פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספר האתר פסיכו ללימוד ופסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ספר האתר פסיכו ללימוד ופסיכומטרי
    פורסם: 22/פברואר/2009 ב- 22:56
עשיתי פסיכומטרי מועד דצמבר וקיבלתי ציון שאינו לטעמי וחשבתי לעצמי שאני אעשה את מועד אפריל.
לצורך העניין החלטתי להקדיש שבוע וחצי  מסיבי ללימוד מחודש וריענון החומר וזאת מהספר של האתר של פסיכו.
אזי השאלה המתבקשת היא  איפה עומד מצבו של הספר היום והאם הוא יפורסם עד ה25 למרץ(תחלת המרתון שלי)???
האם קיימת אפשרות של רענון החומר אך ורק מספר זה ללא השתמשות בעזרים נוספים??
האם הספר מספק סימולציות?
אשמח מאוד לקבל תשובות ואני מבטיח שאני אהיה הראשון לקנות את הספר שלכם...
בתודה מראש
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2009 ב- 00:01
היי דוד,

אני אתחיל מהסוף - לדעתי אף ספר כיום אינו מספיק לתרגול, וכדאי לשלב תרגול ממספר ספרים.
לגבי הספרים שלנו - עד לתאריך שציינת אני חושב שעדיין הם לא יצאו.
הערכה מכילה ספרי תרגול בכל הנושאים - כמותי מילולי ואנגלית, כולל מילון וספר הסרת חלודה, ואלה הם בעצם השאלות המופיעות כבר באתר.
בנוסף לספרים אלו, יש ספר תרגול נוסף אך הוא בודאות לא יהיה מוכן למועד אפריל, למרות שנושאים רבים מתוכו כבר מוכנים.

אז כרגע, לגבי תרגול אני מציע לחפש ספרים אחרים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2009 ב- 22:48

טוב אני מבין שכל הערכה לא תהיה מוכנה עד התאריך המצויין אבל אשמח מאוד אם קיימת אפשרות מסויימת לבצע רכישה חלקית של הערכה כלומר הספרים של כמותי מילולי ואנגלית (אני מעדיף לקרוא מספר) כל שאר הספרים הם פחות חשובים....

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/פברואר/2009 ב- 03:49
בקרוב מאוד זה יהיה באתר...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.