פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכוווווווווווווווווווווווווווווווווווו

הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
לירית הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט לירית ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכוווווווווווווווווווווווווווווווווווו
    פורסם: 24/יוני/2006 ב- 15:32
לכל הפסיכים שנמצאים עכשיו בפורום....יש כאן אחת שמיואשת סווווווווווווף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ואין לי מושג מה לעשות עם זה!!!!!!!!!
help i need sombody..................

לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 206
  ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2006 ב- 15:36

היי לירית,

דבר ראשון בשביל זה יש את פורום תמיכה נפשית!!!!!!!!!!!!!

זהו המקום להתפרק, לכתוב ולעשות כל דבר שעולה על רוחך (כל עוד זה לא מוגזם ופוגע במישהו)

והאמת שהייתי רוצה לעודד ולחזק אותך, אבל נראה לי שרובנו באותה הסירה!

אבל עוד שבועיים פחות יומיים זה נגמר, אז יאלה, פוש אחרון לקראת הסוף!!!!!!!!!!!! והשבועיים האלו יעברו יותר מהר ממה שאנחנו מתארים לעצמנו!

חיזקי ואימצי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לתחילת העמוד
לירית הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט לירית ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2006 ב- 15:40
תודה לך אורצוק על התמיכה...אבל כמו שזה נראה כרגע זה רק מחמיר עם כל סימולציה שעוברת....מקווה להצליח למרות שיש לי הרגשה שזה לא יהיה הפסיכומטרי האחרון שלי............CryCryCryCry
לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2006 ב- 15:42

ושוב אנחנו באותה הסירה...........

לא נורא המבחן הראשון הוא "לקלוט " את הקטע והמבחן השני יהיה במטרה להפציץ, ככה לפחות אני רואה את זה....... כמה שזה עצוב! העיקר שהראשון כבר יעבור ונהיה חופשיים, לפחות לתקופה מסויימת........

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2006 ב- 15:50
לירית

תקשיבי לאורצוק, יש לה הרבה ניסיון בלהיות מיואשת...Wink.

צריך לקחת הכל בפרופורציה. חלק גדול מהאנשים עושים פסיכומטרי יותר מפעם אחת, אז לא צריך להתרגש מזה יותר מידי.
זה נכון שלא ממש כייף ללמוד למבחן הזה, ובעיקר מלחיץ, אבל אם תהיי עסוקה בלחשוב כמה מבאס וכמה מלחיץ, זה ודאי לא יעזור למבחן.

תנסי לחשוב על זה כך:
אם תהיי לחוצה ותתעצבני, זה לא יעזור לציון.
אם לא תהיי לחוצה ולא צצעצבני, במקרה הכי גרוע, זה גם לא יעזור למבחן.
אבל לפחות לא תהיי מבואסת במשך שבועיים.

אל תתני למבחן הזה להשתלט. תנסי לקחת יותר בקלות (וזה לא אומר להפסיק ללמוד).
אני אלמד למבחן, אתן מה שאני יכולה, וזהו. מה שיהיה יהיה.

כמו שאור ציינה - עוד שבועיים זה נגמר.  אל תוותרי אחרי כל הזמן הזה, ולא משנה מה קורה בסימולציות.

דרך אגב, יש עוד שבועיים למבחן! הסימולציות עכשיו ממש לא משקפות מה את שווה.
אם תנצלי את הזמן היטב, תתחקרי את הסימולציות ותעברי על החומר, יש לך עוד הרבה מה לשפר.

איפה את לומדת דרך אגב, ובאיזה קורס (חיילים, פרטי...)?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2006 ב- 15:54

אין עליך, פשוט מושלם.......Thumbs Up

לתחילת העמוד
legend1985 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 37
  ציטוט legend1985 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2006 ב- 16:21
לירית איפה את לומדת פסיכומטרי?
לתחילת העמוד
לירית הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט לירית ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2006 ב- 16:27
אני לומדת בקורס פסיכומטרי של 'GO'...
 פסיכו!!!

יש לנו עכשיו סימולציות נורא קשות...תהיה בטוח שמה שאני עושה עכשיו זה תחקור שלא נגמר ונכון שיש מה ללמוד מזה..אבל עדיין אין שיפור בסימולציות.
..זה ממש מבאס שבתחקור אני מבינה על מה אני נופלת...וכשאין לי לחץ של זמן אז זה הולך לי לפתור...או שפתאום קלטתי מה ביקשו ממני...
אני באמת נותנת לזה את ה - 100% שלי..ומנסה לשלב הכל יחד נוכח העובדה שאני עובדת...
העניין הוא שכרגע אני לא ממש יודעת מה בדיוק לעשות ו/או איך לגשת לחומר....יש גם תחקורים..גם סימולציות כל יומיים...גם סימולציות שצריך לפתור בבית...וגם עבודה...זה קצת לחוץ ובתןך כל זה אין לי מושג אם צריך לעצור לגשת לחומר בספר/מחברת כדי לחזור על משהו ...
בקיצור די מייאש כאן למרות שאני באמת משתדלת לקחת את זה בפרופורציה...
ובקשר לההערה שלך על הציון של הסימולציה...קשה לא לקחת את זה ולהתבאס כשאני יודעת שאני מכוונת להרבה יותר מזה...ובסוף יוצא ציון מעעעעפפפפפאאאןןןן!!!!!!!!
Embarrassed....................

