פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הציון שלי כ"כ גרוע

הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
shimritush הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 46
  ציטוט shimritush ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הציון שלי כ"כ גרוע
    פורסם: 31/אוקטובר/2008 ב- 01:21
Cry
הלך לי על הפנים במבחן...
אבל הציון..הציון פשוט בושה!!
אני ממש לא יודעת מה לעשות..אני שבורה מדוכאת ומרגישה ככ אפס...
Cry
אני לא מאמינה שזה קורה לי..
אני לא מאלה שמקבלים 500 ובוכים "קיבלתי ציון נמוך"..(שהממוצע הוא לפי ידעתי 560)

אני בלי מילים.Ouch..אין לי פרצוף להסתכל על המשפחה שלי..מתביישת ככCry

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוקטובר/2008 ב- 21:42

שמרית,

אין לך מה להתבייש ולהרגיש אפס.
מה קרה?
גנבת כסף ממישהו?
הרבצת לילד חסר אונים?
לא קמת לזקנה באוטובוס והיא נפלה?
ממה יש לך להתבייש???
מה זה משנה כמה אנשים אחרים מקבלים בבחינה?

למדת, ניגשת, וזה הציון שקבלת.
אם תחליטי, תוכלי ללמוד שוב ולגשת שוב, או שתחליטי שלא.

הציון הפסיכומטרי לא קובע איזה בן-אדם אתה.
את צריכה להיות גאה שניסית ולמדת וניגשת, למרות שאני מניח שכל התקופה לא היתה לך קלה בכלל.
צריך להתבייש מישהו שמתחיל ללמוד ונהיה לו קצת קשה אז הוא מוותר ישר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
guy_00 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 1
  ציטוט guy_00 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/נובמבר/2008 ב- 23:08

שמרית עד כמה נמוך? 300??

לא נורא קחי בחשבון שאם תגשי עוד פעם הציון שלך ישתפר מאד כי את שיטות הלמידה וחלק מהחומר כבר יש לך בראש...
לתחילת העמוד
orik הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 295
  ציטוט orik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/נובמבר/2008 ב- 23:39
אני נורא נורא מתחבר למה שאלעד כתב.

אני מאמין שהמרכיב החשוב באדם הוא המטען הערכי שלו.

לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט shimritush ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/נובמבר/2008 ב- 01:30
תודה רבה ..
אלעד...אני מודה לך על דברייך...
אולי  הגזמתי קצת בתגובה שלי..אבל..אני זוכרת שכל הזמן אמרתי שלא משנה מה אני לא אעשה  תפסיכומטרי
בסוף הבנתי שאם אני רוצה ללמוד אין לי ברירה..
כואב לי ה"ציון" הזה כי לצערי הוא לא משקף על מי שאני ,הוא משפיע על מה שאני רוצה ..
כ"כ התלבטתי אם לגשת לבחינה..הרגשתי לא מוכנה אבל אמרתי שאם לא עכשיו אז כנראה אפפעם..
אומנם הפסיכו לא מעיד על ערכים..אבל הוא מעיד על יכולת למידה...השכלה..יכולת הצלחה בלימודים..
ולקבל את ה"ידיעה" שאין לי את זה...ושנכשלתי בזה ..שבר אותי..
י שלי ממוצע בגרויות מכובד...למדתי והשקעתי...
אבל פה..בבחינה הזאת.. ..לא יודעת..נכשלתי..
בד"כ החיים לימדו אולי שמה שלא הורג רק מחשל...
לא יודעת למה , אבל הציון בפסיכו כ"כ ניתץ לי ת'דרך לאפשרות של ללכת ללמוד ..
ללכת ולעשות משהו עם עצמי כדי שאוכל לתרום לאחרים ..
למשפחה אני לא מספרת...ומתחמקת.. הם כ"כ אנשים של "לימודים השכלה....וכו'..."
בכל מקרה תודה רבה ..
ומצטערת שהוצאתי את זה ככה..

תודה למי שהגיב... Embarrassed

לא קיבלתי 300..
אבל גם לא 500...

לתחילת העמוד
dwerkz הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 140
  ציטוט dwerkz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/נובמבר/2008 ב- 02:00
אל תהיי כזו קיצונית שמרית, את עוד תשיגי את הציון הנדרש . רק תורידי מהלחץ אני משער שהיית ככה לחוצה גם בבחינה. עכשיו זה הזמן לראות במה את חלשה :כמותי-אם יש נושאים שאת צריכה ללמוד מאפס כדי להבין מתמטיקה ולא רק לדעת טכניקות פתרון אני למשל יודע שאני חלש במצולעים חסומים וחוסמים אז אני רושם בצד ומנסה ללמוד את הנושא הזה לעומק וכו' , מילולי- בעייה באוצר מילים -לקחת טיים אאוט מהפסיכו ולהתחיל לקרוא ספרים לאורך זמן, צריך זמן כדי ללמוד שפה
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/נובמבר/2008 ב- 02:06
אני דיי בטוח שכבר הוכיחו שכל מה שהבחינה בודקת זה כמה את יכולה להוציא בפסיכומטרי. לכן גם ביטלו אותה פעם. ממה שהבנתי הסיבה שמשאירים אותה היום היא כי צריך איכשהו לקטלג אנשים - אין מספיק מקום לכולם. באותה מידה יכלו לסנן אנשים לפי כמות הקפיצות בחבל שהם יכולים לעשות ב3 שעות. אין קשר ישיר ליכולת הצלחה בלימודים, יכולת למידה או השכלה. בעצמך אמרת שהבגרות שלך טובה.

