פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התלבטות...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
18anat18 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט 18anat18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התלבטות...
    פורסם: 01/ספטמבר/2008 ב- 15:43
שלום לכולם! אני ענת, בת 17 לפני גיוס (שמותיר לי מספיק זמן לעשות פסיכומטרי ולנסות לשפר את ה620 מלפני שנה [= )
לפני כחודשיים פירסמתי הודעה שבה שאלתי-"כיצד לבחור קורס פסיכומטרי?"
כמו שמישהי כאן ייעצה לי, הלכתי לשיעורי ניסיון והגעתי לשני מכונים שמצאו חן בעיניי-אנקורי בחדרה (אני גרה בחדרה) ומור קורן בנתניה. בשניהם המורים מתחשבים מאוד בתלמידים ומהלך השיעור עצמו נעים. אני נוטה לקורס של מור קורן מכיוון שהוא קורס פרטי יותר (עד 8 תלמידים) לעומת הקורס של אנקורי (כ25-30 תלמידים בכיתה), אולם-מור קורן זה מכון כמעט אנונימי לחלוטין ומעולם לא שמעתי עליו. אי חוששת שרמת החומר הלימודי שם לא גבוהה מספיק ולא מעודכנת דיה (אעפ"י שהמדריך טוען אחרת...). ובנוסף אצל מור קורן יש שני מורים-מורה לחלק הכמותי ומורה לחלק המילולי והאנגלית-כיצד ניתן לעקוב אחר התפתחות של תלמיד כשיש יש שני מורים שונים? מעבר לעובדה שהמכון של מור קורן הוא במרחק של חצי שעה נסיעה מחדרה.
Disapprove
אני יודעת שההחלטה היא שלי ושבסופו של דבר רמת ההשקעה שלי תשתקף בציון, אבל בכל זאת, מה דעתכם? כל מכון מבטיח לי שהוא המכון הטוב ביותר ואני מבולבלת לחלוטין...ConfusedCry

מישהו שמע משו על אחד המכונים? דיעות בבקשה
המון תודה!
ענת...Geek

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/ספטמבר/2008 ב- 16:35

מה שצריך להכריע לדעתי זו רמת המדריך שילמד אותך, ולא מה שהמכון אומר על עצמו.

בקשי להיכנס לשיעור ניסיון אצל כל אחד מהמהדריכים שבמכונים ולרות למי את הכי מתחברת

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .063 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.