פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אני לא יכול יותר!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
1234ayal הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט 1234ayal ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אני לא יכול יותר!
    פורסם: 11/דצמבר/2007 ב- 17:31
אני מת לדעת מה הציון שלי.... נכנסתי לאתר של המרכז הארצי וכתוב שם שרק אחרי 45 יום אני מקבל את הציון.. מה זה באמת נכון? דווקה שמעתי שזה לוקח פחות . וחוץ מזה שמעתי שאפשר לראות את הציון באתר שלהם ... אבל נכנסתי לאתר חיפשתי בכולו ואין שם שום דרך לראות את הציון.. אז מה נסגר עם האתר המעפן שלהם?
לתחילת העמוד
shanib הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Israel
מאמרים: 17
  ציטוט shanib ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/דצמבר/2007 ב- 19:56
אתה יכול לראות את הציון באתר אבל רק אחרי 45 יום..זה אכן נכון
אין ברירה אלא להתעזר בסבלנות..
תסתכל על הצד החיובי...זהו זה מאחוריך!כל%20הכבוד
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/דצמבר/2007 ב- 23:21
הציונים בדרך כלל מפורסמים תוך כ-3 שבועות.  לעיתים זה לוקח יותר זמן, ולעיתים פחות.
מה הלחץ - בינתיים תחשוב שקבלת 795 ותעשה חיים.
אז עוד חודש תקבל את הציון האמיתי - אז מה?

אני אומר, לפחות תהנה מציון מפוצץ עד שיגיע הציון האמיתי - מה יש לך להפסיד?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/דצמבר/2007 ב- 23:43

האמת שאם היה לך 100 הודעות בפורום היינו יכולים להגיד שאתה חבר בכיר בפסיכו ואז לבקש את הציון שלך כסטטיסטיקה מדגמית כבר כעבור שבוע וחצי, עשינו זאת מספר פעמים והם מאשרים ללא בעיות.

אני מציע שתפנה למכון בו למדת ותבקש מהמזכירות שיכניסו אותך למדגם שלהם, כל בית ספר רשאי לבקש ציון מוקדם של עד 53 תלמידים.

בהצלחה!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
טל הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט טל ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/דצמבר/2007 ב- 01:27
?!?!?!?!?!?!

ברצינות?!
דיי, איך הם מסכימים? אבל המרכז הארצי הוא האויב!
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/דצמבר/2007 ב- 01:30
הוא לא האויב... זה רק לצורכי סטטיסטיקה.
בסה"כ מדובר ב-53 תלמידי מדגם לצורך סטטיסטיקה ובתמורה המכונים מכניסים שאלות פיילוט לסימולציות שלהם ושולחים סטטיסטיקה למרכז הארצי.

בכל מקרה קשה להיכנס ל-53 כי המכונים בוחרים אותם לפי רמות על מנת לייצר מדגם אמין, לדעתי הרשימה ברוב המכונים תסגר עוד השבוע כך שמומלץ למהר עם הבקשה...

נערך ע"י פסיכו - 12/דצמבר/2007 ב- 01:31
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.