פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אוףףף נמאס לי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
wildflower הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 13
  ציטוט wildflower ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אוףףף נמאס לי
    פורסם: 23/אוקטובר/2007 ב- 19:39
עשיתי פסיכומטרי כבר פעמים ועכשיו אני מתכוונת לגשת שוב, אני כל כך מאוכזבת מעצמי ואני לא יודעת מה אני עושה לא בסדר. כל פעם אני משקיעה את כל כולי, אני לומדת כל יום כ12 שעות ביום, חורשת את החומר וחוזרת עליו שוב ושוב. אבל מאיזה שהיא סיבה אני עדיין תקועה על אותו ציון עלוב(באמת עלוב). יכול להיות שאני צריכה לקבל את זה שפסיכומטרי זה לא בשבילי ושאני לא מספיק טובה כדי ללמוד באוניברסיטה.
אני פשוט תקועה במקום, מה לעשות? אני מרגישה ממש מיואשת!
Ouch

לתחילת העמוד
qolo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 171
  ציטוט qolo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/אוקטובר/2007 ב- 23:33
קודם כל זו לא שאת שלא בסדר.
אין אחד שלא יכול להצליח. אם את מספיק אינטלגנטית את תצליחי.
בוא נראה-איזה נושאים קשה לך יותר מהאחרים ?
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט wildflower ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/אוקטובר/2007 ב- 23:45
כמותי זה נושא שאני מתקשה בו, הוא הורס לי את כל הציון. אבל הכי מצחיק הוא שאחרי הסימולציות כשאני פותרת את התרגילים שוב אז הכול בסדר, אבל בזמן הסימולציות אני לא מצליחה לפתור ועושה טעויות מטומטמות. אני פשוט לא מסתדרת עם החלק הכמותי וגם לא מצליחה לשפר אותו מבחינה לבחינה.
מה לעשות?
לתחילת העמוד
qolo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 171
  ציטוט qolo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/אוקטובר/2007 ב- 23:52
תקחי שאלות -תפתרי ותפתרי.
אין נוסחאת קסם.
איזה ציון את צריכה?
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט wildflower ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/אוקטובר/2007 ב- 00:07
זאת הבעיה שאני פותרת ופותרת, כבר 2 מועדים, אבל שום שינוי. אני לא מתקדמת לשום מקום. זה מה שהכי קשה לי לקבל שלמרות שאני משקיעה בזה כלכך הרבה זמן אני לא רואה תוצאות בכלל. אני לא יודעת מאיפה נובעת הבעיה, אולי אני לא עובדת נכון או אולי בגלל הלחץ או שאני סתם מתעקשת לשפר למרות שאני לא באמת מסוגלת מעבר.
הציון כמותי שלי עומד כרגע על 92 והורס לי את כל הבחינה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוקטובר/2007 ב- 00:58
אין כזה דבר - לא מסוגלת ליותר.
לדעתי את צריכה עזרה מקצועית.
לא הבנתי אם את עושה קורס או לא, אבל גם קורס אינו המסגרת שמתאימה לך.
אני ממליץ לפנות למורה פרטי, שיוכל לעבוד איתך באופן אישי ולבדוק בדיוק איך לשפר אותך ובמה את טועה.

נערך ע"י psycho - 25/אוקטובר/2007 ב- 00:58
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט wildflower ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוקטובר/2007 ב- 10:08
אני עושה שוב קורס במטרה לגשת לבחינה של פבואר.
מה הכוונה מורה פרטי? יש מורים פרטיים שמלמדים לפסיכו? איפה משיגים אותם?

תודה מראש
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוקטובר/2007 ב- 23:25

בוודאי שיש מורים פרטיים לפסיכומטרי, כמו שיש מורים פרטיים לכל מקצוע אחר.

אבל, אם את פונה למורה פרטי לפסיכומטרי, חשוב שהוא יהיה מורה ותיק, שמלמד כבר הרבה שנים.

יש פער עצום בין מורים ותיקים לאחרים, בעיקר בפסיכומטרי, הרבה יותר מאשר במתמטיקה או במקצועות אחרים בהם גם מורים שאינם ותיקים יכולים ללמד, לעיתים אף טוב יותר מהותיקים.

בפסיכומטרי זה לא כך, וכשאת מוצאת מורה כזה תבדקי היטב כמה זמן הוא מלמד, איפה הוא לימד/מלמד וכו'

איפה מוצאים?  באינטרנט...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט wildflower ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/אוקטובר/2007 ב- 10:43
תודהSmile
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.