פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

היום שאחרי... מה עושים?!?

הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 123
  ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: היום שאחרי... מה עושים?!?
    פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 16:02
חח איך העלת את השרשור הזה מתהום הנשייה...

בכל מקרה זה ברור שהמחיר הוא מושפע כמעט רק בגלל צורך שיווקי, בשביל לשמור על ה"שם" של המכון.
לתחילת העמוד
svetik1987 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 19
  ציטוט svetik1987 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 15:58
וזה שהוא גבוה זה אומר עליך שאתה תצליח לפעמים דווקא בגלל שהמכון פחות מוכר יותר מקיעים שם בך והכיתות יותר קטנות ואין יותר מדי דעות וכן שווה להם להלחם על כל תלמיד כי הוא יכול להביא עוד 10, אם ההרגשה שלו הייתה טובה לא..?

רק לידע כללי, אין לי מושג מזה סמארט אני פשוט לא מסכימה לאימרה כמה שהמחיר של הקורס יותר גבוה ככה הם יותר טובים...
זה תלוי מה כל אחד צריך ויודע להפיק לעצמו... וזה טוב שיש ריבוי ככה כל אחד יכול למצוא את עצמו
לתחילת העמוד
gabu הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 104
  ציטוט gabu ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/דצמבר/2008 ב- 02:37
חבר'ה אני כל כך מזדהה עם כל אחד מכם .. אני גם הייתי לחוץ בבחינה במיוחד בהתחלה ומילה שהיית לי בפיילוט במילולי וכל הזמן רציתי לשנות אותה כי לא  הבנתי אותה נכון וקלטתי את הפירוש שלה רק אחרי הפרק (אמתלה=תירוץ ולא שק כמו אמתחת) ..הכמותי שזה גם אצלי היה הצד החזק הלך גרוע..המילולי שלא נידע..פסיכומטרי שני שלי כשאת הראשון עשיתי סתם , בלי ממש ללמוד, להתנסות..אבל הפעם הייתי בקורס היי קיו ולמדתי טוב ובאתי עם ציפיות אבל איך אומרים "כגודל הציפייה גודל האכזבה" גם אני הייתי בטוח שאני אסיים את זה אני אוכל להנות מהחודש שנשאר לי לפני הגיוס אבל נחשו מה?..כנראה שאני הולך לעשות את הבחינת מפע"ם עוד חודש..ושם נקווה ליותר טוב..מה שגורם למד הלחץ לעלות אצלי ואצל כולנו זה העובדה שאנחנו מפחדים מהכישלון אחרי חודשיים- שלוש של למידה, כמובן שהמעמד עצמו משפיע וכל מה שכרוך בזה, ברור לי ולכולנו שאם הבחינה הזאת היית עוד סימולציה שאנו מתרגלים הציון היה גבוה בהרבה יותר ..למפע"ם אנסה להגיע הרבה יותר רגוע זה בטוח..
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:13
נתניה
לתחילת העמוד
cmtk85 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 61
  ציטוט cmtk85 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:10

כן זה התרגיל המסכן ביותר שראיתי במהלך כל חיי וגרם לי לדפוק את כל המבחן :)

לא צריך בכלל לפתוח סוגרים ולחשב בשביל לראות שאיקס שווה שורש ארבע וישר חיפשתי שורש 4 בתשובות מרוב לחץ וזה דפק אותי. הפזיזות.

נערך ע"י cmtk85 - 29/דצמבר/2008 ב- 19:13
לתחילת העמוד
אורח הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 94
  ציטוט אורח ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:08
ויטלי, איפה אתה גר?
לתחילת העמוד
אורח הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 94
  ציטוט אורח ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:07
חן, הזכרת לי שאלה עכשיו, כפרה עליך...

