פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התייעצות בנוגע לקורס פסיכומטרי!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
18anat18 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט 18anat18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התייעצות בנוגע לקורס פסיכומטרי!
    פורסם: 29/יוני/2008 ב- 20:11
שלום!
שמי ענת ואני מעוניינת להבחן בבחינה הפסיכומטרית (עדיין לא החלטתי אם להגשת למועד אוקטובר או דצמבר).
אני מחפשת קורס בחדרה ומצאתי שלושה-לחמן, אנקורי וSMART.
אני לא יודעת במי מהם לבחור...
לחמן ואנקורי שניהם מציעים 20 ומשו שיעורים  (לחמן 24 ואנקורי 28) בעוד סמארט מציע 37. בנוסף, הנציגה של סמארט טענה שבקורס שלהם יש 12 סימולציות בעוד באנקורי ובלחמן יש רק 7.
מנגד, על שתי החברות הראשונות שמעתי בעבר בעוד על השלישית כלל לא. הנציגים של אנקורי וסמארט הציעו כיתות קטנות  (כ20 תלמידים לעומת ה30 של לחמן) והיו מאוד מאוד שיווקים (לעומת הנציג של לחמן שלא התעקש ולא הציג באופן נרחב את המאפיינים של הקורס).
ההצעה של סמארט נשמעת קצת טובה מידי, בעיקר כי זה נשמע לי קצת מוזר שהנציגה של החברה שאלה אם יש לי הצעות ממכונים נוספים ודאגה להראות למה הצעתה טובה יותר בהשוואה.

חשוב לציין שבשנה שעברה השתתפתי בקורס לתיכוניסטים (לפני כיתה יב') וקיבלתי בבחינה עצמה 620 (מאוד התאכזבתי מהקורס הן מבחינת המקצועיות של המורים והן מבחינת החומר הלימודי). אני שואפת להגיע לציון שבין 680 ל700 (אני רוצה להתקבל לפקולטות הנדסה בטכניון).

רציתי לשאול, אם מניסיון אישי מישהו יוכל להמליץ לי-איזה מבין הקורסים הללו הוא הטוב ביותר? ואולי יש בחדרה קורסים נוספים טובים יותר שאני לא יודעת עליהם? איך מחליטים לאיזה קורס להרשם? לפי המחיר? מספר הסימולציות? מספר השיעורים? ההבטחות של המכונים בנוגע לותק המורים והיחס האישי?
אני מאוד מאוד מתלבטת...ההצעות השונות מבלבלות אותי.

תודה מראש לעונים...
ענת Big%20smile
לתחילת העמוד
מיכל9090 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 25
  ציטוט מיכל9090 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יוני/2008 ב- 21:11
היי,

ראשית בחדרה יש גם את היי-קיו וקידום, ולמיטב זכרוני אין סניף של לחמן בחדרה, הסניף הכי קרוב של לחמן זה בנתניה...
עשיתי קורסים  באנקורי ובהיי-קיו, הייתי מאוד מרוצה מהקורס של היי-קיו ומאוד אהבתי את שיטת הלימוד שלהם.

הייתי ממליצה לך ללכת לשיעור ניסיון בכל אחד מהמכונים, לערוך טבלת השוואה ולבדוק מה כל אחד מציע והדבר הכי חשוב זה המדריך! חשוב מאוד שיהיה לך מדריך טוב ובעל ניסיון אחרת הקורס לא שווה כלום... (לשמחתי גם באנקורי וגם בהיי קיו היו לי מדריכים מעולים)..

מקווה שעזרתי ולו במעט,
מיכל  Smile
"לא משנה אם אתה נמצא למטה או למעלה, העיקר להישאר במשחק"
לתחילת העמוד
18anat18 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 5
  ציטוט 18anat18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יוני/2008 ב- 21:18

האם ניתן בכלל ללכת לשיעורי ניסיון בקורסים? הרי צריך להרשם ולשלם מראש...הבנתי שהקורס נסגר להרשמה לאחר מספ מסויים של תלמידים...

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2008 ב- 11:38
היי ענת, ברוכה הבאה לאתר.
ראשית, אין שום בעיה ללכת לשיעור ניסיון בכל אחד מהמכונים, אולם כעת זה מעט מאוחר מידי מכיוון שמה שמועבר בעיקר זה סימולצית כך שלא תצליחי להתרשם יותר מידי מהמדריך.
לעומת זאת, תוכלי לדבר עם תלמידים בהפסקה ולהתרשם מהם.

לגבי לחמן, סמארט ואנקורי.
סמארט הוא מכון חדש יחסית, אך מנהלים אותו אנשים שנמצאים בתחום הפסיכומטרי הרבה שנים, כך שאל תפחדי מזה שהוא חדש, ואל תפחדי שההצעה נשמעת "טובה מידי". 

שאלת איך מחליטים -
המחיר הוא הכי לא חשוב לטעמי.  זה לא שההבדלים ביניהם מגיעים לאלפי שקלים, ולכן מה שחשוב הוא שתבחרי שקורס שהכי נראה לך ולא הכי זול, כי להצליח להתקבל למה שאת רוצה - אין לזה מחיר.
לגבי מספר הסימולציות - לטעמי זה לא משנה בכלל.  ללחמן יש 8 סימולציות ולא 7, ובנוסף את יכולה להשיג כמה סימולציות שתרצי, אז זה כלל לא משנה כמה תקבלי בקורס (יש באינטרנט ויש את האוגדן של המרכז הארצי עם 6 סימולציות וכו')
מספר השיעורים חשוב מאוד לטעמי, בעיקר בהיבט של יכולת המדריך לתת יחס אישי.
הבטחות של "המדריך ישב איתך כמה שתצטרכי" בלי זמן מוגדר בסילבוס הן הבטחות ריקות בדרך כלל, שכן המדריך ישב רק אם יש לו זמן פנוי, וגם אז את מרגישה כאילו הוא עושה לך טובה ולא נעים לך לעכב אותו.

שני הפרמטר הכי חשובים הם מי המדריך ויחס אישי.
אם תוכלי לבדוק מי המדריך הספציפי שאמור להיות לך בכל אחד מהמכונים ולברר עליו חוות דעת (ולא על המכון) זה יהיה הכי טוב.  המלצות מקבלים רק מתלמידים, ולא מהיועצות או מהמכונים (הם לא אוביקטיביים משהו).

בהצלחה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.