פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה בקשר לאוצר המילים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 309
  ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה בקשר לאוצר המילים
    פורסם: 08/אוקטובר/2007 ב- 19:06
    איך זה יכול להיות שיש מילים שבמשחק מילים שיש באתר שאין אותם בספר הפסיכומטרי באוצר מילים. וזה לא מילה אחת או שתים. מצאתי יותר מ-8 מילים כאלה באות ט' לדוגמה.
לתחילת העמוד
gchaim הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 27
  ציטוט gchaim ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אוקטובר/2007 ב- 19:32
בוא אני אספר לך סיפור קצר.
שבוע וחצי לפני הבחינה בן דוד שלי הביא ליאת המילונים (עברית ואנגלית) שלו מהיי קיו, אני למדתי במשך חודשים את המילונים של קידום ואנקורי, כך שפתחתי את המילון במטרה אולי ללמוד כמה מילים חדשות אבל לאיימתי ראיתי מאות מילים, בעברית ובאנגלית, שהייקיו הכניסו למילון ובקידום ואנקורי לא היה להן זכר.
אז מה תגיד על זה? כמובן שהשלכתי את המילון במהירות הצידה, ותאמין לי שהוא לא היה חסר לי, המילים במועד שלי היו קלות ומוכרות, מאידך גיסא, חלק מהמילים מהמועד שקדם לי (כפי שנמסרו ע"י אחרים) לא הופיעו באף מילון שראיתי.
מסקנה: אין גבול למילים שאפשר ללמוד, אפשר לכלות את כל הזמן בלימוד מילים אבל תאמין לי שזה בזבוז זמן יקר מכיוון
שתמיד יוכלו למצוא במע"ר מילים שלא מופיעות במילונים (שהם מקפידים לעבור עליהם) כך שבסופו של דבר, תבחר מילון או שניים שנראים לך סבבה, תלמד אותם ולמרות זאת תהיה בטוח שיש עוד הרבה מילים שלא ראית במילון. יש בדבר הימור אבל אין לדבר סוף. עדיף להשקיע את הזמן הנוסף בשיפור דברים שבוודאות יעזרו לך- מתמטיקה, תרגול קריאת טקטסים באנגלית ועברית, אנלוגיות וכו'.
לתחילת העמוד
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 309
  ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אוקטובר/2007 ב- 21:34
אוקי. תודה.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.