פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תכנון זמן...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
myka הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 12
  ציטוט myka ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תכנון זמן...
    פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 13:54
אהלן,

החלטתי ללמוד לבד בפעם השניה. בפעם הראשונה לא למדתי ממש ברצינות.. כמותי בכלל לא למדתי; מילולי- שיננתי מילים מספר של אנקורי(ולמדתי אנלוגיות, השלמת משפטים ופ.ט.ל אך לא הגיון ודומיו); אנגלית- רק שינון מילים מאותו ספר מוזר.. בקיצור, לא רציני כ"כ... קיבלתי 595 (הציון הנמוך היה כמובן בכמותי).

עכשיו, אני לא יודע אם זה היה מזל או משהו אחר.

ולשאלה: החלטתי לגשת שוב, והפעם ללמוד ברצינות. חשבתי על מועד יולי. לפי נסיונכם/היכרותכם, 4 חודשים וחצי זה מספיק?

אני לא מתכוון ללמוד בשנה הקרובה אלא בזו שאחריה, ודבר שני אציין שאני אוהב לקרוא בעברית. (באנגלית לא קורא כמעט בכלל, כלמר, ספרי פרוזה, עיון..)

דבר שלישי- יש המון משמעת עצמית, כח רצון ושאר ירקות...

תודה!Smile
לתחילת העמוד
pure הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: לוד
מאמרים: 3
  ציטוט pure ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 16:05
ראשית לא ציינת מה אתה מתכנן ללמוד בהמשך..אולי 595 זה ציון שיספיק לך,אז חבל על הטרחה.
שנית,ללא ספק ש-4 חודשים זה מספיק זמן ללמוד.תתחיל אפילו בימים אלו בקריאת בעברית ובאנגלית ואף בחזרה על מתמטיקה בסיסית.זה יספיק לך בנתיים.וכל שתגיע למועד המבחן תתחנן באופן מעמיק יותר את אופן הלמידה שלך בכמותי.
שלישית, עדיין עם כל הכבוד למשמעת עצמית אחד ממטרות הקורס היא להכניס אותך למסגרת למידה.אני הייתי ממליץ לך כן לעשות קורס באחד מהמכונים.
מה גם ציינת שאתה לא מתכוון ללמוד השנה אז ככה שיש מקיסמום עוד מועד לגשת בו ולשפר.
מקווה שעזרתי.
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 16:09
אולי גם שיפור קטן של בגרויות גם מספיק
ישנם דברים שממש פשוט לשפר אותם, במידה והציון שלך נמוך באחד המקצועות האלו (כל המקצועות חובה למשל)
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 16:56
למדתי לבד לדצמבר והלך לי יופי, אני לא רואה שום טעם לזרות כסף לרוח על קורס שלא ייתן לך יותר מדיי אם אתה בעל משמעת עצמית טובה, יכולת ורצון ללמוד.

4 חודשים זה דיי ויותר, כמה אתה רוצה לקבל?
לתחילת העמוד
myka הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט myka ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2009 ב- 18:42
אוקיי... תודה על התגובות

אני עדיין לא סגור לגמרי על מה שאני מתכנן ללמוד(ישנם כמה כיוונים שתנאי הקבלה אליהם גבוהים אך לא אסטרונומיים, אבל אני יודע ש-595 אינו מספיק). המטרה שלי, אם כבר ללמוד, אז להוציא את המקסימום מהלימודים ושיתבטא גם בציון גבוה.

אבל הבנתי מתגובותיכם ש-4 חודשים וחצי זה מספיק. זה היה חשוב לי לדעת משום שחשבתי ללכת על אוקטובר- וזה אומר למידה של כ-8 חודשים.(אמנם בתחילה היא לא תהיה אינטנסיבית).
כלומר, אני מאמין שבכל תחום הלמידה אמורה להעישות בהדרגה ובהטמעה.. השאלה היא האם כך הדבר גם בפסיכומטרי.. יש משמעות ללמידה ממושכת מאוד?(כמובן, למי שיש זמן פנוי עד ההרשמה ללימודים גבוהים).

ד"א, במשמעת עצמית הכוונה שלי היתה שאני יכול במתכונת כזו ליצור לעצמי מסגרת לימודים מאוד נוקשה משום שאני מאוד רגיל לכך.. ועוד משהו: דעת האנשים ששוחחתי איתם מתחלקת לשניים, אלו שתומכים בקורס ואלו שלקחו קורס ובסוף טוענים שלא נתן להם שומדבר...

סליחה על החפירה...Tongue
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2009 ב- 18:56
חח שטויות, אתה צריך לראות את החפירות של אסף פה, אתה כולה כתבת כמה שורות ;)

כן זה כמובן חומר שצריך להטמיע - 4 חודשים זה המון. אני לא רואה הרבה טעם לפרוס את זה ליותר זמן, החומר הוא ברמת הבסיס וזה בעצם מה שלמדת איפושהו בכיתה ט. אפילו בשביל לשנן כמות יפה של מילים זה מספיק. בקיצור, אלא אם יש לך בעיה ממש עמוקה עם אחד הנושאים, חוץ מלבזבז זמן, לא תשיג יותר מדיי בלימוד ממושך יותר.

לגבי דעת האנשים, לרוב האנשים אין מושג על מה הם מדברים חצי מהזמן (וזה כולל אותי, אבל לי לפחות שילמו על זה בזמנו P:). אתה בכל זאת מוזמן לבדוק בעצמך אם זה שוה את זה בדיעבד.

בהצלחה!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2009 ב- 19:45
אין בעיה ללמוד לבד, אבל זה לא מתאים לכל אחד.
צריך 3 דברים (לפי סדר חשיבות)
1. יכולת לימוד עצמית. היכולת לקרוא הסבר ולהבין אותו במלי שיהיה לך צורך במישהו שיסביר וידגים.
2. משמעת עצמית ומוטיבציה. כל מילה מיותרת.
3. מקורות לימוד והכוונה. יש ספרי לימוד ויש כמובן גם אותנו

3 זה עלינו, 1 ו-2 זה עליך...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
myka הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט myka ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2009 ב- 23:12

תודה!

בטח אחזור עם שאלות נוספות בקרוב... I'LL BE BACK כדברי השחקן המהולל שלא היה כדוגמתו והפך למושל קליפורניה(אמא'לה... רק באמריקה...)Wink

Star

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.