פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שינון מילים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
8Mystery8 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט 8Mystery8 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שינון מילים
    פורסם: 18/יולי/2008 ב- 19:56
היי לכולם! אני חדשה בעסק ומבולבלת... כתבתם שצריך לחלק את המילונים (עברית ו אנגלית) ליחידות, וללמוד כל שבוע יחידה... איזה מילונים יתאימו? אתם יכולים להיות יותר ספציפיים? נגיד באנגלית... אוקספורד אנגלי-אנגלי-עברי יעשה את העבודה? ז'תומרת, יש לי ספר פסיכומטריה שבסופו יש איזה 30 עמודים - מין מילון קטן כזה של מילים באנגלית... האם זה מספיק?
ניסיתי לחלק את אוקספורד ליחידות כמו שאמרתם, אבל זה יצא איזה יותר מ40 מילים ליום (!)...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/יולי/2008 ב- 20:00
ראשית, ברוכה הבאה לאתר.

לגבי מילון - אוקספורד זה נחמד, אבל לא ממש ריאלי.
את צריכה מילון של אחד המכונים, בדרך כלל יש שם כ-2000-3000 מילים.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט 8Mystery8 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/יולי/2008 ב- 20:55
טנקס! ממש נחמד פה... ניראה לי אתם היחידים שלא "מפחדים" לפרסם חומרים לפסיכומטרי בחינם... תודה רבה)) זה ממש מצויין...
ובקשר למילונים של מכונים, זה נחשב למספיק? או שזה המינימום?

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/יולי/2008 ב- 01:11
זה המינימום, וזה גם מספיק.
צריך להבין שאין כזה דבר מספיק, כי ככל שתדעי יותר מילים יותר טוב, אבל צריך לקחת את זה בגבולות הסביר.
ברור שמי שרמת האנגלית ההתחלתית שלו גבוהה, כדאי שיעבור על יותר ממילון אחד, שכן הוא כבר מכיר את רוב המילים, ומי שהרקע שלו פחות טוב, לא יצליח ללמוד גם את המילים של מילון אחד.

ולגבי ה"מפחדים" - שאנחנו מקבלים איומים על בסיס שבועי, אז ברחנו לחו"ל (אני לא יכול להגיד לאן...) ואנחנו מפעילים את האתר משם. 

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט 8Mystery8 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/יולי/2008 ב- 10:15
XD
פשוט התכוונתי לזה שכולם מנסים לעשות מזה עסק... שחס וחלילה לא יאבדו איזה אגורה שיכלו להרוויח מזה...
לתחילת העמוד
מים רבים הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 4
  ציטוט מים רבים ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יולי/2008 ב- 00:29
היי, נרשמתי לאתר לשינון מילים בשם "ספידומטרי" האתר פועל על עקרון של חזרה על אוצר מילים בהתאם לידע האישי של כל אחד, בגדול זה אתר מעולה לשינון מילים אבל שבוע לאחר ההרשמה התוכנה הפסיקה לספור לי את המילים החדשות שלמדתי ונתקעה, הבעייה היא שהטלפון המפורסם באתר לא פעיל וכל נסיונותי לשלוח מייל לשרות הטכני שלהם לא נענו (שלחתי לפחות 5 מיילים במהלך השבוע!) האם מישהו מכיר דרך לתקשר עם האתר הלא מתוחזק הזה? אני די מיואשת תודה ושיהיה שבוע טוב :)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יולי/2008 ב- 00:35
נסי לפנות ללחמן ולבקש מהם דרך ליצור קשר איתם, כי הם עובדים עם התוכנה שלהם.
אם זה לא יצליח, תחזרי לפורום וננסה לעזור.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מים רבים הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט מים רבים ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יולי/2008 ב- 12:51
תודה על התשובה המהירה אנסה דרך לחמן  Smile שבוע טוב
לתחילת העמוד
מים רבים הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט מים רבים ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יולי/2008 ב- 14:49

היי,

ניסיתי דרך לחמן הם כבר לא עובדים איתם (הם הפסיקו לעבוד איתם בגלל בעיות טכניות!!!)
ביקשתי מהם טלפון של איש קשר פעיל והם טענו שאין להם.
האם יש רעיון נוסף?
תודה תודה ושבוע טוב
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יולי/2008 ב- 15:36
הייתי פעם במשרדים שלהם ברעננה אך איני זוכר את הכתובת המדויקת.
אני אבדוק שוב עם לחמן
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מים רבים הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט מים רבים ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2008 ב- 11:34
תודה. אני כבר ממש מיואשת, הם כאילו נעלמו מן העולם וכל מה שנשאר זה האתר שלהם וכמובן חשבון הבנק שלהם שאליו נכנס הכסף.
Ouch
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יולי/2008 ב- 01:26
אם שילמת באשראי את יכולה להתקשר לחברת האשראי ולבטל את התשלום
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .234 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.