פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לו"ז ללימודים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אורן לוטן הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: רמה"ג
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 13
  ציטוט אורן לוטן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לו"ז ללימודים
    פורסם: 03/יוני/2008 ב- 22:29

שאלה לגבי סדר תרגול לקראת המבחן-

אני לומד בבית 3+- שעות ביום כבר חודש ו-. סיימתי כבר את הספר הכנה של קידום ועוד כמה ספרי תרגול- כלומר אני מכיר את הנושאים ורק צריך לתרגל. עכשיו אני מתחיל לעבוד עם ספר הכנה של אנקורי. בשבועיים שלפני המבחן אני מתכוון לעשות מרתון יותר אינטנסיבי של לימוד ימים שלמים. השאלה היא אם כרגע עדיף לי לתרגל שוב את כל הפרק הכמותי של הספר של אנקורי ואז לעבור למילולי (אני לא מתרגל אנגלית) או לשנות כל יום ביניהם. ואם לשנות, אז האם לעשות 20 תרגילים מכל נושא או להתמקד כל יום בנושא אחד?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/יוני/2008 ב- 09:40
ברוך הבא לאתר אורן,

אם כבר סיימת את הספר ההכנה ועברת כבר על כל החומר, אני לא חושב שמה שאתה צריך זה לפתור עוד ספ0ר מהתחלה עד הסוף.
עבור על הנושאים ורשום את הנושאים שאתה מרגיש שאתה יודע פחות טוב ותרגל אותם.
כדאי גם להתחיל עם סימולציות, וגם מתוך הניתוח שלהן תוכל לראות במה אתה חלש וצריך להמשיך לתרגל.

לגבי התרגול - בכל מקרה כדאי לשלב בין הנושאים ולא ללמוד רק כמותי ואחר כך רק מילולי, וגם לא להתמקד בנושא אחד בכל יום אלא לשלב כמה נושאים.

בהצלחה!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אורן לוטן הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: רמה"ג
מאמרים: 13
  ציטוט אורן לוטן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/יוני/2008 ב- 15:12

אני מתרגל הכל (חוץ מאנגלית), כי למשל בסימולציה עיקר הבעיות שלי היו באנלוגיות והשלמת משפטים, אבל בכל שאר התרגולים (מועדון 700 למשל) דווקא בהיגיון היה לי יותר קשה. הבעיה היא שברגע שאני אגמור את הספר של אנקורי, יישארו לי כמה סימולציות שאספתי ובערך זהו (עשיתי את רוב השאלות במילולי שלכן גם...)

תודה בכל אופן!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.