פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

למידה למבחן שני

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
orkarmi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט orkarmi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: למידה למבחן שני
    פורסם: 02/מרס/2021 ב- 13:45
שלום רב, סליחה מראש על החפירה.
אני לומד כעת לפסיכו שני. הייתה נפילה מאוד חזקה במבחן הראשון לעומת הסימולציות שהיו על ממוצע של בין 690-710, מאמין שהרבה לחץ מהבחינה ובזמן הבחינה.
בפועל במבחן קיבלתי את הציונים הבאים:
רב תחומי 634
כמותי 119
מילולי 123
אנגלית 134

עברתי כל המבחנים של המרכז הארצי ובנוסף קניתי ספר 700 לתרגול.
האם יש טיפים נוספים?
הבעיות העיקריות שלי הן חוסר יכולת לסיים פרק מלא במילולי ובכמותי ללא ניחוש של 2 שאלות לפחות.
אני מרגיש שליטה יחסית טובה בחומר אבל כאשר אני מגיע לשאלה קצת שונה מהתבנית המוכרת אני מתחיל להיכנס ללחץ ולא מבין כיצד לגשת אליה ואז פשוט "בוהה בה" כאילו הפתרון יצוץ מאליו. איך אפשר לשנות את דרך החשיבה זו? לא לפתור כמו תוכי אלא לנסות לחשוב מחוץ לקופסא בעזרת חשיבה פסיכומטרית. פעמים רבות אני נתקע בגיאומטריה כי אני "מתקשה לראות" את הפתרון. אני הרבה פעמים נכנס לדרך חשיבה מסויימת בשאלה, מתחיל לפתור, נתקע באמצע ואז לא יודע מה לעשות עם עצמי.
נכון לעכשיו בפרק כמותי ממוצע אני פותר כ-16 שאלות נכונות ובפרק מילולי 18-19 תלוי בפרק ובאנלוגיות.
אני שואף לציון בסביבות ה700.
תודה מראש על כל העזרה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2021 ב- 09:19
אין פתרונות קסם, צריך ללמוד ולתרגל.
צפה בכל השיעורים של הלימוד המתקדם, בשיעורי חשיבה פסיכומטרית, ניהול זמנים, התמודדות עם לחץ במבחן - ותתרגל ותתחקר בדגש על השיטות הפסיכומטריות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.