פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לוח זמנים ללמידה עצמית

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 28
  ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לוח זמנים ללמידה עצמית
    פורסם: 29/יולי/2007 ב- 11:46
אני כבר פניתי אליכם בבקשה שתעזרו לי לבחור בין שני לוחות זמנים שהיו לכם אני רשמתי את הקודם ועכשיו שיניתם נושאים ללמידה לגבי כול שבוע אינני יודעת לפי מה ללכת אני מאוד מבקשת שתתנו לי תשובה עכשיו זה מאוד דחוף אני באמצע למידה תודה ורד.
לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

מאמרים: 319
  ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 11:57
היי ורד,
אני לא חושב שזה כל כך משמעותי השינוי הזה...בכל זאת,אני אשאל:
מה הספקת ללמוד עד עתה? מה בדיוק עוד נשאר לך ללמוד(מכל פרק) ? באיזה מועד את מתכוונת לגשת לבחינה?    
גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 12:01
אני עושה את הבחינה ב9.12 ואני הספקתי כבר ללמוד את החומר של שני השבועות הראשונים אני ממש בהתחלה פשוט הצצתי אתמול בלוח הזמנים שלכם והוא השתנה מה שסידרתם ל12 שבועות הצטמצם ל10 ואז בשבוע ה11 סימולציות וזה היה שונה מה אתה ממליץ ללכת לפי מה שכתוב לי ולא לפי מה שפירסמתם כאן הלו"ז הנוכחי?
לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 12:21
לצורך הבהרה, אני רק אציין כי אני נמצא בתפקיד "אורח" ולא בתפקיד מנהל האתר.

ראשית ורד,

כל הכבוד שאת השכלת להתחיל ללמוד בשלב מוקדם "יחסית" לקראת מועד דצמבר -וזאת על מנת לאפשר לחומר הנלמד "לשקוע" היטב בראש.

מבחינת הסילבוס,
ההבדל הזה לא משמעותי...החלוקה בין השבוע ה-10 ל-11, לפי הסילבוס של פסיכו, הוא לא מה שישפיע על הציון(כל עוד תמשיכי לתרגל), כך שאין לך ממה לחשוש בין אם תחלקי את השבוע לפי הסילבוס הישן או הישן - "חדש".
מה שחשוב במהלך התקופה הזאת, היא שתשכילי לתרגל כמה שיותר , את כל הנושאים שלמדת. במקביל, לבצע יותר ויותר בחנים(עם זמנים) ותחקורים עד לשלב הסימולציות(חודש וחצי - חודשיים לפני הבחינה).
אין צורך לציין, אבל אומר בכל זאת, לא לשכוח אוצר מילים.

אגב, לרבות האתר, מאיזו ערכה או ערכות את מתרגלת את חומר הלימוד?
כמה פעמים בשבוע, וכמה שעות ביום את משקיעה בלמידה?

נערך ע"י Boyd99 - 29/יולי/2007 ב- 12:23
גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 12:27

אני מתרגלת מקידום יואל גבע ואנקורי נאמר שאם התחלתי את חומר הלימוד של השבוע השני אני מתרגלת אותו מכול הספרים שהזכרתי לעיל אני משקיעה 16 שעות שבועיות כעיקרון התחלתי ללמוד משבוע שעבר אני מתרגלת 4 ימים בשבוע 4 שעות כול יות + למידת אוצר המילים בעברית ובאנגלית מה שעוד רציתי לשאול האם כדאי ללמוד את אוצר המילים בעברית קודם ואח"כ באנגלית או לשלב את שניהם ביחד ואם לשלב אז איך אני עושה את זה מבחינת לוח הזמנים?

לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 12:33
עוד דבר שרציתי לשאול מתי אני אתחיל לעבוד עם זמנים? המורה הפרטי שלי אמר לי חודשיים לפני מה אתה ממליץ? אני אדם שנלחץ מבחינות זאת הפעם השלישית שאני עושה פסיכומטרי אני רוצה להתקבל לעו"ס ובפעם הקודמת כשעבדתי בלחץ של זמן היה לי מאוד קשה אולי כי נלחצתי ונכנסתי קצת לפאניקה אז מה אתה ממליץ לגבי הזמנים? גם למדתי בצורה צולעת לא כול כך השקעתי לא סידרתי לו"ז עכשיו שיש לי לו"ז אני יותר יודעת איך לגשת לכול העניין אבל מה לעשות עם הזמנים מתי לעבוד תחת לחץ של זמן מה אתה מציע?
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 12:36
עוד שאלה למה התכוונת כשאמרת תחקורים? הכוונה לתחקורים של הבחנים ללמוד מהטעויות וגם רציתי לשאול מהיכן אני יכולה לקחת בחנים עםזמנים מה שיש לי זה בערך 29 בחינות שזה מאנקורי קידום ואוגדן הבחינות של יואל דבע זה אולי בחנים קטנים בתוך הספרים מהיכן אתה ממליץ לקחת בחנים?
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 12:37
עוד שאלה שרציתי לשאול כמה ספרים בעברית ובאנגלית אתה ממליץ לקרוא?
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 12:45

