פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חושבים שאני משוגעעעע..?!?!

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
avi1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט avi1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חושבים שאני משוגעעעע..?!?!
    פורסם: 23/יולי/2006 ב- 18:51

טוב אז ככה....

אני עברתי קורס של "קידום" בביה"ס וניגשתי במועד אוקטובר 2005, המהירות שבה העבירו את החומר בקורס הייתה מטורפת, לא היה זמן לתרגל כלום ואני וחבריי כבר הרמנו ידיים, הבנו שאנחנו הולכים ליפול קשה בבחינה הפסיכומטרית, ניגשנו לבחינה ולאחריה כצפוי לא הסתמנה אצלנו איזו הצלחה מסחררת המנוגדת לסימולציות שעשינו בקורס, הבנו שסתם ביזבזנו את כספנו וזמננו בקורס הזה. ושלא תיהיה איזו אי הבנה, אני לא מאותם תלמידים שלא אכפת להם מהלימודים ולכל מה שקשור לזה, אבל הבחינה הפסיכומטרית דורשת שעות הכנה רבות, מה שלא עמד לירשותינו בזמן התיכון. כיום אני סיימתי תיכון וחושב לגשת בשנה וחצי הקרובות בשנית.רבים מחבריי שניגשו איתי לפסיכומטרי בתיכון כבר התייאשו וירדו מלימודים באוניברסיטה, עקב הסיוט שנותר להם מהבחינה, אך אני עדיין נחוש בדעתי לגשת לבחינה והפעם ללמוד כמו שצריךךךךך...!!! אני יודע שזה כרוך בהמון כוח רצון ומאמץ, אבל אני לא רוצה להרים ידיים, אני רוצה להראות לעצמי שאני כן מסוגל לצלוח את הבחינה הזו בכבוד..! בהודעה זו אני רוצה להעביר מסר לרבים, שקורס בתיכון הוא ביזבוז זמן וכסף, כי לרוב מי שניגש לבחינה הפסיכומטרית בתיכון לא מצליח לקבל את הציון המירבי שאליו הוא מסוגל להגיע ואז עליו לגשת בשנית, ובהרבה מן הפעמים מוותרים ולא ניגשים שוב בגלל ה"סיוט" שנשאר לאחר הלימוד המפרך לבחינה.אז תחשבו על זהOuch

עוד דבר, הפרק שבו אני הכי חלש הוא הפרק של האנגלית, כולם יודעים שהדרך לקבל בחלק של האנגלית ציון משביע זה אוצר מילים נרחב, ומה לעשות לי אין Cry. עקב נחישותי הרבה לגשת לבחינה הפסיכומטרית בשנית אני מוכן להשקיע את כל המאמצים להשיג גם ציון מעולה בחלק של האנגלית (אולי אפילו פטור,גם אם זה נשמע מופרך) בינתיים עד שאני אתחיל בלימוד לבחינה אני חושב כיצד אני אוכל להשתפר באנגלית בצורה המהירה ביותר...כולם מציעים לקרוא ספרים, אבל זאת בעיה, מכיוון שברגע שאני קורא ספר באנגלית אז יש קטעים שאני לא מבין ואז אני פשוט מדלג עלייהם וממשיך לקרוא לחלק שמובן לי, ואז בעצם לא יוצא מזה כלום כי אני לא לומד מילים חדשות, ולמעשה אוצר המילים שאני באנגלית נשאר כמו שהוא. ולכל אלה שיגידו לפתוח מילון למילים לא מובנות, אז זו גם בעיה, כי אם אני אתחיל לפתוח מילון בכל פעם שאני לא מבין אני לא אסיים עם זה מרוב מספר המילים הרב שאני אצטרך לפרש ומי אמר שאני אזכור אותם בכלל. לכן אני יותר חושב על לילמוד את המילוןןןן...נכון זה נשמע מופרך, טיפשי, שיגעון אחד גדוללל...תגידו מה שתגידו זה מה שאני מתכוון לעשות.....זה דורש המון כח והתמדה אבל אני מקווה שאני אוכל לעמוד בזה. אז אני לוקח לי עכשיו מילון אנגלי-עברי ומתחיל ללמוד את כל המילים שאני לא יודע. מי יתן ואני אצליח..!! ואני עוד אכתוב לכם הודעה בפורום אחרי הפסיכומטרי הבא, בתקווה שהוא יהיה מעולה כפי שאני מצפה לו..

