פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פיילוט סופי

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
deepurple הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: taekui
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 15
  ציטוט deepurple ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פיילוט סופי
    פורסם: 01/ינואר/2009 ב- 12:01

אני יודעת שעבר כמעט שבוע אבל אני לא הבנתי עדיין מה היה הפיילוט בממילולי בוקר..בכל פורום אומרים משהו אחר...כאילו יש איזה מאה מבחנים שונים

אז אם למישהו היו לו רק 2 פרקים במילולי במבחן בוקר אנא ממך
פרק מילולי שבו השתנו קצת השאלות ( השלמת משפטים היו 6 שאלות וטקסט היו רק 5 ) האם הוא היה פיילוט או לא?
ואם לא מה היה הטקסט בו כי אני ממש לא זוכרת...

תודה תודה
והכל אחלה בחלה
לתחילת העמוד
sinister18 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 283
  ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/ינואר/2009 ב- 16:42
תראה ממה שהבנתי מכמה פורומים,מה שלא היה פיילוט היה הפרקים עם הטקסט של השפת סימנים של הבדואים והפרק עם הטקסט על התל''ג...
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט deepurple ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/ינואר/2009 ב- 17:21

כן את זה הבנתי אבל אני לא זוכרת מה היה הטקסט בפרק עליו אני שואלת

ולכן אני רוצה לדעת בכללי על הפרק הנ"ל
והכל אחלה בחלה
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/ינואר/2009 ב- 18:32
תראי לכל פיילוט יש טקסטים שונים,לי היה טקסט על הנצרות תחת השלטון הרומאי
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/ינואר/2009 ב- 22:27
על הדרך, שאלה באוצר מילים שהתשובות האפשריות היו העיז\הלעיז\סיקל\.. (שהתשובה אגב היתה העיז), הייתה בפיילוט?, ז"א יש מישהו שזה לא הופיע אצלו?
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/ינואר/2009 ב- 10:43
נובמבר תגידי לי אם היה לך שאלה עם הביטוי "בהעלם אחד" ואני אגיד לך בקשר להלעיז אם זה היה פיילוט או לא...
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/ינואר/2009 ב- 11:04
היי
אני לא זוכרת את הביטוי, אז אני כמעט בטוחה שלא היה לי אותו
(ומה קורה פה?? התחלת לעשות עסקים?? )
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/ינואר/2009 ב- 15:54
לא עניין של עסקים חחחח...פשוט לא זכרתי אם בהעלם אחד והעיז היו באותו הפרק...לפי התשובה שלך כנראה שלו ולכן אני חושב שהעיז לא היה פיילוט...
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט deepurple ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/ינואר/2009 ב- 19:47
אוקיי הבנתי...
בקיצור נסכם את העניין  היה פרק מוזר בבוקר עם 6 שאלות בהשלמת משפטים וחמש בהבנת הנקרא האם זה פיילוט??

והכל אחלה בחלה
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/ינואר/2009 ב- 18:42
אני לא חושב שהוא היה פיילוט...בטקסט עם השפת סימנים של הבדואים התשובה לשאלה האחרונה (מבנה הקטע) הייתה 4?
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 17:40
סורי על ההקפצה חבר'ה..זה בקשר להודעה הקודמת של..אין בפורום עוד נבחנים ממועד דצמבר בוקר?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 20:36
אני לא באמת זוכר, נדמה לי רק שהתשובה היתה באופן כזה שזה לא היה חלק לכל פסקה, אלא אם אני לא טועה בפסקה הראשונה היו שני חלקים מתוך המבחנה המתואר, והשאר בהמשך
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 21:14
אמממ...אתה זוכר אם זה היה: העלת שאלה-הצגת שתי גישות לפתרונה-הצגת מקרה מבחן רלוונטי לפתרון השאלה ואחרי זה עוד משהו שאני לא זוכר...אגב מישהו זוכר משהו בנוגע לאנלוגיה דועך:כבוי? האם התשובה לזה הייתה מתקרב:צמוד או משהו אחר?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 21:25
לא זוכר כזו אנלוגיה
לקגבי השאלה - נראה לי שכן, אבל אינני זוכר במדויק

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 21:25
sinister עדיין מתעסק בזה? שחרר, נגמר!! עוד כשבועיים יהיו תוצאות וכל התעסקות עכשיו מיותרת ולא תשפיע בכלום על התוצאות- אז יש לך שבועיים להנות לפני גזר הדין אז עבור הלאה...
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 21:29
השכל מסכים איתך אבל הלב מאלץ אותי לעשות כל מיני חישובים והיה ממש נחמד לדעת מה הייתה התשובה לשאלה הזאת...:)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.