פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מבחן

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אביב הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט אביב ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מבחן
    פורסם: 30/ינואר/2008 ב- 19:58

dear psycho

אני צריך את עצתך בנוגע לפרק כמותי...כבמעט בכל פרק כמותי שאני פותר(יואל גבע) אני מתקתק את הכל והכל נראה לי כל כך קל ופשוט אבל כאשר אני בודק את התשובות תמיד אני מוצא טעות שתיים או שלוש...זה ההבדל בין 150 לבן 140 וזה הבדל משמעותי..מה אתה מייעץ לי לעשות על מנת לשפר את רמת הריכוז שלי בזמן המבחן...תודה!
לתחילת העמוד
פסיכולוג הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 412
  ציטוט פסיכולוג ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/ינואר/2008 ב- 21:49
אני לא פסיכו אבל לדעתי גם תנסה לפתור מכונים אחרים כי יואל גבע קצת מקל ברמה שלו
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/ינואר/2008 ב- 07:03

שלום אביב.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לבדוק  ל מ ה  אתה טועה ובאילו נושאים.
האם אתה טועה בגלל חוסר ידע? האם בגלל חוסר תשומת לב? האם בגלל לחץ? האם בגלל לחץ זמן?
האם הנושאים בהם אתה טועה חוזרים על עצמם או כל הזמן משתנים?

רק אחרי תשובות לשאלות האלה תוכל להחליט מה עושים, והאמת שהתשובות לשאלות כבר די יכוונו אותך.
מחכה לתשובות...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אביב הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט אביב ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/ינואר/2008 ב- 11:26
החומר של גבע לדעתי לא קל מדי והוא ברמה הפסיכומטרית בדיוק.....(לפסיכולוג)
psycho הטעויות שלי בכמותי רובן ככולן חוסר ריכוז...אני עונה על מה שלא שואלים..לא שם לב אם מבקשים למשל למצוא את 2x ולא את X בהשוואה כמותית אני לא בטוח אף פעם כמה הצבות לעשות(וגם אילו הם הצבות חכמות...תן לי הצבות חכמות..הכוונה לאלגברה) ואז אני עושה אחת שתיים וממשיך הלאה ואז רואה שזה  4 בסוף.הכל אבל קשור בחוסר ריכוז כי מבחינת היכולת באמת שאין לי בעיה עם התרגילים...תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/פברואר/2008 ב- 01:48
השאלה הבאה היא האם יש לך בעיה של זמן?
האם אתה מסיים את הבחינה עם עודף של דקה שתיים שלוש?
אם כן, נסה להקדיש לכל שאלה, רגע לפני שאתה מסיים, עוד 5-10 שניות על מנת לראות מה מבקשים.
מעבר לזה, אתה צריך לדעתי לערב משהו ריגשי על כל טעות טפשית. משהו כואב.
לא סתם התיזוזים בצבא עובדים (לפחות בזמני, כשעוד מותר היה לתזז).
תריץ מישהו 3 פעמים, תשאיר אותו כמה שעות ביציאה או אפילו שבת, הוא כבר לא ישכח יותר את הנשק בחיים!

גם בפסיכומטרי - אם על טעויות דביליות כאלה אתה  ת ש ל ם  וזה יכאב לך, אתה תפסיק לעשות אותן.
חפש משהו שממש, אבל ממש מבאס אותך, ותכריח את עצמך לעשות אותו על כל טעות כזו (לשטוף כלים, לסדר לאחיך את החדר, לעשות שכיבות סמיכה, להוריד לעצמך כאפה...)

מניסיון - זה עובד!

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 21/ינואר/2011 ב- 02:07
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.