ד"א: לכל הסקרניםםם...הציון שלי בבחינה הראשונה היה 459(ה' ישמוררררר!Clap) ואני מתכוון לשפר ל 700 בע"ה...!!
תאחלו לי בהצלחה..!!...בעעעעייי בעעעעעעעעעעיייייייEmbarrassed
לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 410
  ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יולי/2006 ב- 22:38
לאבי!
קודם כל שתהיה לך המון הצלחה בבחינה השנייה,גם אני עשיתי השנה את הבחינה השנייה שלי ויש לי הרגשה מאוד חיובית לגביה.

בקשר לאנגלית,נראה לי שאתה כמוני..אתה לא אוהב כל כך ללמוד אנגלית כי זה די משעמם אותך וגם אני ככה מרגישה,כשיש משהו שאני אוהבת אני לומדת אותו עד הסוף,כמו ערבית.
בערבית אני יכולה לפתוח מילונים ולהתעניין ולא להשתעמם כשאני קוראת דבר מסויים אבל אנגלית די משעממת אותו עם כל המילים המסובכות שיש שם ומה גם אצלי זה יותר קשה כי כל קטע אני צריכה לקרוא פעמיים כדי להבין אותו ולא רק באנגלית גם בעברית.
אוצר מילים שלי מזערי אבל הופתעתי בבחינה שהרמה הייתה מאוד פשוטה.
לא למדתי בכלל לחלק באנגלית והבנתי את הקטע שקראתי ובכלל הפרק באנגלית היה יותר קל מהחלק הכמותי ואני דווקא די חזקה בכמותי.
לכן אתה לא צריך להלחץ מהפרק באנגלית ושאין לך אוצר מילים רב כרגע, תקרא כמו שאמרת את המילון שלך ואת המילים,בטח יש שם מילים מובנות שאתה יודע,תסמן אותן במרקר ואת השאר לשנן ובאמת בבחינה רמת האנגלית היא ממש פשוטה,שאם אני,שלא למדתי בכלל אנגלית לבחינה הזו ועם אוצר מילים מועט מאוד הצלחתי להבין מה אני קוראת באנגלית באנסין אתה גם תוכל להצליח בחלק הזה.

אז בהצלחה שוב ובתקווה שתגיע ל-700:)
עדידי
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יולי/2006 ב- 01:20
היי אבי וברוך הבא לפורום!
אבי תרשה לי להתחיל ישר בעיקר: אתה לא עובד נכון!!!!!
אני אספר לך סיפור קטן על עצמי.. והסיפור הוא סיפור אמיתי..
גם אני בדיוק כמוך הייתי חלש מאוד באנגלית לפני שהתחלתי את הקורס שלי..
לא ידעתי לקרוא מילים כמו action או שילובים אחרים והמצב בלשון המעטה לא היה מזהיר..
בבחינה הוצאתי פטור!!

אתה שואל איך? רק ספרים!! עכשיו חשוב שתבין שספר לא נועד לשפר את אוצר המילים שלך!
הוא רק נועד לשפר את מהירות הקריאה ואת הבנת הנקרא! גם אם אתה לא מבין מילים רבות אין צורך לקפוץ למילון על כל מילה ובטח שלא ללמוד את כולו..
תאמין לי, אני לא מדריך שסתם מדקלם לך את מה שאמרו לו לומר.. אני בדיוק כמוך הבאתי את עצמי מציון מאוד נמוך לפטור!! לא על ידי שינון המילון.. אלא על ידי עבודה נכונה! ועבודה נכונה פירושה לקרוא לפחות 5 עמודים ביום של ספר מעניין (אני קראתי את האלכימאי ואת סקס והעיר הגדולה) וללמוד את המילים של ספר הקורס שלך!
ללמוד את כל המילון זה פשוט ניצול גרוע של הזמן.. זה מיאש ובסוף תורם במקרה הטוב 5 נקודות לפרק האנגלית.. תאמין לי זו לא הדרך..

בקיצור אני ממש מקווה שתקשיב לעצה שלי.. אם יש לך שאלות נוספות לגבי איך ללמוד נכון תרגיש חופשי לשאול אותי.. אני אשמח להיות פה ולעזור לך וכמובן...
גם עדי הכרישה תשמח לענות לך כי היא כבר ללא ספק עברה אותי מזמן ביכולות שלה!!

