פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עלות הרשמה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Gavriel7 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: חדרה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 13
  ציטוט Gavriel7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עלות הרשמה
    פורסם: 17/פברואר/2009 ב- 12:06
מישהו יודע כמה עולה להירשם דרך האתר שלהם?? ואם כדי לי להירשם היום לאפריל כי עוד יומיים נסגרת ההרשמה אז רציתי להירשם דרך האתר והבנתי שזה יקר יותר. אם מישהו יודע שיגיד לי בבקשה.
תודה
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/פברואר/2009 ב- 12:13
זה זול יותר וזה 395 ש"ח, אם זכרוני אינו מטעה אותי. הכי טוב להכנס לאתר של "המרכז הארצי לבחינות והערכה" ולבדוק בעצמך, הם לא מסתירים ממך את המידע. למה שתסתמך על שמועות?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/פברואר/2009 ב- 12:20
420,
העלו את המחיר.
חבל שלא נרשמתי לפני חודש...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 158
  ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/פברואר/2009 ב- 12:26
מוזר...
יש להם מונופול על העסק, מותר להם להעלות מחיר מתי שבא להם?
ואם לא - למה לא הודיעו בתקשורת?
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/פברואר/2009 ב- 13:20
לא שאני טוען שהם עושים הכל כשר וכהלכה, אבל אני סמוך ובטוח שההחלטה התקבלה אחרי כמה וכמה תהליכים ביורוקרטיים ארוכים ומייגעים שעוברים דרך כמה גופים שממונים ומפקחים עליו (משרד החינוך, למשל). המרכז הוא לא מוסד למטרות רווח למיטב הבנתי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/פברואר/2009 ב- 14:19
לפעמים הם גם מורידים את המחיר של הבחינה, הם מוסד ללא כוונת רווח.

מוסד ללא כוונת רווח זה מוסד שאסור לו להרוויח במאזנים של סוף השנה, אז מה שהם עושים זה להמציא פרוייקטים מטופשים כדי לתת לעצמם משכורות מנופחות כדי שלא יהיה רווח בסוף שנה.
כדי להכין מבחן פסיכומטרי באמת צריך 30,000,000 ש"ח בשנה ? ? ?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/פברואר/2009 ב- 14:35
אכן, כנראה שהתשובה היא לא (אם כי הסכום בטח לא יותר מיותר מדי רחוק מכך ובוודאי יש מישהו שידע להסביר לך בצורה מנומקת את רוב הסעיפים וגם לגרום לך להסכים אתם). מצד שני גם לא צריך סכומים אסטרונומים אחרים כדי לעשות כל דבר שהוא (ולא חסר דוגמאות, אני פשוט מתעצל לחפש ולנבור בדוחות אבל יש בשפע ברשת ותקף לגבי כמעט הכל כולל הכל) והמחירים מנופחים בכל זאת - מהסיבה שציינת, כנראה שזה מחיר הביורוקרטיה.

האם אפשר לעשות עם זה משהו? אולי, אני לא יודע מה. ניסו כבר לעשות הרבה דברים בהיסטוריה מכוונה טובה שרק החמירו את המצב בדיעבד..

לא הייתי עולה על הבריקדות כל כך מהר Tongue

לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/פברואר/2009 ב- 20:50
נזכרתי במשפט מגניב:

"The bureaucracy is expanding to meet the needs of the expanding bureaucracy"
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .133 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.