי פעם שנייה אבל אני בספק שאצליח לשפר ב200 כשהמועד עוד חודשיים, למרות שאני מרגיש שאני מבין יותר טוב את החומר מהפעם הקודמת
1. למדתי בפעם הראשונה במהלך הצבא, לא הקדשתי מספיק זמן לפי הרגשתי. למדתי רק עם האתר והחוברות של קמפוס.
2. ציונים: רב תחומי 558, כמותי: 96, מילולי: 122, אנגלית: 115
3. כרגע לומד עם החוברות שלכם ערכה A למתחילים (כי את היסודות לא הצלחתי ללמוד טוב פעם שעברה) + קמפוס

אני רוצה להגיע ל700+ לכיוון 730 בערך

כמותי הייתה נפילה שאני עדיין רואה אותה עכשיו, אבל אני עובד על זה ושם יותר דגש. באנגלית אני דווקא חזק, במבחן אמיר שעשיתי יצא לי 228 ומילולי סביר, אני חושב שאני יכול לשפר בעוד כמה נקודות.
אעשה את הפסיכומטרי באפריל כי כבר נרשמתי, אבל אני יודע מראש שאני לא אצליח להגיע ל700+ בתקופת זמן קצרה כל כך, אני עומד בלו"ז אבל עדיין לחוץ לי וקשה לי לעמוד בקצב של הפרק הכמותי בעיקר.
אני כנראה אירשם גם לדצמבר כדי שיהיה לי יותר זמן לעבוד על זה.

השאלה היא האם זה ריאלי? אני יכול להגיע לזה?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.