סליחה אבל באמת סליחה על כול השאלות שאני שואלת אבל למה רשמת שזה מוקדם יחסית למועד? כאילו זה בסדר טווח הזמן הזה או שהייתי צריכה להתחיל ללמוד יותר מוקדם? אני פשוט נורא בלחץ ואני ממש  רוצה להתקבל לעו"ס אני צריכה 631 בפסיכומטרי אז מה שרציתי לשאול האם הטווח הזה של הלמידה הוא בסדר או שהייתי צריכה ללמוד יותר מוקדם?

לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 12:58
מבחינת אוצר מילים => רק לשלב.

מבחינת לו"ז, אני ממליץ לך להכין לו"ז שבועי קצת יותר מפורט. כל ההתחלות קשות...אבל עם הזמן, את כבר תיכנסי לתלם ותרגישי שאת יכולה להקדיש משבוע לשבוע יותר שעות...בסה"כ התחלת לא רע.

מבחינת לו"ז...דנתי על הנושא בעבר, לכן, אני מפנה אותך לקישורית הבאה:
לחצי כאן

טוב ששיש לך הרבה ספרים לתרגל מהם, בכל ספר ישנו תוכן עניינים כך שתוכלי להוסיף ללו"ז את הספרים והעמודים מהם עלייך לתרגל כל נושא שלמדת במהלך השבוע.

בסה"כ, הלחץ שאת מדברת עליו הוא מאוד טבעי, ישנן הרבה דרכים להתמודד עם מתחים נפשיים...מניסיון, ברוב המקרים המתח הזה, נובע בעיקר מהסיבה שאנו נדרשים להסתגל למצב נתון חדש עבורינו.(הסביבה - אנשים,כיתה,כיסאות ועוד).
אל תדאגי, תמשיכי להתמיד ויהיה בסדר!

אם תרצי עוד טיפים והסברים בכל נושא מסוים - אני אשמח לעזור.

והכי חשוב
בהצלחה!!!

נערך ע"י Boyd99 - 29/יולי/2007 ב- 12:58
גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 13:06
לא ענית לי על השאלה אם התחלתי בזמן ללמוד למועד דצמבר? ועוד שאלה שלא ענית לי מתי להתחיל לעבוד עם זמנים ומאיפה אני משיגה בחנים? רשמתי לך שיש לי 29 סימולציות מקידום אנקורי ואוגדן בחינות אז אם תוכל בבקשה לענות לי על השאלות האלו תודה ורד עוד שאלה האם 16שעות שבועיות של למידה בשבוע זה מספיק או שאני צריכה יותר מזה תענה לי בבקשה על כול השאלות הללו תודה ורד.
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 13:19
ועוד שאלה שאני רוצה תשובה עליה איך אני משלבת אוצר מילים באנגלית ועברית תוכל לרשום לי תיאור לדוגמה לשילוב בין אוצר המילים באנגלית ועברית ותענה לי בבקשה על השאלות הקודמות תודה ורד.
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 13:23
עוד שאלה כמה שעות שבועיות אני צריכה להקדיש בשבוע 20 שעות 5 פעמים בשבוע או 16 4 פעמים בשבוע מה יותר מומלץ?
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 13:47
אתה יכול לענות לי בבקשה על השאלות ששאלתי מקודם?
לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 13:49
משום מה ההודעה הקודמת לא התקבלה.... מאחר ואני צריך ללכת אני רק אומר בקצרה:

16 שעות בתור התחלה - זה בסדר גמור.
בחנים ניתן למצוא מערכות הלימוד שברשותך.
29 סימוליציות - מצוין!
בסוף שבוע שסיימת ללמוד נושא חדש - תבחני עליו - אל תייחסי חשיבות רבה לזמנים בהתחלה...אני ארחיב בהמשך שאחזור(לקראת הערב).

שיהיה בהצלחה!

גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
ורוד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ורוד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2007 ב- 13:57
לשלוח לך הודעה בערב כי לא הספקת לענות לי על הכול ובאיזה שעה לשלוח את ההודעה?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.