פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
elinor1989 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט elinor1989 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה
    פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 15:26
ניגשתי למועד דצמבר והרגשתי שלא הלך לי טוב.אני רוצה לגשת למועד אפריל אבל אני מרגישה שאין לי צורך בקורס נוסף אבל יש מקום לשיפור.אתה מייעץ לי לקחת מורים פרטים
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 18:58
היי אלינור,

לא בהכרח צריך מורים פרטיים.
זה מאוד תלוי במצב שלך וביכולת ללמוד לבד.
אשמח לקבל מעט יותר פרטים על הסימולציות שעשית, ומצבך בכל אחד מתחומי הבחינה - כמה שיותר פרטים אוכל לתת המלצה טובה יותר.

לא היית פעילה בפורום כל כך, אבל את יכולה לשאול קצת - התמיכה שאנחנו נותנים בפורום היא לא פחות ולעיתים אף יותר מכל מורה פרטי בתשלום...

חוץ מזה, נלמד יחד - גם אני ניגש שוב באפריל :-)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:07
חחח לא מרוצה מהציון?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:16
תשמע, תראה, תקשיב, הסכת...

אני בודק את הסבלנות של המרכז הארצי - מתי הם יתקשרו להגיד לי בפנים -"די כבר, נודניק!"
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:22
אין מניעה למי שכבר קיבל 800 לגשת למבחן?
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:33
חחח מעניין באמת שיש להם את כל המידע לגבי מי ככל הנראה מעתיק ומלמד את השאלות ובכל זאת לא עושים כלום בנידון.

אגב בסוף לא רשמתי כלום על הדף תשובות. הייתי בכיתת שולחנות עם עוד 9 נבחנים גג בשורה הראשונה כשהבוחן הרדום ישב מולי. הם אמרו במפורש שאסור להשתמש בדף תשובות כטיוטה והם לא היו מה שנקרא "דודות" (חברה לתואר ראשון ושני ממה שהבנתי). בנוסף, לפני שמסרתי את הטופס, מחקתי את הסימונים מעל השאלות שפסחתי או רציתי לחזור אליהם. הדוד ישר שאל אותי מה אני עושה, כשאמרתי לו הוא הסתכל לי בדף תשובות טוב טוב בחלקים שמחקתי. אני מסיק שהוא חיפש עם העתקתי שאלות לדף.
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:35
מה אתך נובמבר, עשית את זה בסוף?
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:38
כן גם אני לא רשמתי בגלל שהבוחן אמר לפחות 4 פעמים שאין לרשום כלום על הדף
גם אצלי הבוחנים היו סטודנטים באוני' (אחת זיהיתי מהפקולטה שלי) למרות שהם דווקא היו חמודים והבוחן ממש הרגיע אותנו ונתן לנו מונולוג שלם למה לא צריך להיות לחוצים (אותי בכל אופן כל הדיבורים למה לא צריך להלחץ רק מלחיצים אותי יותר, כי אם עד עכשיו לא הייתי לחוצה סימן שאני כן צריכה להיות לחוצה, אחרת למה כולם מרגיעים??)
לתחילת העמוד
elinor1989 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט elinor1989 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:41
אני אפילו לא יכולה לגדיר לך מהו מצבי.למדתי ביואל גבע והם לא מאמינים במתן ציונים אז אין לי שמץ של מושג היכן אני עומדת,אבל אני יכולה לומר בביטחון שהפרק הכמותי הוא הבעייתי אצלי,וכמובן שבמבחן היו לי 3 פרקים..
מצחיק אבל אני לא יכולה להצביע על שאלות שבהן קשה לי,עשיתי את כל השיעורים והבנתי 98 אחוז כנראה השילוב של הכל פלוס לחץ מטורף מביא לתוצאות לא מזעירות במיוחד.
כנראה זו הבעיה שלי אני לא יודעת מה בדיוק החולשות שלי.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 21:08
הציונים זה לא מה שמשנה.
את יודעת כמה שאלות את פותרת בכל פרק, ואם את רוצה לקבל הערכה לציון את יוכלה להתשמש במחשבון הציון בעמוד הראשי באתר.

בכל מקרה, את יודעת איך את בכל נושא, את יודעת מה קשה לך, מה בא לך בקלות וכו'...
באילו נושאים התסבכת בשיעורי בית וביאזה לא.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.