פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לימוד וחזרה על מילים

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
gabu הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 104
  ציטוט gabu ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לימוד וחזרה על מילים
    פורסם: 04/ינואר/2009 ב- 17:29

היי חבר'ה,

רציתי לדעת איפה הכי כדאי לשנן ולחזור על מילים לקראת הבחינה?..ניגשתי לבחינה שבוע שעבר ואפילו בה אני מעריך שטעיתי ב2 שאלות מילים לפחות הנראה ..אני נגש ככל הנראה לבחינת מפעם ורציתי לדעת איפה הכי טוב לתרגל את המילים?..באיזה אתר?..כעיקרון לפני כן הייתי מתרגל באתר של היי קיו (תוכנת בריינווש) אך האתר נסגר בפניי ואין לי אפשרות לתרגל שם..מה אתם חושבים על תוכנת המילים באתר psychometry? האם היא טובה?..האם היא מכילה כמות מילים מספקת יחסית לכל הספרים של המכונים?..מה אתם אומרים על המילון של אנקורי?.איך הוא?..יש לי אפשרות להשיג אותו..יש לי גם את הכרטסיות של לחמן, האם הם מספקים כמות מילים טובה ?
לתחילת העמוד
sinister18 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 283
  ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/ינואר/2009 ב- 17:36
תנסה באתר של אדולקט יש להם מילון מקוון בחינם
לתחילת העמוד
RappiN הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 16
  ציטוט RappiN ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2009 ב- 01:13
אני למדתי בלחמן, ואני יכול להגיד לך שלצערי לפי מה שראיתי גם אני בשבוע שעבר, המילים שם 90% מספקות, אבל לא 100%.
וזה לצערי הרב, כי גם לדעתי נפלתי באיזה 2 שאלות מו"ב, וכל הקורס הייתי על 100% הצלחה בקטע הזה...
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2009 ב- 01:49
למדתי משלושה מילונים שונים ולדעתי מה שיש באתר פסיכומטרי יחסית מקיף וטוב.
לתחילת העמוד
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 123
  ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2009 ב- 18:51
פורסם במקור ע"י RappiN

אני למדתי בלחמן, ואני יכול להגיד לך שלצערי לפי מה שראיתי גם אני בשבוע שעבר, המילים שם 90% מספקות, אבל לא 100%.
וזה לצערי הרב, כי גם לדעתי נפלתי באיזה 2 שאלות מו"ב, וכל הקורס הייתי על 100% הצלחה בקטע הזה...

אף מכון לא ייתן לך 90 אחוז כיסוי, ואם זה מה שהיה לך במבחן אז המצב שלך מצוין, אבל אמרת ש2 מילים לא ידעת, 6 מתוך 8 מילים שזה מה שיש בכל המבחן זה 67 אחוז. לא 90.

בכל אופן כל המילונים דיי דומים ואם לא תלמד את אבן שושן סביר שמילה אחת בכל סט לא תדע.

ורפין ברור שבסימולציות הצלחת 100 אחוז במילים כי אלה מילים מהמילון שלמדת...
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2009 ב- 18:57
75% ;)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2009 ב- 19:43
שזו לדעתי טעות פדגוגית - לשלב בסימולציות רק מילים מתוך המילון...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
GamGam הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 44
  ציטוט GamGam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2009 ב- 21:50
גם אני חושב כך.
לדעתי, מה שהכי טוב לעשות הוא לדלג על מו"בי שאתה לא יודע ולחזור למילים הללו בסוף.
לתחילת העמוד
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2009 ב- 22:08
נכון, כל מכון צריך בכל סט בפרקי המילולי לשים לפחות מילה אחת לא מהמילון ככה זה ישקף יותר.

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 11:46
דווקא במילים וביטויים מומלץ לא לדלג כשלא יודעים, אלא לנחש, מכיוון שאין משמעות לחזרה מאוחר יותר למילים - זה לא שפתאום תדע את הפירוש...
אז כדי לא לשכוח ולא לפספס, עדיף לנחש מיד ולא לדלג ולחזור אחר כך (גם פסיכולוגית זה מפריע שאתה יודע שאתה צריך להשאיר זמן לחזור לשאלות)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 16:08
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

דווקא במילים וביטויים מומלץ לא לדלג כשלא יודעים, אלא לנחש, מכיוון שאין משמעות לחזרה מאוחר יותר למילים - זה לא שפתאום תדע את הפירוש...
אז כדי לא לשכוח ולא לפספס, עדיף לנחש מיד ולא לדלג ולחזור אחר כך (גם פסיכולוגית זה מפריע שאתה יודע שאתה צריך להשאיר זמן לחזור לשאלות)

האמת שיש הרבה מילים שעוד זמן כן עוזר כי הן נמצאות בראש איפהשהוא אבל לוקח זמן "להעלות אותן".
אבל בהחלט שווה לנחש ומקסימום לחזור אם יהיה זמן.
לתחילת העמוד
GamGam הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 44
  ציטוט GamGam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 18:57

אני מסכים ולא מסכים.
אם אתה גומר בד"כ את הפרק המילולי לפני הזמן כדאי לדעתי לחזור בסוף לשאלות הללו.
אם לא - אז באמת כדאי לנחש.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 20:31
יש הבדל בין מילים שאתה לא יודע ואין לך מושג (ראה ערך "במבם" במבחן האחרון...),
לבין מילים שמוכרות לך, ששם ברור שאפשר לחזור אם יש זמן.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 22:32

יש הבדל בין מילים שאתה לא יודע ואין לך מושג (ראה ערך "במבם" במבחן האחרון...),
לבין מילים שמוכרות לך, ששם ברור שאפשר לחזור אם יש זמן.

במבם? לא זכור לי שהיה דבר כזה... המילים הלא מוכרות אצלי היו אפרים(עדיין אין לי מושג מה זה) ולהעיז (לכנס).
אולי זה היה לך בפיילוט?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/ינואר/2009 ב- 00:13
נדמה לי שזה היה בפיילוט.
במבם - פיזם מנגינה ללא מילים
אפרים - שדה מרעה
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/ינואר/2009 ב- 09:45
תודה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.