פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה מהפסיכומטרי היום

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
FRIK הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 67
  ציטוט FRIK ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה מהפסיכומטרי היום
    פורסם: 01/אפריל/2007 ב- 20:10

אם מישהו יכול לעזור לי השאלה היתה היום במבחן בהשוואות כמותיות והיא מטרידה אותי....

אני לא מצליחה להעלות תמונה אז אני אנסה לתאר...

במידע נוסף מצויר חצי עיגול ועל הקוטר של אותו חצי עיגול מצויירים 3 משולשים ישרי זווית כאשר היתר שלהם מונח על הקוטר. זאת אומרת כל שלושת היתרים בעצם שווים לגודל הקוטר.

בטור א' הקשת של חצי העיגול

בטור ב' סכום האורכים של 6 הניצבים של שלושת המשולשים ישרי הזווית המונחים על הקוטר)

סימנתי 4 כי לא הצלחתי לחשב, אם מישהו יוכל לעזור...

נערך ע"י FRIK - 01/אפריל/2007 ב- 20:11
לתחילת העמוד
b_s1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 26
  ציטוט b_s1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2007 ב- 20:48

סימנתי 3 כי לא היה זמן אבל אחרי זה חשבתי על זה וזה צריך להיות 1, אבל לא זכרתי מה המספר של השאלה בדיוק וישבתי בדיוק מול השני הבוחנים ככה שלא ממש הייתי יכול לדפדף אחורה ולראות, חוץ מזה נראה לי הבוחן שם לב שאחרי שסיימתי את הפרק הבא של האנגלית הסתכלתי איזה שלוש דקות על העמוד הריק שהיה בתחילת השאלון, אם הוא היה לבן ולא ירוק או קצת יותר שקוף אולי היו לי עוד איזה שתי נקודות בכמותי...

לתחילת העמוד
jeff הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 236
  ציטוט jeff ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2007 ב- 20:51
לפי מה שהבנתי
התשובה היא 4
כי למצוא אורך חצי קשת זה 2פאי r לחלק ל2
שזה שווה לפאי כפול רדיוס

עכשיו כל הרדיוסים של שלושת המשולשים זה 2r
מכיוון ששני הצלעות במשולש חייבות להיות גדולות מהרדיוס אז אורך כל הניצבים הוא גדול מ2r
אך אנו לא יודעים אם אורך כל הניצבים גדול מפאי כפול הרדיוס יכול להיות גדול יותר יכול להיות קטן יותר יכול להיות שווה

מקווה שלא הטעתי.
לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

מאמרים: 319
  ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2007 ב- 21:36
הייתה לי טעות הבנה.........תשובה 1 נכונה.

נערך ע"י Boyd99 - 05/אפריל/2007 ב- 02:48
גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
urielklar הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 15
  ציטוט urielklar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2007 ב- 21:43
חולק עליכם.
זאת תשובה אחת כי כל הישרים המסומנים היו שווים בדיוק לצלעות המשולש שנשען על הקשת. וקשת גדולה יותר מהצלעות הנשענות עליה. 1.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2007 ב- 22:16
אני לא בטוח שהבנתי את הסרטוט, אבל אם כן אז בויד צודק והתשובה היא 4 - לא ניתן לדעת.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2007 ב- 22:34
פורסם במקור ע"י psycho

אני לא בטוח שהבנתי את הסרטוט, אבל אם כן אז בויד צודק והתשובה היא 4 - לא ניתן לדעת.

תוקן

נערך ע"י Boyd99 - 05/אפריל/2007 ב- 02:38
גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
jeff הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט jeff ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2007 ב- 01:34
פורסם במקור ע"י jeff

לפי מה שהבנתי
התשובה היא 4
כי למצוא אורך חצי קשת זה 2פאי r לחלק ל2
שזה שווה לפאי כפול רדיוס

עכשיו כל הרדיוסים של שלושת המשולשים זה 2r
מכיוון ששני הצלעות במשולש חייבות להיות גדולות מהרדיוס אז אורך כל הניצבים הוא גדול מ2r
אך אנו לא יודעים אם אורך כל הניצבים גדול מפאי כפול הרדיוס יכול להיות גדול יותר יכול להיות קטן יותר יכול להיות שווה

מקווה שלא הטעתי.

