פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכו- כיס - התנ"ך של הפסיכומטרי! וספרי פסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1 2345>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/פברואר/2010 ב- 20:09
יש מחיר שונה לכל ספר, ומחיר לערכה מלאה.
פשוט התקשרי למשרד מחר - 077-3010950

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מיכל9090 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 25
  ציטוט מיכל9090 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מאי/2010 ב- 16:26
קיבלתי בשישי את הפסיכו כיס,
הופתעתי ממש לטובה לגלות שם את כלללל השיטות האפשריות שיש לכל שאלה D:
הספר מאוד עוזר, לא צריך יותר להסתובב עם הקלסר הגדול בו אגרתי את כל ההסברים והשיטות מהקורסים השונים D:

ואגב - השיטה שלכם לשאלות הספק ממש מעולה!

מיכל Smile
"לא משנה אם אתה נמצא למטה או למעלה, העיקר להישאר במשחק"
לתחילת העמוד
יעל מ6 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 25
  ציטוט יעל מ6 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2010 ב- 10:37
שלום.
אני מתחילה ללמוד לבד [למועד ספטמבר] לפסיכומטרי.
האם אני אבין את השיטו והטריקים בפסיכו כיס?
כדאי להתחיל למוד בו מההתחלה?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2010 ב- 12:34
בוודאי. בנוסף, יש לך הסברים מפורטים גם כאן באתר. היתרון של הפסיכו-כיס זה שהוא תמיד זמין ולא רק כשאת מול המחשב, והוא עושה סדר בכל החומר
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ריוי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 1
  ציטוט ריוי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוקטובר/2010 ב- 22:17

מה המועד הבא אחרי דצמבר?

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/נובמבר/2010 ב- 19:41
פברואר
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yahavx הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: פתח תקווה
מאמרים: 7
  ציטוט yahavx ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מאי/2011 ב- 17:54
אני קניתי את הערכה של  ה6 ספרים ובמועד שאחרי הבא אני רוצה לגשת (ניגשתי לאחרון), כמה זמן מראש כדי להתחיל ללמוד? האם בספרים יש את כל מה שאני צריך (כלומר בעזרתם אני יוכל להוציא ציון מעולה [700+] אם יש לי את הראש המתאים)? או שצריך גם להיעזר באתר?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מאי/2011 ב- 19:02
זמן הלימוד תלוי בך. בדרך כלל רוב הקורסים הם בסביבות 3 חודשים אבל בעיני זה לא מספיק. מצד שני, כבר עשית פעם אחת אז זמן הלימוד תלוי במצב שלך בחומר.
ככלל, יש דברים שכדאי ללמוד כמה שיותר, כמו אוצר מילים - אף פעם זה לא מספיק.

לגבי הציון - זה תלוי רק בך. יש בספרים את כל מה שאתה צריך, אבל מומלץ להיעזר גם בנו באתר ובפורום לא רק כדי לפתור שאלה ספציפית, אלא גם כדי להבין יותר על המבנה של המבחן, סדר השאלות, ניהול הזמן וכו'.

הנה ציטוט של הודעה שהושארה ממש מלפני זמן קצר לגבי החומר שלנו:

החומר שאתם מציעים כאן בחינם פשוט נהדר, והוא עזר לי מאוד.

קיבלתי 727!!! תודה רבה לכם! לא מעט מזה בזכותכם!

http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=6879

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yahavx הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yahavx ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מאי/2011 ב- 19:31
האמת היא שלא למדתי בכלל חחח
אני עשיתי את זה רק בשביל העתודה, נזכרתי מאוחר מידי וכבר לא היה לי מספיק זמן ללמוד. אמרתי ניגש ויהיה מה שיהיה, אם זה לא היה בשביל עתודה הייתי דוחה את זה, פשוט אפריל זה המועד האחרון שהם מאפשרים. אם אני לא אקבל ציון טוב אני אגש עוד פעם (מה שככל הנראה קרה כי העברית היה כמו סינית בשבילי).

ואני רוצה להוציא ציון טוב בלי קורס. כאילו הספרים, האתר והפורום - זה יכול להספיק בשביל ציון טוב? (בהזדמנות זו אציין שבטח הבנת שאני רק בן 17-18, האם בגיל הזה הסיכוי להוציא ציון טוב הוא נמוך יותר?)

נערך ע"י yahavx - 17/מאי/2011 ב- 19:32
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מאי/2011 ב- 19:50
הספרים והאתר יספקו לך את כל מה שאתה צריך כדי להוציא ציון טוב - הכל תלוי רק בך.
יש לא מעט תלמידים שלמדו בעזרת הספרים והאתר וקבלו ציונים מאוד גבוהים (אם תחפש בפורום כל מיני שרשורי ציונים תוכל למצוא ציונים כמו 783 וכו').

כפי שכתבתי קודם - הציון תלוי רק בך. מהספרים והאתר יש לך את כל מה שאתה צריך בשביל להצליח.

לגבי הגיל שלך - אמנם הציון הממוצע של נבחנים צעירים יותר נמוך מהציון הממוצע של נבחנים בוגרים יותר, אך זה ציון ממוצע. זה לא אומר שאי אפשר לקבל ציונים גבוהים בכל גיל, גם בגילך.

זה לא נכון להסתכל רק על ממוצע. מה שחשוב לא פחות, ולפעמים אפילו יותר, זו השונות.

נניח ויש שתי כיתות שבשתיהן הממוצע הוא 70. האם הן "דומות" מבחינת רמת התלמידים?
לא בהכרח.