(3x)2  = (3×Ö4)2

כמובן ששורש 4 זה 2, אז באגף ימין מקבלים 6 בריבוע --> 36

לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 18:55
וואי.. למצוא עבודה עכשיו... להסתפר... לקום בבוקר... לקשקש לאנשים במוח על המצב הכלכלי וכמה זה שווה להם........... בעעעעע.... איך בא לי כבר ללמוד :(
לתחילת העמוד
cmtk85 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 61
  ציטוט cmtk85 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 18:53
מאז המבחן הסתכלתי על הפוסטים ונמענתי מלהגיב.
אני פשוט הייתי מתוסכל מעצמי,
למדתי מכל הספרים של כל המכונים כמעט (יואל גבע, אנקורי, קידום, לחמן, אוגדן ומהאתר)
ובאנגלית ועברית אומנם לא הייתי מושלם - 4-3 טעויות לפרק אבל בכמותי הייתי טוב מאוד, נדיר שהייתי עושה 2 טעויות.
ואני רוצה להגיד לכם שהלחץ כל כך השפיע עליי שפאקינג הגעתי שאיקס שווה שורש 4 ואני ברוב טיפשותי מחפש שורש 4 בתשובות ולא מוצא !!! התחלתי להשתגע ושתבינו זאת שאלה מספר 3 !! הכי קלה שיש , ואני שחוץ מפעם אחת ,לא ניחשתי בכמותי אף פעם נאצלתי לנחש בשאלה הזאת כי הקדשתי לה יותר מדקה וחצי. אתם קולטים שלא הצלחתי לקלוט ששורש 4 זה  2???
וכמובן שלאורך כל המבחן האגו שלי לא נתן לי לוותר לשאלה הזאת למרות שידעתי שאני לא יכול לחזור אליה ובאמצע המבחן שכבר הייתי פחות לחוץ הבנתי את הטעות הטיפשית וזה ביאס אותי . בהמשך המבחן כבר לא היה לי חשק כי ניחשתי דיי הרבה שאלות וכל פעם הבנתי כמה טעויות עשיתי בכמותי. לא האמנתי שכך ישפיע עליי הלחץ. אם אני אקבל 750 אני אגיד תודה חחח סתם סתם. אם אני אקבל 630 אני באמת אגיד תודה.
אני ממש אבל ממש ממש מתוסכל מעצמי ושתבינו אני טס שבוע הבא ל4 חודשים למרכז אמריקה ובמקום לשמוח שעברתי אני מרגיש כל כך הרבה החמצה , רציתי לטוס בהרגשה טובה ובידיעה שלא אצטרך שוב לעשות כשאחזור.
אבל מה לעשות, זה חלק מהחיים.

נערך ע"י cmtk85 - 29/דצמבר/2008 ב- 19:04
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 18:46
הסיכוי שהפרק הראשון היה פיילוט זו הסיבה היחידה שלא זרקתי מיד את המבחן ועפתי החוצה (ואולי גם התקווה שזהו יום המזל שלי והניחושים יתגלו כנכונים) לצערי הוא לא היה פיילוט, אבל לא נורא עוד סימולציה(:, אני לא מבואסת, רק שחשבתי שאחרי הפסיכומטרי אני אוכל לעבוד יותר ע"מ לחסוך כמה שיותר לשנת הלימודים הבאה, שמי ייתן ואכן אתקבל, ועכשיו אצטרך להוריד במינון אבל חפיף הכל לטובה(:
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 18:46
חזק ואמץ :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 18:42

אהלן כולם,

יש כאן יותר מיד נושאים פתוחים באותו אשכול, אז אם לא עניתי על משהו, פשוט פתחו אשכול חדש עם השאלה הרלוונטית.
קראתי על ההתלבטות לגבי הקורסים.

אז דעתי:

1. האם לקחת קורס שני באותו מקום או לא - לדעתי לא באותו מקום, עדיף לשנות.

