פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ניגש בעוד שבוע

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
b_s1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 26
  ציטוט b_s1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ניגש בעוד שבוע
    פורסם: 24/מרס/2007 ב- 18:37
היו לי הרבה בלאגנים עם דחיות של המועד ורק לפני איזה שבוע וחצי כבר הייתי בטוח שאני עושה את הבחינה  במועד הזה...

אני מכוון לציון גבוה, ונגיד שעל אנגלית אני לא הולך לעבוד, ובכמותי אני פשוט יפתור תרגילים ויהיה טוב בשניהם, מה אני עושה עם המילולי? שבוע מהמבחן הבנתי שאת המילים האלה אני כבר לא ידע בחיים כנראהUnhappy ואין לי פשוט מאיפה עוד להוציא את הנקודות אני צריך לסחוט את הפרק המילולי ולהוציא ממנו את המקסימום שאני יכול בשבוע הזה, יש למישהו המלצות לגבי למידה לחלק המילולי?
לתחילת העמוד
adi1111 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Bahamas
מאמרים: 15
  ציטוט adi1111 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מרס/2007 ב- 19:13
אני גם ניגש ב1 באפריל ...אם אתה רק עכשיו מתחיל ללמוד לפסיכומטרי אז תתרגל במילולי את השאלות של הפטל וטקסטים כי כל השאר זה בנוי על מילים
לתחילת העמוד
FRIK הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 67
  ציטוט FRIK ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מרס/2007 ב- 19:43
גם הפטל בנוי הרבה מאוד על מילים או אפשר להגיד על עושר שפה אז אני לא יודעת כמה אתה יכול לעבוד על זה.
לדעתי באמת תפתור כמה שיותר הבנת הנקרא ותבין את סוגי השאלות שם.
בנוסף אתה יכול לתרגל השלמת משפטים. אחרי כמה תרגולים תראה אם הולך לך חלק בזה או לא, יש אנשים שמסתדרים עם זה מאוד בקלות ובקושי דרוש לכך אוצר מילים נרחב.

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מרס/2007 ב- 22:31
אנלוגיות, פטל ונשלמת משפטים.
פטל אפשר למצוא את התשובה גם בלי לדעת את השורש המתאים בחלק גדול מהשאלות.
פתרון אנלוגיות מתבסס על ניסוח קשר מתאים, דבר שאפשר לתרגל ולשפר מאוד בזמן קצר.
השלמת משפטים - לפתור נכון השלמת משפטים זו לא בעיה גדולה.  צריך לעבוד בעיקר על צמצום הזמן של הפתרון.

שלושת הנושאים האלה הם 50% מהפרק המילולי, ושווים 20% מהציון בבחינה - 120 נקודות !!!
לגבי תרגול הבנת הנקרא - תרגל קצת רק כדי לראות איך זה לפתור שאלה בלי לקרוא טקטט.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
b_s1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 26
  ציטוט b_s1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/מרס/2007 ב- 07:54
יש מצב שאני לומד את הדברים האלה דרך הספרים של קידום או שאני צריך למצוא את זה במקום אחר? יש הדרכה לזה באתר?

ד"א אפשר ללמוד מילים חמות או משהו, או לעבור על המילים בצורה כלשהי כדי להוציא גם משם כמה נקודות לדעתכם?

נערך ע"י b_s1 - 25/מרס/2007 ב- 17:20
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/מרס/2007 ב- 03:37
יש הסברים באתר, וגם תרגול. אבל אתה צריך הרבה תרגול, אז תשיג ספרים נוספים
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.