פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חדשה בפורום

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Desert_Rose הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט Desert_Rose ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חדשה בפורום
    פורסם: 10/פברואר/2008 ב- 15:09

היי לכולם...

אני בת 20 וחצי מאיזור הדרום, האמת שאני אף פעם לא הייתי פעילה בפורמים או אחת שפותחת אשכול. הייתי האחת שמביטה מהצד... הפורום נורא מצא חן בעיניי.. אז הנה אזרתי אומץ כל%20הכבוד

התחלתי לפני כשבוע קורס פסיכומטרי בהיי קיו.. זאת תיהיה הפעם השניה שאני נגשת לפסיכומטרי , פעם ראשונה שאני לוקחת קורס.. מה אתם אומרים על היי קיו?

אגב, בהצלחה לכל הנגשים.. ולכל הלומדים..

It only takes one step to begin the journey
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/פברואר/2008 ב- 15:50
כווווווווווווול הכבוווווווווווווווד ל- Desert_Rose!!!!!!!!

ברוכה הבאה לפורום, שמחים שאזרת אומץ, את רואה? בסופו של דבר זה לא מאיים בכלל...

אני מקווה שזו תהיה הפעם השניה והאחרונה, בכל מקרה אנחנו איתך עד אפריל לפחות StarStarStar

לגבי היי קיו, הייתה עליהם כתבת תחקיר של אמנון לוי, הראו שם איך הם מרביצים לזקנות וילדים כדי לרשום אותם לקורסים במרמה ואחרי זה גובים להם ריבית רצחנית של 450% דמי ביטול, בנוסף הם דוחפים סמי הזיות למכונות השתיה שלהם!!!

סתם... היי קיו הוא אחד המכונים הגדולים והותיקים בתחום, את יכולה להיות רגועה Big%20smile
אז יאללה, שיעורי בית ברעל!!! ועד אפריל אנחנו רוצים לראות את הסטטוס שלך משתנה מפסיכי צעיר לפסיכי בכיר!!!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
לנההה הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט לנההה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/פברואר/2008 ב- 15:56
היי בחורה מהייקיו!
אני גם כן ניגשת באפריל ולומדת בהייקיו
איפה אאת לומדת? אני לומדת באשקלון? מי המדריכה ? אולי נשאר בקשר ונוכל לסייע אחת לשניה
אשמח אם תועלי לי ור איתי קשר יותר מאוחר  בהצלחה ב בראיין וואש  שלך לנה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .137 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.