StarStarStar

נערך ע"י psycho - 25/יולי/2006 ב- 20:12
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
avi1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט avi1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יולי/2006 ב- 09:55

תודה על ההתיחסות והעצות...אני אחשוב על זה Embarrassed

למרות שאני עדיין בכיוון של ללמוד מילים מתוך המילון, כי אני רוצה שיהיה לי אוצר מילים נרחב באנגלית כמה שיותר מהר, מה גם שתמיד רציתי להשתפר באנגלית בלי שום קשר לפסיכומטרי. לדעתי, קריאת ספרים מועילה אחרי שלומדים מסה של מילים ואז תוך כדי קריאה אפשר להתקל באותם מילים וזה מעין חזרה על המילים שלמדת. אבל אני עדיין מתלבט Ouch

ועוד עיניין...אני מקווה שלא נגמרה לכם הסבלנות מהשאלות שלי...Dead
אני מעוניין ללמוד משפטים באוניברסיטה...יש לי ממוצע בגרות בסביבות ה 107 כמה אני צריך לקבל בפסיכומטרי??..ועל מנת ללמוד משפטים דרושה רמת אנגלית גבוהה? אני יודע בערך מה לומדים במשפטים, אבל הייתי שמח אם מישהו שיודע יותר יוכל לפרט לי פחות או יותר מה לומדים ואיך החומר מועבר...
תודה לעוזריםם..!!..אתר מעולהה...Wink

לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יולי/2006 ב- 12:43
אבי...יש לי ידיד שלומד משפטים אבל במרכז הבין תחומי בהרצליה ואני מניחה שמה שלומדים שם גם לומדים באוניברסיטה אז הוא לומד שם על פוליטיקה בעיקר,הוא קורא המון חומר על תורת המשפט, היסודות שלה,הוא לומד גם מיקרו כלכלה שזה מקצוע חובה.
הוא קורא חומר מסויים ומפענח אותו בצורה משפטית ועוד...בוא נגיד ככה יש להם הרבה אבל ממש הרבה חומר לקריאה וכל יומיים שלושה יש להם בוחן על המאמרים שנלמדו ובכלל כל החומר הנלמד ברוב מן המקרים בבית,באופן עצמאי.
הוא אומר שיש חומר שמועבר על ידי מרצים טובים שיודעים טוב מאוד להעביר אותו בלי להשתעמם,ויש מרצים שהוא לא יודע איך הם הגיעו בכלל להרצות שם,שהם ממש לא מעבירים את החומר כפי שצריך. הכל תלוי במרצה.
זה כעיקרון מה שהולך בבין תחומי אולי באוניברסיטה זה קצת שונה אבל לא נראה לי..פשוט בין תחומי הוא אוניברסיטה רק שהעשירים ביותר לומדים בו.
בכל מקרה בהצלחה בהמשך דרכך!
עדידי
לתחילת העמוד
avi1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט avi1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יולי/2006 ב- 14:05

תודה על העזרה..!Smile

לתחילת העמוד
oren12345 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט oren12345 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יולי/2006 ב- 16:38

אין איזה שהם הקלות למי שמתקשה באנגלית?

לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יולי/2006 ב- 00:58
לא.. אין.. פשוט לתפוס שני ספרים ולהיכנס ב- moth-mother שלהם!!

StarStarStar
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
kazefet הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 20
  ציטוט kazefet ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/יולי/2006 ב- 17:12
יו...אבי  דיברת אנגלית .וזו בדיוק נקודת התורפה שלי,בניגוד אליך אני  נרשמתי לקורס היי קיו שילמתי את החמשת אלפים שקל שלהם(סכום שאני לא מבינה מאיפה הקריצו אותו,אבל שיהיה להם לבריאות)ואיך אומרים (בסגנונו המיוחד של שמעון פרס)התחלתי ללמוד פסיכומטרי כאילו אין אנגלית.אחרי שבוע בלבד ראיתי שזה לא עסק בכלל ,הקפאתי את הקורס וחזרתי ללמוד את היסודות של האנגלית(בלי יסודות טובים לא בונים בניין)הקיצר,אני תקועה עם האנגלית ומבזבזת הון על שיעורים פרטיים.נראה מה יהיה הסוף.נקוה לטוב.
פסיכו ,חמש דפים של קריאה ספר באנגלית גם אם לא מביניםן מילה ,יעזרו לי לשפר את האנגלית?
אבי ,אתה בכלל לא משוגע אתה דבק במטרה,כל הכבוד לך,המשך כך ההצלחה מובטחת לך.
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/יולי/2006 ב- 21:31
היי קצפת, קודם כל טוב לראות את רמת הדבקות של המשתמשים שלנו!
הכי חשוב זה לעבוד וללמוד נכון!

לגבי השאלה שלך.. אין שום טעם בלקרוא חמישה עמודים שאת לא מבינה מהם מילה..
תקני ספר פשוט ותתחילי ממנו..
אחרי זה תעלי לאט לאט ברמה..