כבר פתרת את כל הסימולציות ואת כל הספרים, וחבל לחזור על הכל שוב.
ללמוד שוב אותו קורס ולעשות שיעורים מספרים אחרים גם נראה לי לא לעניין.
אין מה לפחד ש"שיטות" אחרות לא יכנסו או יבלבלו - 95% מהחומר זה אותן שיטות אצל כולם - החוקים באלגברה ובגיאומטריה לא השתנו למיטב ידיעתי, גם במילולי (הדבר היחיד ששונה זה היגיון צורני, ושם כדאי להישאר עם מה שמבינים), וגם באנגלית הכל אותו דבר.
זה משאיר לנו בעיות, וגם שם - ברוב המקרים זה אותו דבר בדיוק, והשוני הוא בשוליים.

2.  האם לקחת קורס?
זה תלוי ברמה של כל אחד, ובציון שצריך.
לא לשכוח שיש אלטרנטיבה גם למסגרת שהקורס מציע , והיא - שיעורים פרטיים מובנים בלוז - בימים ושעות קבועים.
אפשר גם שעתיים בשבוע, וזה יוצא אפילו יותר זול מקורס נוסף, ובדרך כלל לא צריך יותר מזה.

3.  "לפעמים זה שהמחיר זול מעיד על משהו" - זה אומר דבר אחד בלבד - שהוא עולה פחות כסף... :-)
המדריכים של סמארטדווקא  ותיקים יותר מרוב המדריכים בהיי קיו, והשוני במחיר הוא מטעמי מיצוב שיווקי ותו לא.

4. יסמין - אני עדיין לא השתכנעתי שאת לא שתולה של היי קיו... :-)
אז לגבי הדברים שנכתבו:
סרטוט על הלוח לוקח בדיוק 10 שניות.  למצגת יש יתרונות, אך גם הרבה חסרונות.
לגבי שוני בשיטות לימוד - הרחבתי על זה, זה לא שיקול.
אם תפתור אותם ספרים ומבחנים שוב זה לא ממש טוב, בלשון המעטה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
orik הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 295
  ציטוט orik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 18:37
november וכל השאר.
1.גם לי לא הלך טוב במבחן לצערי. פשוט הלך לי נורא נורא גרוע.
לא נתקלתי בתחומי חפיפה לדוגמא, ובקושי באחוזים. היה מבחן טיפה מוזר לי.
בשבוע שלפני המבחן עשיתי כמו שאלעד הורה לנו פה בפורום ו"סימלצתי" אך ורק "H"ים.
הציונים היו משביעי רצון, כאלו שיכניסו אותי בשילוב ממוצע הבגרויות שלי לאן באני רוצה בבר אילן.

2. אין הרבה מה להילחץ, נכון, הלב מביא וואחד דפיקה איך שהופכים את המבחן אבל מכאן ועד רטלין...? יש פער.
פשוט צריך לזכור שני דברים או אפילו שלושה.
 הראשון: כולנו בשר ודם ואנחנו לא פחות חכמים מאף אחד בכיתה.
השני: אם נילחץ זה יפגע בנו לכן לא כדאי להילחץ.
השלישי:תמיד אפשר לחזור על הבחינה.

חוץ מזה, אין להתייאש ולהתבאס באמצע הבחינה! אסור! הפרק הכמותי הראשון שלן שלי אם אינני טועה הלך לי זוועת עולם,
ועם זאת לא ויתרתי כי אמרתי לעצמי כי יש סיכוי שהוא פיילוט ונחשו מה? הוא אכן היה פיילוט.

לא קשור לזה, הלך לי קקה בשאר. הפ.ט.ל במחינתי תמיד היה משחק שנותן לי לחסוך דקה+ להיגיון
היה לי זוועה.

עוד דבר קצרצר: אני עכשיו רוצה להתחיל לעבוד טיפה, ואם אתה מנסה לשלב עם החיים שלך לימודים, אז אני חושב שכדאי שיהיו במסגרת ש"תשריין" לך זמן לימוד.
לא נראה לי שאעשה קורס אך אני שוקל.

