פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אי עמידה בזמנים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
דנה הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט דנה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אי עמידה בזמנים
    פורסם: 14/יוני/2008 ב- 23:46
היי פסיכו,
קודם כל האתר מעולה, הוא עוזר לי המון!!! אז תודה.
עשיתי תמבחן במועד פברואר וקיבלתי 510.... אני נגשת שוב למועד יולי.
את החומר אני יודעת על  בוריו. בתירגולים הכל הולך לי פיקס. כל הבעיה מתחילה כשאני מתחילה לעבוד עם זמנים...
אני מספיקה בדר"כ לעבור על כל השאלות, אבל הזמן הוא "כ"כ בדיוק" בשבילי, אז אין לי זמן לשאלות שדורשות קצת יותר חשיבה וכך יש לי די הרבה טעויות...  (מדובר בעיקר בחלק הכמותי) איך אני יכולה לשפר אתזה???

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/יוני/2008 ב- 00:13

הי דנה,

ראשית, תודה על המחמאות, בשביל זה אנחנו כאן (בשביל לעזור, לא בשביל המחמאות...  אולי גם  :-) )

על מנת לשפר את צריכה לתחקר, וככל שתהיי יותר יסודית כך השיפור יהיה גדול יותר.
איפה בדיוק את טועה?
באילו נושאים?
באילו שאלות? - המבחן בנוי ממקטעים שהשאלות בכל אחד מהם מסודרות בסדר קושי עולה.
ממה נובעות הטעויות?  -חוסר הבנה?  -טעויות חישוב?  -חוסר תשומת לב?  -טעויות סימון?
השאלות שאת כן פותרת נכון - בכמה זמן?  האם דקה לשאלה או שיש כאלה שבחצי דקה או פחות?

ואחת השאלות החשובות ביותר - האם את יודעת לזהות לפני שאת מתחילה לפתור אם את יודעת לפתור את השאלה או לא?
האם את מנסה לפתור אותה תוך כדי או שכבר לפני את יודעת שזה סוג שאת פותרת בקלות?

בקיצור - הרבה שאלות, ולכולן מכנה משותף אחד עיקרי - שליטה בזמן שלך תוך כדי פתרון הפרק.
את צריכה ללמוד לזהות את השאלות שאת יודעת לפתור בקלות ולגשת אליהן תחילה, ואת השאלות הקשות יותר להשאיר לסוף.

זה בינתיים
תגידי איך זה מתקדם

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
דנה הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט דנה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/יוני/2008 ב- 00:23

אני מתחקרת כל בחינה שאני עושה(ואני עושה הרבה כשלושה מלאים בשבוע). ניסיתי לסמן איפה אני חלשה יותר, אבל זה לא מדויק. יש שאלות שאני נופלת סתם מחוסר תשומת לב, יש שאלות שאני עוזבת באמצע כי אני רואה שהתעכבתי בהן יותר מידי אז אני משאירה לסוף (אבל אז לא נשאר זמן...)  ויש גם (6 במבחן) שאני לא יודעת "איך להסתכל עליהן". חשבתי לעבוד בשיטה כזו: קודם לעשות מה שאני חזקה בו ואח"כ כל השאר אבל אני חושבת שזה סתם גוזל זמן, הדיפדוף, הקריאה וכו'.. לא כך?  

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/יוני/2008 ב- 22:34
טוב,
נראה לי שגם כאן צריך קצת מגע אישי יותר.
את יכולה להגיע למרכז במהלך שבוע הבא מתישהו?
נראה מי מהגולשים ירצה להצטרף ואני אעשה לכם מפגש שיתמקד בתחקור סימולציות לקראת המבחן, ועוד כל מיני טיפים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.