נערך ע"י לירית - 24/יוני/2006 ב- 17:43
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט legend1985 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2006 ב- 18:07
לירית מאיפה את?
את במקרה מהדרום?
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Argentina
מאמרים: 219
  ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/יוני/2006 ב- 22:33
ליריתי שלום!
קודם כל אני מכירה את זה...
אני די תלויה בציון הזה-עוברים את כל התנאי קבלה ומחכים לציון שיקבע את הגורל שלנו..כל כך בעעעעסה
אבל אין מה לעשות-עדיף ללמוד ולא לנצל את הזמן בלבכות על הפסיכומטרי..
יש משפט ממש חמוד  שמישהי אמרה פעם...
אנשים שואלים אותי אם כדאי להם ללמוד על פסנתר כי זה לוקח הרבה זמן ואני אומרת להם שהזמן הזה יעבור גם אם הם ילמדו לנגן פסנתר וגם אם לא..

אז אני חושבת שאפשר להשליך את זה על כל דבר בחיים האלה- תחשבי שהזמן שלנו לא יעצור וחבל על הזמן שאת מבזבזת בלבכות על כמה שזה לא פייר כי את זה כולנו יודעים וכולנו מרגישים וכולנו חווים
תעבדי על זה עוד טיפטיפונת-עוד מעט הסיוט נגמר
בכל אופן הכי הרבה בהצלחה
קארן
למה לפתור פסיכומטרי אם אפשר להצרין אותו
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/יוני/2006 ב- 22:37
וללאוניד.....
תקשיב אולי אני היחידה שיש לה אומץ להגיד לך את זה -אבל אתה לא נמצא במקום הנכון....
כולנו כאן לומדים (בעיקר לומדות), משקיעות את הנשמה ואנחנו בלחץ-וזה ממשששש אבל ממששש לא לעניין שלירית כותבת שקשה לה ובמקום לעודד אתה שואל אותה אם היא מהדרום! אני חושבת שכל הבנות כאן קלטו שאתה מהדרום -ואני אישית נשואה אז אני לא מעניינת אותך במילא אבל רק שתדע שאתה מהווה מטרד-ושאתה לא בפורום הנכון....תאמין לי שאנחנו גם ככה כולנו לא הכי בשיא שלנו ככה שאתה לא מפספס הרבה......והרוב גם גדולות ממך והן לא פדופיליות....אז או שתתעניין בפסיכומטרי או שתעזוב אותנו בשקט
כי גם ככה קשה
ואני לא מתכוונת לפגוע זה פשוטטט לא המקום הנכון

לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט legend1985 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/יוני/2006 ב- 22:59

לקארן...

אם הייתי לך מטרד או למישהי אני נורא מצטער.
ואני די התעניינתי בפסיכומטרי ואפילו התחלתי ללמוד דרך האתר לפני שאני לוקח קורס.
ולמי שהקים את האתר אני מודע לו מאוד כי האתר הזה הוא פשוט אתר מעולה ואפשר ללמוד ממנו הרבה!
בהצלחה לכל האנשים שניגשים עוד שבועיים למבחן:)
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/יוני/2006 ב- 23:02
אני סולחת...
אני פשוט מתכוונת שיש זמן ומקום לעשות את הדברים האלה-וכאן זה לא המקום ובטח שלא הזמן...
אל תבהל ממני-אני רק רוצה לטובתך..תן לבנות כאן לפחות עוד שבוע וחצי וזהו-מה אתה חושב שאנחנו נהנות? וואאיייי ממש לא...
ותסתכל לעצמך על התגובות ותגיד לי מה אתה חושב עליהן
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/יוני/2006 ב- 23:07
וסוף סוף אנחנו מסכימים על משו-אין על האתר הזה
אם באת ללמוד אז גם לך מגיע כל הכבוד
כשתלמד לפסיכומטרי האמיתי תבין מה אנחנו עוברות עכשיו..
ממש קשה לנו
ושוב סליחה אם אני פגעתי בך-אתה גם נשמע לי בסדר פשוט תחכה קצת שהן יגמרו
לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 410
  ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/יוני/2006 ב- 23:56
קארן סהכ בחור שרוצה ללמוד לפסיכומטרי ועל הדרך להכיר בנות..זהו חופש ביטוי והפורום הזה פתוח לכל אחד וסבבה אם יהיו פה הכרויות ולימודים לפי דעתי.
אני אישית דיברתי עם לאוניד והוא אחלה בחור שרוצה להשקיע ולהצליח בלימודים לפסיכומטרי ובכלל.
אז קארנוש כדי להרגע בואי נלך קצת לים?:)
עדידי
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יוני/2006 ב- 00:10
איזה ים ואיזה נעליים זיו פניי לא היו בשמש...לפחות 3 חודש
מזל שיש מכונהת שיזוף (:
לא דברתי עלייך יש בננות שזה מפריע להם
ויש מקומות שזה לא לעניין
כמו פה
וחופש ביטוי-אני הכי בעד...אבל יש חופש, יש ביטוי, ויש זמן ומקום לכל דבר זה הכל...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.