אמנם הבחינה מתיימרת לנבא סיכויי הצלחה בלימודים, אך לא מעטים האנשים בעלי פסיכומטרי גבוה שפרשו מהלימודים ולהפך, כאלו בעלי פסיכומטרי נמוך שהלכו למכללות והמשיכו לתארים מתקדים באוניברסיטאות ובחול.
יש אנשים שפשוט לא הולך להם בבחינה הזו וזה יכול להיות מהרבה סיבות: חוסר יכולת להתרכז הרבה זמן, פחד בחינות, לקויות למידה כלשהן (שאגב לאו דווקא ימנעו ממך ללמוד אבל בהחלט יפריעו בבחינה) ועוד הרבה דברים.

לתרום אפשר בהרבה דרכים. ואם את רוצה ללמוד, לא הכל אבוד. את תמיד יכולה להבחן שוב (בדצמבר אני ניגש בפעם השנייה). ובכלל, אלא אם אני טועה בגדול (ולא נראה לי), יש דרכים רבות להתקבל לאוניברסיטה. יש מכינות קדם אקדמאיות, ישנה האוניברסיטא הפתוחה (כאשר תשלימי אחוז מסויים תוכלי לעבור למוסד אחר לפי הציונים שלך שם). תמיד אפשר להרשם לחוג אחד שאת כן מתקבלת אליו ולנסות לעבור לחוג שאת רוצה בשנה השנייה. ואם לא זה אז יש מכללות רבות שתנאי הקבלה אליהם נמוכים יותר. אם זה באמת מה שאת רוצה, תלחמי על זה.

ויום טוב לך :)

לתחילת העמוד
orsegev הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 1
  ציטוט orsegev ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/נובמבר/2008 ב- 15:44
ואיי אני מזה מבינה אותך!
אני קיבלתי בפסיכומטרי הראשון שלי 545 והיה לא משהו בכלל... לא כל כך התבאסתי מהציון כי ידעתי שיהיה לי קשה להשיג את ה600 + שאני צריכה .....גם היו הרבה הפרעות בבחינה...
עכשיו עשיתי עוד קורס וניגשתי לבחינה וקיבלתי פחות מהבחינה הראשונה...ואני ממש לא יודעת איך זה קרה...הלך לי דווקא סבבה....
רק ההורים שלי יודעים שקיבלתי ציון יותר נמוך לשאר המשפחה אני אומרת שאין עדיין ציונים...
הכי פאדיחות בעולם...
כל פעם שמדברים על זה אני לא יודעת איפה לקבור את עצמי...
בפסיכומטרי השני באמת ציפיתי ל600 + ....
זוו הייתה אכזבה ענקית....
כנראה שאני לא בנאדם של פסיכומטרי והיום יש מכללות שאומנם עולות יותר כסף אבל מקבלים את אותו התואר.
לפחות אני יכולה להגיד שניסיתי....ואני לא מתכוונת לנסות פעם שלישית....

אז עצה בשבילך...
לא לוותר על לימודים...
פשוט ללמוד במכללה כנראה...
בהצלחה
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט shimritush ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/נובמבר/2008 ב- 10:49
תודה רבה על החיזוקים והתמיכה...
זה מחזק מעודד ונותן כח להמשיך הלאה..

להיבחן שוב ..לא יודעת... לא מפתה ככ...
נראה..כרגע אני בהפסקה ...נראה מה ימים יגידו..

תודה רבה רבה רבה רבה רבה על התגובות המחזקות והבונות שלכם....Ermm
לתחילת העמוד
ikop הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 15
  ציטוט ikop ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/נובמבר/2008 ב- 20:37

אני באופן אישי חושב. שכל בנאדם שממוצע הבגורוית שלו יפה ומכובד יכול להוציא 600 +  בעזרת צורת לימוד מתאימה.
הבעיה היא שקורס של חודשיים וחצי לא מתאים לכולם.
למי הוא כן מתאים? הוא מתאים לאנשים עם רקע טוב במטמטיקה ובעברית ובעלי יכולות  ספציפיות לבחינה הזאת, יכולות שדיברו אליהן כגון ריכוז, עבודה תחת לחץ ,(ראש נקי מלקיויות למידה שונות) וכו. החברה האלה באמת מנצלים את הקורס  כמו שצריך ומוציאים ציונים גבוהים.

