פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תפילה למען גלעד שליט

הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תפילה למען גלעד שליט
    פורסם: 03/יולי/2006 ב- 11:23
"יהי רצון מלפניך ה' אלהינו ואלהי אבותינו שיעלו לרצון מזמורי תהלים אלו שקראנו לפניך היום, ויתקבלו לפניך כאילו אמרם דוד המלך עבדך משיחך ע"ה. ועשה למען שמותיך הקדושים הכתובים בהם והרמוזים והמצורפים בהם ותקבל ברחמים וברצון את תפילתנו ובקשתינו ותבוא לפניך תחינתנו ותחוס ותחמול ותרחם על עבדך בן אמתך גלעד בן אביבה שליט ותושיע אותו בישועה ורחמים יחד עם כל השבויים והאסירים מעמך ישראל.

"מוציא אסירים בכושרות הוא יפדהו מידי שוביו ויוציאהו מעבדות לחירות ומשעבוד לגאולה ומאפילה לאורה וירפאהו רפואה שלימה, רפואת הנפש ורפואת הגוף ויאמץ את רוחו וירבה את כוחו ויאזרהו בשמחה ובגילה, אז יתחזק ויתרפא והייתה לו שמחת עולם.

"וזכות תפילת רבים וצעקתם ונאקתם, המעתירים בעדו בכל אתר ואתר, תעמוד לו ולהם למגן וצינה ולפדותו מבית שביו. ויקרע רוע גזר דינו ויקראו לפניו יתברך כל זכויותיו וכל אשר פעל ועשה למען עמנו ונחלתנו. ויקרע גזר דינו בזכות השם הקדוש הרמוז בראשי התיבות קבל רנת עמך שגבנו טהרנו נורא.

ויקיים בו מקרא שכתוב: ויפדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה ושמחת עולם על ראשם ששון ושמחה ישיגו ונסו יגון ואנחה. במהרה בימנו. אמן".

נערך ע"י פסיכו - 01/ינואר/2009 ב- 16:07
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Argentina
מאמרים: 219
  ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2006 ב- 14:50
כמההההההההההההההה עצוווווווווווווווווווווווב!!!!!!!!
אמן ואמן שיחזיק מעמד
אמן שלא תיפול שערה מראשו
אמן על כל מילה שנאמרה מעליי
למה לפתור פסיכומטרי אם אפשר להצרין אותו
לתחילת העמוד
הוא בטוח ישוחרר הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט הוא בטוח ישוחרר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יולי/2006 ב- 12:58
אין סיכוי שה' לא ישמע אותנו.
לתחילת העמוד
vered7 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 1
  ציטוט vered7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/יולי/2006 ב- 01:27
אני מתפללת לשלומם של כל החטופים שיחזרו בשלום וכל חיילי ישראל יחזרו בשלום לביתם מהמלחמה בצפון זהו זמן קשה לעם ישראל חזק ואמץ הכוח האמיתי הוא בהתייחדות העם אל מול אייבנו
vvvvv
לתחילת העמוד
kazefet הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 20
  ציטוט kazefet ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/יולי/2006 ב- 18:26
ואני מתפללת שלא יברחו מלבנון ,ולא יעקרו עוד ישובים .נוכחנו לדעת ,שזה מביא  רק אסונות.
אם לא היינו בורחים מלבנון ,לא הייתה כוח ההרתעה של  ישראל והחיזבללה לא היה מעיז "להתחיל"
אם לא היו עוקרים א ת עזה לא היו חוטפים את גלעד.
יותר מידי אם ואם ואם ,נשמע מוכר טוב נו,אנחנו בפורום פסיכומטרי לא פורום אקטואליהBig smile
לו יהי ,לו יהי  כל שנבקש לו יהי
לו יהי לו יהי ,הלאוי שאקבל 700 בפסיכומטריLOL
לתחילת העמוד
bar הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט bar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אוגוסט/2006 ב- 12:58

עם ישראל לא שוכח אותך לרגע גלעד שליט!!!!!!!!!!!!!!!גם שאנחנו במצב של מלחמה ונראה כאילו כולם עסוקים בצפון, בקטיושות. אותך ואת שאר החטופים לא שוכחים!!!!

שאלוקים ישמור אותך, כל חלק מהגוף שלך תחזור הביתה שלם ובריא בקרוב בע"ה!! אתה ושאר החטופים. אמן כן יהי רצון
לתחילת העמוד
galllll הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט galllll ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אוגוסט/2006 ב- 17:51
Heart
לתחילת העמוד
יניב הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט יניב ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אוגוסט/2006 ב- 00:41
כן כן ....
לתחילת העמוד
אוהד הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 139
  ציטוט אוהד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אוגוסט/2006 ב- 16:21
שכחת את גולדוסר, רגב, רון ארד, יונתן פולארד עזאם עזאם וכו וכו
לתחילת העמוד
גיגי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט גיגי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אוגוסט/2006 ב- 12:01
בעזרת השם אמן אמן ואמן ישתבח הבורא בכל העולמות
לתחילת העמוד
DdavidD הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט DdavidD ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/ספטמבר/2006 ב- 17:26
אני מקווה תחזור מהר לישראל בלי שום תנאי.
גיבור, אתה חסר.
לתחילת העמוד
אלכב וינר הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט אלכב וינר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ספטמבר/2006 ב- 21:31

אני מתפלל לשלום כל החיילים שמשרתים את המדינה הזאת וגם על אלה שחטופים בלבנון וגם בעזה.

מתפלל לשחרור החיילים האלה כי לא סתם ככה נפלו הגיבורים של המדינה ( החיילים) לשחרורם.

ואני בתוך שה' שומע את תפילתינו אז ה' תעשי משהו לשחרורם של החיילים החטופים
לתחילת העמוד
משה הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט משה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ספטמבר/2006 ב- 09:43
אמן כן יהי רצון
לתחילת העמוד
zzzzzzz הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט zzzzzzz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ספטמבר/2006 ב- 12:11
אני מתפללת חזק כל יום שיחזרו הביתה בשלום שלושת החטופים הישראלים
ושתהיה נחת רבה להוריהם ובני משפחותיהם וכל עם ישראל.
שתהה שנה זו שנת שלום וביטחון מלא לנו ולכל וכל עם ישראל
לתחילת העמוד
ריקי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט ריקי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ספטמבר/2006 ב- 13:51
אמן אמן... מי ייתן וכל השבויים יחזרו עלינו במהרה בריאים ושלמים....!!!ן
לתחילת העמוד
H N הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט H N ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/אוקטובר/2006 ב- 17:27
ליבי נצבט כאשר שמעתי לראשונה את שמו ברדיו... ועקבתי אחר החדשות מהרגע ששמעתי על חייל חטוף...
שמו ריגש אותי... היה לי קשה... אני עדיין מחזיקה אצבעות... ומקווה... שהוא יחזור...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.