הדבר האחרון:
לא נורא! אפריל ברבאק!!!! אני דוחה שליחות לטורנטו בשל הדבר!
יאללה בראבק! לא לוותר.

לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 18:15
אתה מודע לעובדה שאחרי הפסיכומטרי הלימודים רק מתחילים נכון??
(כך שאל תדאג יהיו לך מספיק הוצאות על לימודים ומספיק דברים להשתמש בפיקדון שלך גם מבלי להתחתן..)
אני גם בעד להשקיע, מי שמכיר אותי יעיד, אבל לא בעד לזרוק כסף (במיוחד שבתור סטודנט כל שקל נחשב) על משהו חסר תועלת
ולא אמרתי שלא עוברות לי אלף ואחת מחשבות בראש באמצע המבחן רק אמרתי שההספק של אלו מסביבי לא ממש משחק תפקיד כשאני נבחנת (תכלס זה שמישהו מעביר דף מהר יותר לא אומר שהוא פתר את השאלות בצורה נכונה יותר - איכות לא כמות זה מה שנמדד- כך שאם תחשוב על זה ככה אין לך מה להלחץ מזה, ובנוגע לשאר המחשבות שמתרוצצות בראש, קורס לא יכול יעזור לך להפטר מהם, - בשביל זה הצעתי ריטלין(:)
לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 183
  ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 18:05

נובמבר, קודם כל אני מקנא בך מאוד (!) שבזמן מבחן אתה יכולה להתרכז רק במבחן, כי אני ממש ממש לא כזה! להפך, עוברות לי בזמן המבחן 1000 מחשבות חוץ מהמבחן עצמו... ובמיוחד בהשלמת משפטים וREST... שאלו נושאים שכל דקה אתה צריך להפעיל ריכוז בנושא אחר לגמריי שמדברים עליו.. ממצב הנפט בעולם לדובי הפנדה הנכחדים ואז לאיזה חייו של אומן או סופר ברנסאנס...

אני אישית השתחררתי באוגוסט, קיבלתי כסף מהפיקדון, ואני יכול להוציא אותו רק על לימודים או נישואין. וחוצמזה אני נמצא בדיעה שלשהקיע כסף בלימודים זה הכי נכון שיש... כי בסופו של דבר זה יביא אותך להשכלה גבוהה שתפיק קריירה טובה.

בכל מקרה, לדברייך נובמבר, אני לא הולך לעשות אותו קורס שעשיתי בהייקיו, אלא קורס אחר, במחיר של קורס חוזר בהייקיו.
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 17:50
לא יודעת מה איתך, אבל כשאני במבחן, אני לא ממש שמה לב כמה דפים אחרים מעברים, וזה לא מה שמלחיץ אותי (זה רק אני והמבחן שמולי, אני חושבת שאפילו אם העולם יתמוטט בחוץ ואני לא אשים לב כי אני עכשיו מול המבחן שלי..)
הדבר היחיד שמלחיץ זה הידיעה שאתה נבחן!!
(גם בסימולציות בבית נלחצתי, ולקח לי כמה זמן להרגע)
לדעתי זה סתם הוצאה מיותרת, קורס עולה לא מעט!!
תפרוס לעצמך את ימי הלמידה כמו שעושים בקורס ותשתדל לא לחרוג מהם, (תשיג כמה שיותר חומר, לא חסר אנשים שמוכרים) כי את הידע יש לך ועכשיו נישאר רק לתרגל, לקחת קורס שכבר עשית זה מיותר כי אתה כן זוכר את השאלות (להזכירך אפריל זה רק בעוד 3 חודשים, לא חצי שנה כמו שיסמין אמרה, והקורס אני מניחה צריך להתחיל כבר עכשיו או עוד חודש אז אלא אם אתה דג אין ספק שתזכור את התרגילים
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.