יותר מזה, אני חושב שהקורסים האלה רחוקים מלהביא את רוב האנשים "לפוטנציאל "הפסיכומטרי שלו.
שמרית אני אגיד לך כזה דבר.
אני בהחלט מאמין שיש אנשים עם פוטנציאל  פסיכומטרי דומה (ונניח הוא 680) אחד מסוגל להגיע לאותו פוטנציאל פסיכומטרי , או (קרוב לזה) לאחר שלושה חודשים של לימודים אינטנסיבים , והשני לא. השני צריך גישה שונה, מה שאין אפשרות לעשות בקורסים האלה. גם אם הם נקראים "אישיים" (כמו קידום).

רק הכוונה מודרכת של מורה פרטי (או לחילופין לימוד עצמי) יכול להביא אנשים מסוימים למימוש הפוטנציאל שלהם בגלל צורת חשיבה שונה או ליקויים אלה או אחרים.
את פשוט צריכה להבין טוב טוב מה מנע ממך להגיע לפוטנציאל שלך בבחינה הזאת. האם זה פערים של תפיסה מטמטית? האם זה אנגלית ברמה נמוכה? האם זה חוסר ריכוז ? לחץ ? , ליקויים כלשהם? . רק כשמבינים מה עוצר אותך אפשר להתאים שיטת לימוד נכונה . (אני לא מתימר לדעת מה שיטת הלימוד המתאימה לכל אחד).

בהצלחה.
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 103
  ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/נובמבר/2008 ב- 00:28
אחי לי יש ממוצע בגרויות סביר (משהו כמו 92 עם בונוסים)
למדתי בבית ספר מה שצריך אבל מתמטיקה עשיתי 3 יחידות  ויש לי בעיה עם זמנים ואני ממש ממש לא מתקרב למספרים שדיברת עליהם (לי סימולציות)
אני עושה קורס של חודשיים בהיי קיו ואם אתה צודק שאם אתה בא בלי רקע מתמטי טוב אין לך למה לבוא...

אני חושב שהממוצע בגרויות לא משקף כלום לפסיכומטרי...יש מי שיש לו את זה ויש לי שאין לו את זה.
זה לא להקיא חומר כמו בהיסטוריה...

לתחילת העמוד
ikop הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ikop ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/נובמבר/2008 ב- 01:42

הוא לא משקף - נכון. אבל מה, אני חושב שאם הכנה מתאימה כמעט על אחד יכול להוציא ציון "מכובד" . פשוט קורס של חודשיים וחצי לא יכול לספק את זה.

לתחילת העמוד
ikop הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ikop ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/נובמבר/2008 ב- 01:43
על אחד- כל אחד.
לתחילת העמוד
ikop הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט ikop ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/נובמבר/2008 ב- 01:47
אני אתן לך דוגמא,
ישבתי היום עם חבר שלי. שניגש עוד איזה שבועים לקורס. וניסתי לעזור לו קצת בידע בסיסי במטמטיקה (אני בעצמי לא ספץ בזה, אבל ידע בסיסי יש לי) והבנאדם , אין לו שום תפיסה מטמטית לגבי זמנים, אחוזים , שברים. ואני מדבר על דברים שלומדים בכיתה ו.
 וואלה אחרי שלוש שעות שישבנו , הבנאדם הצליח לקלוט את ההגיון של שיטת האחוזים.
עכשיו בוא תגידו לי, אזה סיכוי יש לבנאדם כזה להוציא ציון נורמלי במטמטיקה עם רקע כזה ?
 ( מדובר בבנאדם  עם קשיי קשב, שלא למד ביסודי ובתיכון כמט כלום).
לתחילת העמוד
gils123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 172
  ציטוט gils123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/נובמבר/2008 ב- 01:50
יש לו סיכוי אבל...

קודם כל הוא יצטרך להשקיע הרבה יותר, דבר שני לא בטוח שקורס זה המסגרת הנכונה להתחיל אתה, לדעתי עדיף שקודם ישלים ידע בסיסי (לבד או עם מורה פרטי) ורק אח"כ יעשה קורס (או ימשיך עם מורה פרטי...)
מתקשה? צריך עזרה? מוזמן ליצור קשר :) (אשמח לתת עזרה on line או אם יש צורך גם שיעורים פרטיים)
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 103
  ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/נובמבר/2008 ב- 18:09
זה נכון...אני חווה את זה על בשרי עכשיו -באתי בלי ידע מתמטי (או ידע שנשכך אחרי שיותר מ4 שנים אתה לא נוגע בחומר) ואני מוצא את עצמי מאוד מתקשה...מצד שני אחותי גם לא נגעה בחומר 3 שנים אבל היא קיבלה במתמטיקה 96 ב-5 יחידות וזוכורת כמעט הכל וזה עדיין בא לה בקלות...

זה ההבדל...צריך להשקיע במתמטיקה על הבסיס לא לוותר עד שאתה יודע-בקורסים מניחים שיש איזה רמה בסיסית שאתה בא איתה.אם אין את זה=הולך הכסף

בכלל הוצאה לא קטנה החרא הזה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.