פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חברים, אני על סף דיכאון

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חברים, אני על סף דיכאון
    פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 12:50
כחחח כן עשיתי את זה גם :)
לתחילת העמוד
telesvet הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 47
  ציטוט telesvet ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 12:35
אגב, מי שיש לו ספרים משומשים שכתבו בהם בעיפרון - בהתחלה הייתי מוחק וחוץ מהזמן וה"מאמץ" שזה לקח החריטה של התשובי עדיין היתה נראית. . . ואז התחלתי פשוט להקיף את שאר התשובות- קל ויעיל! (עדיין צריך למחוק את השרטוטים המתמטיים)
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 21:35
LOL
לתחילת העמוד
lilliput הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: חיפה
מאמרים: 33
  ציטוט lilliput ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 21:32

למען האמת - הבחורה העדינה עם העיפרון החלש היא אחות של חברה שלי, שנבחנה לפני שנתיים.

את הערכה שלי מלחמן, לעומת זאת, אני לא מציעה לאף אחד - כי היא מלאה בחריטות של הקפות עצבניות של חלקי שאלות ותשובות,  איקסים גדולים, קשקושים על הטקסט והרבה הרבה הרבה קללות קשות ותחזיות קודרות לעתיד של שטיפת מדרגות.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 21:26
אלעד מגבה, את אכן בחורה עדינה עם עפרון חלש  :-)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
lilliput הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: חיפה
מאמרים: 33
  ציטוט lilliput ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 21:21

יש לי ערכה מלאה של גבע מלפני שנתיים, אותה פתרה בחורה עדינה באמצעות עיפרון חלש...אני לא בטוחה כמה היא מעודכנת, כי ברובה לא השתמשתי - אבל אני מניחה שלא הרבה השתנה (ומניחה גם שאלעד יגבה אותי פה).  אשמח למכור לך אותה בזול, ותמורת שכר מינימום גם לשבת איזה יומיים ולמחוק לך את כל מה שתרצה...

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 21:16
אשפר למצוא תלמיד של יואל גבע שיקנה עבורך
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 17:36
אל תהיה מפונק, בשביל זה המציאו את המחק ;)

חוץ מזה יש יד 2 שלא כתבו עליהם (נדיר אבל יש)
לתחילת העמוד
RappiN הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 16
  ציטוט RappiN ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 17:15
כן הבעייה היא שרוב הספרים משומשים...ואני צריך חומר נקי כדי לתרגל...
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 17:05
תחפש יד שנייה
יש בשפע, כנס ללוח כמו יד 2, באמת שיש המון
המון אנשים שסיימו פסיכומטרי מוכרים את הספרים (בעיקר אנשים שעשו מזמן ואין להם מה לעשות עם הספר, מה איפכת להם לעשות עוד איזה 100 ש"ח)

וחפש אפילו אצל חברים שלך, אני בטוח שלפחות לאחד מהם יש אח/אחות ואפילו הם עצמם עשו כבר ולא צריכים
לתחילת העמוד
RappiN הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט RappiN ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 16:43
אלעד לגבי הספרים - בדקתי דרך יואל גבע, והם לא מוכנים למכור את הערכת ספרים שלהם, אלא אם אתה נרשם לקורס....ברור העיקר לגזול ממך כסף...

אז מה אתה ממליץ לי לעשות בנידון?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 21:01
לגבי הספרים והסימולציות של לחמן - תבדוק, אין לי ספק שגם אם ערכו את הספרים אחרת מדובר באותן שאלות.

לגבי סימולציות - יש 8 סימולציות נוספות שניתן להשיג מהמרכז הארצי - 2H-9H, והן מומלצות לתרגול.
הן מעט ישנות, יש כמה שינויים קלים, אבל הן מעולות כתרגול לפני הבחינה.

לגבי ספרים - לחמן, גבע, קידום - העיקר שיהיה לך הרבה חומר תרגול

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
RappiN הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט RappiN ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 20:48
אלעד, לגבי הספרים החדשים של לחמן.
אני אסביר לך - המדריך שלי אמר שהם שינו את הקורס, וגם שינו את הצורה של הספרים, ואגב אני באמת ראיתי שזה שונה.
מבחינת תוכן - לגבי שיעורים בכיתה, הוא אמר שהם שינו חלק מהלמידה, לא דברים גדולים.
לגבי שיעורי בית בתוך הספרים עצמם - יכול להיות שאתה צודק ובאמת השאלות הן אותן שאלות.
את זה אני אצטרך לברר שוב.

