פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חדש במכינות - קורס פסיכומטרי חינם!

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/פברואר/2009 ב- 13:00
אז הם בשוק. בוודאות. נפלת על מישהו/י שלא מעודכן.
בקש לדבר עם מנהל/ת המכינה, הוא/היא בטוח שמעו על זה כי היו להם כנסים לגבי זה כולל חוזר שהועבר לכולם.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
tiatn456 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 5
  ציטוט tiatn456 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/פברואר/2009 ב- 15:13
חזרתי עכשיו מהלשכה להכוונת חיילים משוחררים בקרית ים. הם לא יודעים על זה גם כן כלום.
מה שכן יש הנחה לחיילים משוחררים בלחמן,אוקיי ואנקורי ככה שהקורס יוצא 4,300. למימון נוסף על ידם צריך להגיש בקשה ולהציג מסמכים ואז יש ועדה שבודקת עם אתה זכאי או לא.
גם לגבי מכינה ניתן להגיש מסמכים ובקשה ולקבל מימון חלקי או מלא.

הם אמרו שאין קשר בין המכינה לפסיכומטרי כל אחד לגופו. מה שכן אם אישרו לכם מימון מסווים לאחד מהם אז סביר שיאשרו לשני גם.
יש מכוני פסיכומטרי שמעבירים את הקורס במכללות ואונברסיטאות אבל זה בלי קשר ישיר למכינה זה כמו שהם יעבירו את הקורס בבניין משרדים או שכונה זה פשוט איפה שהם יושבים.
לתחילת העמוד
tiatn456 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט tiatn456 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/פברואר/2009 ב- 15:25
עדכון:
סיימתי לדבר כרגע עם אורט בראודה (עדיין לא ידוע להם בקשר לפסיכומטרי) מה שכן ניתן לקבל מלגה מהצבא למכינות. למי שמתכנן לעשות מכינה רק במתמטיקה אז לא ניתן כי חייב שתי מקצועות לקבלת מלגה.

יום חמישי אני יהיה שם בייעוץ ונראה אם יהיה שינוי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/פברואר/2009 ב- 16:31

תתקשרו ליחידה להכוונת חיילים משוחררים בתל השומר - המטה יושב שם.

אני מלמד עכשיו קורס שיותר מחצי מהתלמידים לא שילמו, ואני מכיר את הנושא מקרוב.
נכון שלא המכינות מעבירות את הפסיכומטרי אלא מכונים מעבירים אצלם, אבל זה לא משנה.
יש הגבלות שונות ופרמטרים שונים, אך מי שעומד בהם (וזה באחוזים גבוהים מאוד) לומד ללא תשלום.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
tiatn456 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט tiatn456 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/פברואר/2009 ב- 00:16
אני יבדוק את זה מחר ונראה מה הם אומרים
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.