יכול להיות שבכיתה אחת כל הציונים נעים בין 65 ל-75, ואילו בכיתה השניה יש קשת של ציונים, 100, 95, 80, 60, 230 ואפילו אפס.

במקרה הזה, הממוצע בכיתה השניה לא ממש עוזר לנו להבין מה רמת התלמידים שם.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yahavx הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yahavx ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/מאי/2011 ב- 01:57
תודה על העזרה.
איפה יש תוכנית לימודים מסודרת וכמה זמן מראש אתה ממליץ לי ללמוד? (אני מתגייס במרץ כך שיהיה לי המון זמן פנוי)

דבר נוסף, האם כדאי לשנן את המילון של המילים בעברית? כי ממה שאני ראיתי בבחינה בקושי היו שאלות שהן על פירוש של מילה נטו וזה נראה לי קצת בזבוז זמן שעדיף להשקיע בהבנת הנקרא, אנלוגיות וכו' (מה גם שהדברים האלה בוודאות יעזרו לי בבחינה, לעומת מילים שאני יכול ללמוד כמה מאות ובסוף לא תופיע אחת).

חוץ מזה, האם כדאי ללמוד לפרק של המתמטיקה? כי הוא ממש בדיחה בעיניי.

ושוב תודה! :)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/מאי/2011 ב- 09:21
לערכת הספרים מצורפת חוברת תוכנית מומלצת ללימוד עצמי.
בנוסף, גם באתר יש סילבוס ממולץ ללימוד עצמי.
לגבי אוצר מילים - זהו החלק הגדול ביותר בבחינה. 4 שאלות אוצר מילים (ובכל אחת מהן יש כמה מילים שצריך לדעת), באנלוגיות תמיד יש 2-3 שאלות עם אוצר מילים, פ.טל. נסמך על אוצר מילים, ולפעמים גם בהשלמת משפטים או בהיגיון יש איזו שאלה.
בקיצור - אוצר מילים זה בערך 60-80 נקודות מהציון שלך!
במיוחד אם אתה חזק במתמטיקה, אז המילים ישפיעו יותר על הציון שלך.
כשהייתי מדריך צעיר גם אני חשבתי בדיוק כמוך - למה להשקיע עשרות שעות ובסוף לא תופיע אף מילה...?
אבל עם השנים למדתי שזה אחד הנושאים הכי חשובים ושכדאי להשקיע שם לא מעט. בכלל, ככל שאתה יותר חזק בנושאים האחרים, כך יותר חשוב להשקיע באוצר מילים כי אלו השאלות שיכולות להפיל אותך במבחן. עם שאלה קשה בגיאומטריה תוכל להתמודד אם תתאמץ. עם מילה שאתה לא יודע אתה יכול להתאמץ עד מחר...

לגבי מתמטיקה - ודאי שצריך ללמוד. ברור שיש נושאים שאתה חזק בהם יותר, ולכן תוכל ללמוד אותם מהר יותר.
שים לב שבכל נושא, גם אם אתה מבין אותו, יכולות להיות שאלות יצירתיות יותר שדורשות מחשבה. בנושאים שאתה חזק בהם כדאי פשוט להשקיע יותר בשאלות הללו ופחות בשאלות ה"רגילות".

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yahavx הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yahavx ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מאי/2011 ב- 16:27
האתר של המרכז הארצי כבר כמה ימים לא עובד, פשוט ביזיון. מזל שהספקתי לבדוק את הציון שלי.

בכל מקרה, קיבלתי באנגלית 131. הבנתי ש134 נותן פטור מקורסים. עדיין שווה להשקיע בזה בתרגול? כי בעברית קיבלתי 80 שזה ממש גרוע ונראה לי שעדיף להתרכז בזה. חוץ מזה, למועד הבא אני לא יוכל לגשת, כדאי לי בכל זאת להתחיל לתרגל מילים בעברית מהיום? כי יש ממש המון מילים... ומה לגבי אנגלית? גם באנגלית שווה לקרוא את המילון? אני פשוט בספק אם זה ממש יעזור לי...

ואיך הציונים האלה עבור כל תחום ספציפית עובדים? הבנתי ש150 זה המקסימלי אבל איך החישוב עובד? אני זוכר שקראתי באתר של המרכז הארצי שהמתמטיקה שווה חצי  מהעברית והאנגלית וזה קצת לא מסתדר לי... זה אמור להיות אחוז תשובות נכונות בכל תחום רק שהאחוז המקסימלי הוא 150 ולא 100?

נערך ע"י yahavx - 20/מאי/2011 ב- 16:28
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מאי/2011 ב- 19:04
ראשית, לפי הציונים שלך אתה חייב לשבת על המילון ממש חזק. באנגלית זה מה שיעביר אותך לציון של פטור, ובעברית המצב שלך ממש לא טוב ואוצר מילים זה חלק נכבד מזה.

כמותי ומיחולי כל אחד 40% ואנגלית 20%.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
tuzi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: רמלה
מאמרים: 1
  ציטוט tuzi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/מאי/2012 ב- 09:20
אהלן, מעוניין לדעת מתי תצא מהדורה חדשה של פסיכו כיס למתכונת החדשה של הפסיכומטרי.

אני ניגש בספטמבר, מעוניין לקנות פסיכו כיס מעודכן למתכונת החדשה.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/מאי/2012 ב- 10:19
הספרים המעודכנים יצאו בסביבות יוני-יולי.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1 2345>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.