למה התשובה שלי היא לא נכונה?
boyd מתכוונים שכל היתרים של כל המשולשים שווים לקוטר כלומר הקוטר מתחלק ל3 יתרים של המשולשים סך כל היתרים זה 2r ...

נערך ע"י jeff - 02/אפריל/2007 ב- 01:34
לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2007 ב- 01:53
צודק...מתקן.    
גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
FRIK הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט FRIK ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2007 ב- 15:22
פורסם במקור ע"י urielklar

חולק עליכם.
זאת תשובה אחת כי כל הישרים המסומנים היו שווים בדיוק לצלעות המשולש שנשען על הקשת. וקשת גדולה יותר מהצלעות הנשענות עליה. 1.

לא הבנתי את הכוונה שלך...
לא אמרו לי שמה הניצבים שווים רק ששלושת היתרים שווים לקוטר.Confused
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט urielklar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2007 ב- 16:32
מממ אני אגיד לכם ת'אמת אני כבר לא סגור על הסרטוט. אבל זה נראה שהצלעות המודגשות היו באורך שתי הצלעות של המשולש שנשען על הקשת. יכול להיות שזה היה בכוונה להטעות כדי שייראה 3 ברור מדי. אבל אני עדיין מאמין שלא סתם סימנתי שהקשת, מצטער תיקון.

נערך ע"י urielklar - 02/אפריל/2007 ב- 17:53
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט urielklar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2007 ב- 16:34
בנוסף לזה אני די בטוח שכל מספר משולשים שנכניס שם גם לא משנה מה הגובה שלהם יהיה שווה לצלעות המשולש...צריך לבדוק את זה והמוח שלי שרוף מדי כדי לחשב.
לתחילת העמוד
FRIK הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט FRIK ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2007 ב- 17:33
אבל דווקא אם זה שווה לשני הניצבים של המשולש הגדול אז הקשת בבירור יותר גדולה!
את זה אפילו אפשר לוודא בהצבה של שלשה פיתגורית כלשהי...
טוב, נקווה שהיה פיילוט, אולי...........    Stern Smile
לתחילת העמוד
shloyem הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט shloyem ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אפריל/2007 ב- 20:09
צר לי לבאס אבל אני עשיתי רק שני פרקים כמותיים וזה היה לי כלומר פילוט זה לא... 
לתחילת העמוד
jeff הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט jeff ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אפריל/2007 ב- 22:30
אוף התשובה שלי לא נכונה!!!!

לקוח מתפוז

שלב א' - מבינים שהקו העבה שנשאלת עליו (הניצבים של המשולשים) שווה באורכו לקו הנוצר מהניצבים של המשולש הגדול.
שלב ב' - מסתכלים על כל אחד מהניצבים בנפרד, ועל כל אחד מחלקי הקשת בנפרד - בהתאמה. הקשת תמיד תיהיה גדולה מהמיתר שלעליו היא יושבת. שתי הקשתות גדולות משני הניצבים >> הקשת השלמה גדולה מהניצבים של המשולשים הקטנים.

הבנתי את התשובה אבל למה הדרך שחשבתי עליה היא לא נכונה
?

תודה
לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/אפריל/2007 ב- 02:59
בדיעבד שאני מסתכל על הסרטוט...אני אומר לעצמי: "וואלה".

Jeff...הטעות הגדולה שלי הייתה...שלא לקחתי בחשבון את הערך המקסימלי אותו לא ניתן לעבור (במיוחד שמדובר פה במשולשים ישרי זוית = שסכום היתרים שלהם שווה לקוטר, פה הקאטץ'!!!)

אלמלא היה מדובר במשולשים ישרי זוית...התשובה הייתה 4.

אבל 1 היא התשובה הנכונה....שאלה יפה!
*מוריד את הכובע*

נערך ע"י Boyd99 - 05/אפריל/2007 ב- 03:02
גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .234 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.