פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חשוב לכולם!!!!!!!!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 206
  ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חשוב לכולם!!!!!!!!
    פורסם: 18/יוני/2006 ב- 23:00

שלום לכולם,
אני חייבת להגיד ולציין: איזה פרגון, זה תענוג להיות חלק מהאתר הזה. Star
כל אחד מפרגן לשני, עוזר, מייעץ, מכיר. זו ממש נהייתה משפחה קטנה!!!!!!!
בלי לשים לב בכלל, האתר הזה תפס אצלי את זמן המסנגר..... וזה מעולה, לפחות לומדים קצת עכשיו!
אני פשוט מספרת לכל אחד על האתר,מרוב התרגשות, לא משנה אם הוא קשור לפסיכומטרי או לא......Embarrassed
חייבים להמשיך ולהעביר את השמוע על האתר, על מנת שיכנסו יותר ויותר אנשים והאתר יוכל להמשיך ולהתקיים בהצלחה ולעזור לעוד רבים כמונו!!!!!! אז לתשומת לבכם של הלומדים....
אני אהיה קצת חוצפנית ואבקש משהו:
חברה, כל המדריכים והמנהלים של האתר הקימו אותו ומתפעלים אותו בהתנדבות ועל חשבון זמנם החופשי!!!!!!!!!!! וכולנו רואים כמה הם נמצאים כאן ותומכים בנו, בכל שעה ביום! אז נכון שהם בחרו את זה, ואם אתה עושה משהו, אז עשה אותו על הצד הטוב ביותר ! אבל בואו נהיה קצת סבלניים.....! גם אם הם מבטיחים דברים ומקיימים אותם באיחור קל, זה בסדר, סה"כ הם אנשים עובדים, לומדים (אני מניחה), אז לא לכעוס ולחכות איזה שעה שעתיים, יום יומיים! הרי עד עכשיו הם עוד לא אכזבו!!!!!!!
אז בואו נמשיך להיות אחלה חבורת לומדים (מדריכים ותלמידים) ונהנה כמה שיותר בשבועיים וחצי הקרובים. ואחרי ה6 ליולי נעשה מפגש התפרקות באילת!!!!!!!!!!!!!!!!!! ונדבר על הכל חוץ מפסיכומטרי (ואם יש אנשים שהפסיכומטרי עדיין יהיה נושא שיחתם, אז לא לבוא, סתם)!
מקווה שלא הכעסתי אף אחד, הכל בכוונה טובה! Heart
ושיהיה לנו רק בהצלחה!!!!!!!!!!!!! פסיכו יולי 06!!!!!!!!
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Argentina
מאמרים: 219
  ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/יוני/2006 ב- 23:17

את צודקת אורצ'וק וגם אני חושבת ככה כי סוף סוף מישהו קם במטרה באמת טובה לעזור לנו ועשה את מה שלאפחד לא היה כוח לעשות----------ל-ע-ז-ו-ר

תכלס אני מפרגנת לכם פסיכים ושוב תודה רבה
+*+קארן+*+
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/יוני/2006 ב- 23:19
הא ובהצלחה לכולם גם ממני
אני מתה לסיים עם זה כבר
מוות לפסיכומטרי
או לפחות שיעבור כבר
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/יוני/2006 ב- 00:12
אורצוק, בשמי ובשם כל הפסיכים תודה רבה רבה על כל הפרגון!!
אני יכול להגיד לך שבדיוק הודעות מהסוג הזה נותנות לנו את הכח להמשיך ולהאמין באתר שהקמנו!
כל הודעה כזו ממלאת אותנו בתחושת סיפוק ובאנרגיות חדשות!!

את גם צודקת במה שאמרת.. אנחנו עובדים, לומדים, רושמים חומרים חדשים ועונים לכם בפורום ובסופו של דבר אנחנו כולה כמה מדריכים בהתנדבות ככה שחלק מהתגובות או התכנים מתעקבים לפעמים אבל אני יכול להבטיח לך ולשאר הגולשים שאנחנו עובדים מסביב לשעון!!!

חוצמה אני מצטרף לבקשה שלך ומבקש מכלל הגולשים שמאמינים באתר.. תעזרו לנו להפיץ אותו.. כי כמו שהבנתם אין לנו תקציב להרים קמפיין בערוץ 2....
דעו שככול שתפיצו אותו יותר ככה נוכל לגייס יותר מדריכים לפרוייקט וכמובן גם לשכנע את המכונים להוסיף חומרי עזר בהתנדבות ותכנים נוספים (מבחנים, טיפים וכו'...)

כמו שכבר אמרתי מקווה שאחרי 06/07 נראה אתכם באתר רק לצורכי מודיעין, התלהבות מהציון ושמירה על קשר!!

Heartאוהב את כולכם - פסיכו וכל צוות המדריכים!!Heart

StarStarStar
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/יוני/2006 ב- 00:34
ואל זה נגיד אמן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/יוני/2006 ב- 00:35
על....
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/יוני/2006 ב- 12:58
אאאאאאאאאאממממממממממממן
למה לפתור פסיכומטרי אם אפשר להצרין אותו
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.