פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה......

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
myka הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 12
  ציטוט myka ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה......
    פורסם: 03/פברואר/2009 ב- 23:45
שלום לכולם!

דבר ראשון, אחלה אתר!

אני ניגש פעם שניה לבחינה. בפעם הראשונה למדתי לבד דרך ספר של HIGH Q משנת 2002. בפעם הזו גם אלמד לבד. השאלה שלי היא האם לדעתכם יש צורך לקנות ספר חדש? לא בגלל ההסברים, כמובן, אלא משום שפתרתי את רוב התרגילים בספר(פרט לכמותי), כך שיש מצב שלא יהיה לי מה לתרגל..

ד"א, משהו השתנה בהרכב הבחינה? (למדתי מספר של 2002 לבחינה במועד פברואר 2007- אז אני משער שדבר לא השתנה).

ומשהו נוסף, אשמח לקבל עצות לגבי הלמידה לבחינה(לבד) ובכלל.

תודה רבה!Tongue
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/פברואר/2009 ב- 00:08
אני חושב שכדאי ללמוד מכמה ספרים מהרבה סיבות טובות. אתה כנראה לא זוכר את רוב התרגילים שיש לך בספר ולכן לא צריכה להיות בעיה להשתמש בו, עם זאת קרא שוב את המשפט הראשון ;)

למדתי לבד ואני לא בטוח מה לייעץ לך. סדר יום ותוכנית לימודים הם לדעתי הדברים הכי חשובים אבל הם כלום ושום דבר אם אין לך דחף להצליח.

בכל שאלה יש לך פה אחלה פורום שזה לדעתי חשוב מאוד כי הוא משמש מאין כיתה שאחרת אין לך. תמיד יענו לך פה.

בהצלחה :)

נערך ע"י XAVT - 04/פברואר/2009 ב- 00:09
לתחילת העמוד
myka הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 12
  ציטוט myka ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/פברואר/2009 ב- 17:36
תודה!

נכנסתי לפורום קנייה/מכירה של ספרי פסיכומטרי ונתקלתי במודעה של מישהי שמוכרת 5 ערכות שונות! 4 מתוכן של אותה שנה...זה היה קצת מפחיד..נראה לי שהוציאה על זה סכום שווה ערך לקורס שלם (בהנחה שרכשה חדשים).

מכל מקום, נראה לי שאקנה עוד ספר/ערכה אחת.

עוד עצות תתקבלנה בברכה!

תודה Tongue
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.