פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הצילו-פסלו לי את המבחן

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלמוני הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט אלמוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הצילו-פסלו לי את המבחן
    פורסם: 09/מרס/2008 ב- 20:33

בתאריך 11.2.2008 נגשתי למבחן פסיכומטרי ...סיימתי את הבחינה כמו כל נבחן והמתנתי בסבלנות לקבלת התשובה .אבל אז נודע לי שמבחן הפסיכו שלי נפסל -על -מנת לדעת למה עלי לחזור לעשות מבחן חוזר ולא אין לי ציון.כל מי שיודע לאן לפנות ומה צריך לעשות אשמח מאוד אם יעזור לי -מאותו יום הארור איני מתפקד ולא מאמין שיכול לקרוא דבר כזה

לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ישראל זה הבית..
מאמרים: 268
  ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 20:39
פששששששששששששששש איך הצלחת לעשות את זה זה קורה רק ליחידי סגולה.... אבל אל תדאג בטח יצילו אותך פה חברים יש פה חבר חדש במצוקה.... עזרו לו....
לתחילת העמוד
אלמוני הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט אלמוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 20:42

איך הצלחתילעשותמה?

לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 20:46

להגיע לידי מצב שיפסלו לך את הבחינה

.... תמיד חשבתי שאין מצב שזה קורה ....
לתחילת העמוד
אלמוני הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט אלמוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 20:48

אל תשאל אותי איני יודע דבר וגם לא מוכנים לומר לי איפה הבעיה ...אך ורק אחרי המבחן החוזר

לתחילת העמוד
אלמוני הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט אלמוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 21:03
האם יש באפשרותי לערער על פסילת המבחן??
לתחילת העמוד
סיון_7 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 547
  ציטוט סיון_7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 21:21
נטע, מסתבר שהפסיכו' לעולם לא יפסיק להפתיע, אה?
אלמוני מסכן... Cry
זה לא נגמר עד שזה נגמר. עכשיו תחכו לציונים.
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 21:40
כן אלמוני קבל את תנחומנו הכנים .... ואיפה פסיכו שצריך אותו הבן אדם עומד לבכות ....(אבל מעניין מה עשית תדווח לנו שנדע מה לא לעשות....) ודרך אגב אני ממין נקבה ולא זכר....
לתחילת העמוד
סיון_7 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 547
  ציטוט סיון_7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2008 ב- 22:38
מדוע פסיכו ו-psycho לא מגיבים?... 
Pig
זה לא נגמר עד שזה נגמר. עכשיו תחכו לציונים.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2008 ב- 23:18
בלי לחץ - אנחנו כאן...

אז ככה,
המבחן שלך לא בהכרח פסול עדיין.
כנראה יש איזוזהי בעיה - לעיתי הבעיה היא דווקא סימן חיובי, למשל כשמישהו משפר "יותר מידי" מהפסיכומטרי הקודם שלו, הם רוצים לוודא שלא היתה רמאות כלשהי (כמו למשל לשלוח מישהו אחר להיבחן במקומך) ולכן מזמנים למבחן חוזר.  אם לא היתה רמאות, אין ממה לחשוש.

האם כבר עשית פסיכומטרי פעם? אם כן, אתה חושב שהפעם התכוננת טוב יותר? יכול להיות שההפרש מסביר את הבחינה החוזרת, ואז אתה יכול רק לחייך, כי כנראה שיפרת המון!

לעיתים יש חשד להעתקה בכיתה מסויימת או בין מבחנים מסויימים - כל עוד לא עשית שום דבר שאינו חוקי - אין מה לחשוש.
יכול להיות שמישהו שישב מאחוריך העתיק ממך את המבחן או חלקים ממנו, והתוכנה שלהם עלתה על זה (הם משווית התאמות בין מבחנים לפי מקומות ישיבה).

כל מה שהם רוצים לראות בבחינה החוזרת שאתה במאמת יודע כמו שידעת במחן. יתנו לך לעשות בחינה חוזרת, ואם יראו שאתה פותר באותה רמה פחות או יותר, הכל יהיה בסדר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלמוני אחר הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט אלמוני אחר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מרס/2008 ב- 02:56
לא יכול להיות מצב שתשלח מישהו שיעשה בשבילך את המבחן בפעם הראשונה?
למה יש חשד בפעם השנייה שמישהו עשה בשבילך את המבחן? בפעם הראשונה דבר כזה לא יכול לקרות?
ואיך בכלל יכול לקרות מצב כזה אם בודקים תעודת זהות,רשיון וכו'?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מרס/2008 ב- 22:37
ראית פעם מי בודק לך את תעודת הזהות בכניסה לבחינה ?

דודה בפנסיה, עם משקפיים מספר 4...

אני מקווה שאתה לא שואל בכדי לבדוק את האפשרות Wink
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלעד.מ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט אלעד.מ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/מרס/2008 ב- 21:37

שלום שמי אלעד,

עשיתי פעמים פסיכומטרי בעבר שלא הלכו לי טוב (האחרון לפני שנה וחצי) קיבלתי 563 שזה ציון נמוך. התחלתי ללמוד ברצינות והסימולציה הראשונה שלי הראתה לי שאני 640. אם אני אלמד עוד אני מאמין שאקבל יותר. השאלה אם אני אשפר בציון נורא גבוה יש מצב שיקראו לי לעשות מבחן חוזר?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/מרס/2008 ב- 22:07
מצב יש, אבל אם זה יקרה אתה צריך לשמוח...
אז יקראו לך שוב, אז מה?
תגיע, תעשה את הבחינה כמו גדול, ותרא להם שאתה קליבר - זה הכל!

אתה יכול גם להגיד להם שהפעם למדת עם פסיכו וזה מסביר את השיפור האסטרונומי Smile
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלעד.מ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט אלעד.מ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2008 ב- 07:42

איזה לשמוח?! אני בטוח שאם ישלחו לי הודעה כזאת היא תיהיה חודש אחרי שעשיתי את המבחן ואני לא יהיה מוכן כמו שהייתי ביום של המבחן. מכאן שהציון במבחן שהם יעשו לי יהיה נמוך מזה של המבחן הפסיכומטרי.

השאלה אם אני אצטרך לעשות את המבחן כולו מחדש(8 פרקים)? אם הוא יהיה זהה למה שעשיתי או שונה?
ואיך אני יודע כמה קיבלתי בכל אחד מהם ואיך מחושב הציון הסופי?

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2008 ב- 23:32
הוא לא יהיה זהה, ואף אחד לא מצפה שתוציא אותו ציון.
בסך הכל שרוצים לראות שיש התאמה
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.