לגבי יד שנייה - הרעיון הוא לקנות ספרים לא משומשים, שאחרת אני יכול לראות את התשובות המוקפות, לא כך?
מבחינת הנסיון שלך, איזה ספרים של יד שנייה הכי מומלצים?

לגבי הסימולציות - אכן ברור לי לא לעשות דברים שכבר עשיתי, ולכן כל עניין האוגדנים בעייתי מבחינתי. מה שכן, יש את הסימולציות של האתר שלכם שעדיין לא עברתי עליהם + עוד איזה 2-3 סימולציות שמצאתי ברשת.
ככה שעדיין חסרים לי עוד כמה מבחנים.
בהנחה שבאמת הסימולציות של לחמן שיהיו הן אותן סימלציות שכבר עברתי, מאיפה לדעתך אוכל להשיג עוד סימולציות, שמבחינתי זה אולי החומר למידה הכי חשוב במצב שלי (אחד שכבר עשה פסיכו ממש לאחרונה ורק רוצה לשפר, שהרי החומר טרי בראש)?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 17:32

בסך הכל זה נשמע רעיון מצוין.
אתה לא צריך עוד קורס, והעובדה שתלמד עם חברים זה מעולה.
נסו ללמוד יחד וגם להכין שעורים יחד, ולא שרק יעבירו לך את הנושאים - זה הכי פחות משנה.

לגבי ערכת ספרים מלחמן - קשה לי להאמין שלחמן שינו את הערכה שלהם.
מקסימום עדכנו כמה שאלות, אבל עשה לעצמך טובה ותעבור על הספרים החדשים כדי לבדוק, אני מניח שתראה כי כל השאלות שם זהות.  אין שום סיבה לאף מכון להחליף את כל חומר הלימוד - הפסיכומטרי לא החליף את השאלות.
לכן, לדעתי אין שום סיבה להוציא כסף על ספרים שכבר יש לך...

נסה להשיג ספרי תרגול נוספים (אפשר גם יד שניה - יש בפורום באתר בין השאר).

והצטרפות לסימולציות בלחמן זה תמיד מבורך, אבל תשיג לעצמך סימולציות אחרות ואל תחזור על מה שכבר פתרת...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
RappiN הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט RappiN ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 17:14

טוב אז חבר'ה, תראו מה פחות או יותר החלטתי לעשות:

בעיקרון אני השבוע אבדוק את הסיכויי קבלה שלי מול החוג לכלכלה בבר אילן, אקבע פגישה ואראה איזה אופציות יש לי.
Worst case - אני נרשם למועד אפריל.
למדתי בעיקרון בלחמן ויש לי את כל הספרים + הכרטיסיות.
אמה מה, אני צריך חומר חדש ולא משומש. לכן דיברתי עם המדריך שלי והוא אמר לי שהוא יכול להשיג לי הנחה ברכישת ערכת הספרים שלהם, שהיא אגב מעודכנת יותר ושונה מהערכה שנבחני מועד דצמבר למדו בה.

מעבר לזה, יש לי 2 חברים שניגשים גם למועד אפריל, והנחת העבודה שלי אמרה שעדיף לי להתחבר אליהם בלמידה וללמוד ביחד, כי אין סכין מתחדדת אלא בירך חברתה (בעעע).
אך הבעייה היא שהם לומדים ביואל גבע. אז חבר שלי שדיברתי איתו, אמר שהוא יבדוק לי כמה עולה ערכת ספרים אצלהם, ופשוט כל שבוע הוא יגיד לי איזה שיעורים הם קיבלו וככה אני פשוט אשב בבית ואעשה אותם.

כך יוצא שבשורה התחתונה יהיה לי 2 ערכות ספרים, מה שיתן לי מרחב חומר די רב, עם אופציה להתברג בסימולציות של לחמן ללא השקעה כלכלית (בגלל שהיה לי מדריך תותח שמוכן לעזור).
אז אלעד וכל החבר'ה, מה אתם אומרים על העניין הזה? האם זה נכון לעשות כך?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ינואר/2009 ב- 11:50
אורנית,
בקרוב זו מילה יחסית...

אני מקווה שלקראת סוף המועד נספיק להוציא ספר תרגול בכמותי, שיהיה מצויין לתרגול סוף לפני הבחינה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.