StarStarStar
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
איילה הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט איילה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/אוגוסט/2006 ב- 21:48
וואוו תודה עזרתם לי מאוד!!
לתחילת העמוד
נולי הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 52
  ציטוט נולי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/ספטמבר/2006 ב- 14:00
בהצלחה אבי, זו גם השאיפה שלי, ויותר מזה!!!

אל האינסוף ואל המעבר לו!!
אני אגמור את הכל יותר מאוחר, ואחר כך אני אגמור את כל השאר שוב
לתחילת העמוד
שירה קפלן הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט שירה קפלן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ספטמבר/2006 ב- 19:29
שלום !

גם אני נרשמתי לקורס של היי-קיו (אני מתחילה ממש בקרוב בתחילת החודש).
אוצר המילים שלי באנגלית היה ממש אבל ממש נוראי ואז התחלתי ללמוד מילים בעזרת התוכנה הזאת שלהם - בריינווש.
אני חוייבת להגיד לכם שאני עוד לא יודעת איך יהיה הקורס אבל וואלה - כבר היה שווה.
ממש לא האמנתי שאני יכולה ללמוד מילים אבל הבריינווש הזה אכן שוטף לך את המוח. אני כבר יודעת 500 מילים יותר ממה שאני אמורה לדעת כיום ואני מצליחה כבר עכשיו לפתור שאלות הכנה לקורס שלא הצלחתי קודם.
אז אם אתם רוצים את העצה שלי - אין כמו התוכנת מילים הזו... ואני בטוחה ששגם הקורס יהיה סבבה (ולא משלמים לי הגיד את זה או משהו... Big smile)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/ספטמבר/2006 ב- 00:55
שירה שלום.
התוכנה של היי קיו אכן מעולה.
רק דבר אחד - אין כזה דבר "יודעת 500 מילים יותר ממה שאני צריכה..." את היום יודעת כמה אלפי או עשרות אלפי מילים פחות ממה שאת צריכה...
אני סתם מטיף, כי נראה שאת חדורת מוטיבציה...

תמשיכי כך, ותקווי לללמוד עם קפטן ג'ייק...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
~NATALY~ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 10
  ציטוט ~NATALY~ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/אוקטובר/2006 ב- 23:02

היי נכנסתי לפורום במקרה ופשוט הייתי בהלם מאבי!זה כל כך נכון

סיימתי בדיוק היום את הקורס של קידום תיכון וכמו שאבי אמר..זה לא היה שווה בכלל!הם פשוט לא מתאימים את עצמם לתיכון הכל נורא קצר נורא עמוס(לצורך השוואה היו לי 16 מפגש בסה"כ וכולם יודעים עד כמה זה לא מספיק!)אני ניגשת עוד שבוע בידיעה ברורה שהציון הזה ממש לא משקף את היכולות שלי אבל....אני כנראה יותר משוגעת מאבי כי התאכזבתי מעצמי ומחוסר ההשקעה שלי כנראה קשות ואני ניגשת שוב בפבואר הפעם ע"י לימוד עצמי עם הספרים שיש לי ועוד כל מיני ספרים שאני מגייסת וכמובן עם האתר הזה שעוזר לי המון!
בקיצור רק רציתי להגיד עד כמה אני מזדהה עם אבי.
תאחלו לי בהצלחה Smile(לפבואר..אוקטובר כבר אבוד מראשOuch)
Nataly:)
לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוקטובר/2006 ב- 00:02
לנטלי

אל תתבאסי לפני הבחינה של אוקטובר ואל תאמרי מראש שהכל אבוד.
תלכי למבחן עם לפחות נקודות אור חשובות וטובות,תני לעצמך סיכוי שכן תצליחי וכן תעברי את הפסיכומטרי למרות שלמדת בזמן די קצר בקורס.
אני חושבת שאם תגיעי לבחינה עם הרגשה חיובית דווקא יותר תצליחי מאשר להגיע לבחינה בהרגשה שלילית.

אני בכל מקרה מאחלת לך המון הצלחה בבחינה ואת תצליחי.תזכרי טוב טוב@

תעשי את כל המאמצים כדי להצליח בבחינה ואל תגיעי לבחינה באוקטובר בתחושה של כישלון,כי אם כך יהיה חבל לך להגיע בכלל לבחינה הזו ותמשיכי ללמוד לפבואר, כי חבל שתבואי לבחינה עצמה בידיעה שהבחינה הזו היא כישלון..אל תעשי זאת..
בהצלחה שוב ואני מחזיקה לך המון אצבעות.
עדידי
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .157 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.