פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך הלכה הבחינה? שרשור הרגשה כללית

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12345 7>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
עומר אלא מי הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 78
  ציטוט עומר אלא מי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 17:14
איך את יודעת?
אף אחד לא ממש יודע מה הפיילוט..

נערך ע"י פסיכו - 16/אפריל/2008 ב- 17:21
לתחילת העמוד
סיון_7 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 547
  ציטוט סיון_7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 17:36
אתה יכול לדעת אם תשווה עם מישהו שלא היה לו 3 פרקים במילולי.
השוו בתפוז, והפרק הזה היה לכולם. גם למי שלא היה לו פיילוט.
תבדוק אם אתה רוצה :)
זה לא נגמר עד שזה נגמר. עכשיו תחכו לציונים.
לתחילת העמוד
eyal17 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 52
  ציטוט eyal17 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 18:06
הכמותי היה ממש בסדר האנגלית היה די קל והמילולי זוועה!!!!!! פ.ט.ל מהגהינום 2 קטעי קריאה הפרק עם ה2 קטעי קריאה היה סיוט! והיה גם פרק פילוט מילולי נורא מוזר עם 5 מילים וביטוים ו8 שאלות הבנת הנקרא אבל הוא היה הכי קל...
לתחילת העמוד
eyal17 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט eyal17 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 18:12
דרך אגב אם מישהו הולך לעשות בחינה בירושלים במכללת אורט שיקח איתו אטמי אוזנים! המבנה שבו עושים את הבחינות צמוד לקונסרבטיון העירוני והיום עשו שם חזרות על אופרה במהלך כל הבחינה שמעתי צרחות אופרה ונגינת פסנתר אז אני ממליץ לאנשים לא לקחת את הסיכון זה יכול לקרות גם מחר תקחו אטמים ליתר בטחון
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 18:58
קצת לגבי שינויים במבנה הבחינה:
2 פרקי הבנת הנקרא עם 3 שאלות בכל אחד - זה קיים כבר מספר מבחנים.
5 שאלות היגיון ו-6 בהבנת הנקרא
בכמותי - 5 שאלות בתרשים, 5 שאלות בהשוואה כמותית (במקום 6)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
eyal17 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט eyal17 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 20:45
היה גם פרק עם 5 מילים וביטוים ו4 השלמת משפטים (אבל נראה לי שזה פיילוט)
לתחילת העמוד
saguy הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ירושלמי בנשמה
מאמרים: 32
  ציטוט saguy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 21:16
אייל תודה עלל העצה אחי... ניראה אותך שמה...
עתודה כבוד....
לתחילת העמוד
saguy הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט saguy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 21:18
סיוון אל תשכחי שאת צכה להוציא בשבילי לפחות700...
עתודה כבוד....
לתחילת העמוד
סיון_7 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 547
  ציטוט סיון_7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 22:58
אם אתה מוציא 800 בשבילי, אז אני אשתדל :)
זה לא נגמר עד שזה נגמר. עכשיו תחכו לציונים.
לתחילת העמוד
playa הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 189
  ציטוט playa ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 23:21
לי הלך נחמד, לצערי הרבה פחות טוב מהסימולציות של האוגדן ואני לא חושב שזה היה תלוי בגורמים חיצוניים, כלומר התנאים היו אחלה: מזגן, שולחן נורמלי וכו'. בכמותי היה לי ממוצע של 145 בסימולציות והפעם נראה לי יהיה בסביבות 142. המילולי היה קשה לי כתמיד ונקווה לטוב. האנגלית היה לי קל מהסימולציות (ואני לא כזה מעולה בזה, בקושי פטור). בקיצור אם אקבל מעל 700 אהיה מבסוט למרות שקיוויתי למעל 710. אני מפחד אפילו להתאכזב יותר, אני מקווה שיהיה טוב, אני אופטימי.

אגב הייתה שם שאלה (לא מהפסיכומטרי עצמו) "עד כמה נעזרת באתר כלשהו להתכונן לבחינה?" ואני בחיוך סמנתי 5. ואני רוצה להגיד תודה על העזרה הרבה שקבלתי כאן.
זה שאתם עושים מעשה נפלא לכולם כאן זה כבר כולם מבינים, אני רוצה לפרגן גם על הדרך שאתם עושים אותה. דוס פואה. 
תודה רבה ונקווה לטוב, אהה ובהצלחה לכולם :)

עתודה איר איי קם.
לתחילת העמוד
scymaster הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט scymaster ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2008 ב- 00:29

היה בסדר, אם אני זוכר היטב הרצף היה מלולי>אנגלית>אנגלית>מלולי>כמותי>מלולי>אנגלית>כמותי .

מבחינת קושי כמותי לא היה כל כך מסובך, למרות שהיו כמה שאלות מרתקות. באנגלית היה קצת קל, למרות שרציתי אותו יותר מפוזר כדי לקרר את המוח! 
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2008 ב- 13:02
אתה זוכר מה היו המשפטים בפטל עם האקדח?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ענת הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 57
  ציטוט ענת ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2008 ב- 14:43

איזה כיף שנגמר

המילולי היה די קשה, במיוחד הבנת הנקרא. היה טקסט אחד עם 7 שאלות Shocked.
גם הפ.ט.ל היה קשה ממש.

כמותי ואנגלית הלכו ממש טוב (לפחות נראה לי) והיו בערך ברמה של h17

לpsycho- תודה רבה על האתר המעולה הזה ועל העזרה
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ישראל זה הבית..
מאמרים: 268
  ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2008 ב- 14:47
אולי הטקסט עם ה7 שאלות הוא פילוט לא?????
אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
saguy הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט saguy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2008 ב- 14:56

יוווווווווווווווווווווווווווהווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווההההההההההההווווווווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

ניגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגמממממממממממממממרררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
היההההההההההההה קל       פסיכו תודה נשמה!!!!!!!!!!!! הציון שלי רק בזכותך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עתודה כבוד....
לתחילת העמוד
syao הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 1
  ציטוט syao ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2008 ב- 15:24
שלום אנשים :)

הבחינה הייתה דיי סבירה, חוץ מהפרק הראשון במילולי שכלל 2 פרקי הבנת הנקרא.. הביטויים בכלל לא היו מוכרים לי, למרות שחרשתי על החוברת של אנקורי והכרטיסיות מהערכה של קידום :\, וגם השאלות היגיון לא היו קלות. דווקא ההשלמת משפטים, שבדרך כלל קשה לי, היה סביר. ושלא נדבר על הפטלים... ממש בזבוז זמן.

האמת שבכלל לא ידעתי שאצבע צרדה זה ביטוי, בכרטיסיות של קידום רשום שזה האצבע האצמעית (אמה) וזהו..

בכל מקרה, יש לי שאלה בקשר לפיילוט. האם הפיילוט זה הפרק ה-לא- משותף שהיה לכולם? או שבעצם זה אחד הפרקים המשותפים כי המרכז הארצי רוצה לנסות את אותו פיילוט על כולם?
דוקא הפרק עם ה7 שאלות בהבנת הנקרא ו5 שאלות מילים וביטויים היה דיי קל.. חבל שזה יהיה הפיילוט :[
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12345 7>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.