פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ל- kazefet

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 410
  ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ל- kazefet
    פורסם: 29/יולי/2006 ב- 21:56
שלום לך.
ראיתי שלא הבנת את השאלות שלי בשאלות המילוליות בחלק הגיון.
אני רוצה להגיד לך שמה שיש בבחינה עצמה הן שאלות יותר פשוטות ממה שיש בספרים,וכל השאלות ששאלתי פה לקוחות מספרים של יואל גבע,ומה שנאמר לי מכאן באתר שהמכונים מנסים להעלות יותר את הרמה ממה שיש בבחינה כדי להתמודד עם שאלות יותר קשות אבל בבחינה עצמה יש שאלות הגיון יותר קלות ופחות מורכבות כך שאת לא צריכה לפחד ולהגיד על כל שאלה "אמל'ה הצילו אני לא יודעת איך פותרים את השאלה הזו ואיך ניגשים אליה"
אני ממליצה לך במקום להתעסק בהיגיון כמו שאני התעסקתי
אבל אני זו לא כל כך דוגמא כי כל הזמן התמקדתי על שאלות הגיון ולמשל באנאלוגיות שהייתי לא טובה(רק אחרי חיזוק קיבלתי ביטחון בשאלות אנאלוגיות) לא התמקדתי הרבה וזו טעות
תעזבי את חלק ההגיון ותתמקדי בדברים אחרים במילולי..חבל סתם לבזבז את הזמן היקר שלך בשאלות הגיון.
בהצלחה   
עדידי
לתחילת העמוד
kazefet הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 20
  ציטוט kazefet ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2006 ב- 22:03
עדי ,א' תודה על העיצה.ב'אני לא מתביישת להגיד אני לא מבינה ,כי כמו שכולם יודעים אין הבישן למד.וג' אני עוד לא בקורס בכלל .אבל אני רוצה להיות מוכנה לפני הקורוס.ואני יודעת שיש שיטות למידה .הייתי מעוניינת שבכל שאלה שפותרים באתר אם אפשר להסביר את הדרך אל התשובה יותר מהתשובה עצמה.
לגבי הבחינה ,אינני סומכת על  שאלות קלות כי מי יודע על איזה שאלות אפול.
תודה מכל הלב.
לתחילת העמוד
kazefet הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט kazefet ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2006 ב- 22:09
אה ושכחתי משהו נוסף,בנושאים :לוגיקה ,שיפוץ משפטים ,חיזוק והחלשה ,אנלוגיות(סביר) הסתדרתי יפה מאוד,למרות שאין לי ידיעה מוקדמת לגבי הנושאים ?אז מה המסקנה שעומדת בבסיס  הטענהLOL  סתם צוחקת ... אני רק אומרת שהצלחתי להבין את הפרנציפ של הנושאים האלה בעוד בשנושאים של סידורים הנחות ושקרנים טרם הספיקותי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2006 ב- 22:36
קצפת.

זה מעולה שאת מתחילה ללמוד לפני הקורס, אבל צריך לדעת במה להתמקד.
מומלץ להתמקד ב:
 בכמותי - באלגברה, גיאומטריה, ומעט בעיות.
במילולי - בעיקר במילון, אפשר השלמת משפטים ואנלוגיות. לא מומלץ להתחיל עדיין עם שאלות היגיון.
באנגלית - הכל, וכמה שיותר. חבל על כל רגע.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
kazefet הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט kazefet ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2006 ב- 22:42
פסיכו,
תודה על ההמלצות ,אבל אני בכלל בקטע של שיפור יחידות באנגלית.Cry
את הקורס של הפסיכומטרי הקפאתי למרות שמזמן שילמתי ואולי כבר עבר לי התוקף
הבעיה היא שאני שקועה עד מעל הצוואר באנגלית .
גיליתי את האתר המקסים הזה ואני חושבת שאוכל להתקדם בו
בכלל אני תמיד בגישה של מהכבד אל הקל.
לא הלך לי רע בכלל בהיגיון .
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.