פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תוצאות מבחן אמצע נוסף+כמה שאלות על אסטרטגיה...

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/פברואר/2009 ב- 20:39
אמממ...תראה...
כרגע אני חושב שלשאוף ל-650 זה די ריאלי מבחינתי.
אם אני מגדיר לעצמי מראש שאני מוותר על חלק מהשאלות בכמותי, אז הסיכוי שלי להגיע ל-20 שאלות נכונות בפרק די גבוה.
בכל מבחן אמצע שעשיתי (עד עכשיו עשיתי 3 כאלו) היו לי כל פרק קרוב ל-10 שאלות שבמבט לאחור לא הצלחתי להבין איך טעיתי.
באנגלית אני כרגע על פטור, לכן כמעט כל ה-29 שאלות בפרק (ויש פרקים שאני גם פותר הכל) בכיס שלי
במילולי יש עוד קצת הגיון שאני צריך ללמוד, ועם תרגול נוסף של כל הנושאי אני מתאר לעצמי שאני אגיע בסוף לרמה טובה. כרגע הממוצע שלי הוא 21 שאלות נכונות לפרק, ואני די בטוח שאני עוד אשפר את זה.

אפשר לומר שאם אקבל 650 אז סיכוי טוב שאני אתקבל ללימודים כבר השנה בלי לשפר בגרויות בכלל, אבל את זה רק ימים יגידו :)

שוב תודה כמובן ושבת שלום :)
לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 183
  ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/פברואר/2009 ב- 23:36

לוותר על שאלה בגלל המיספור שלה? איזה שטויות!

ישנן הרבה שא' שיכולות להיות מדורגת כ20 - 25 בגלל המורכבות שלהן. אבל הן יכולות להיפטר ממש בשניות.
לתחילת העמוד
chenfire הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 42
  ציטוט chenfire ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2009 ב- 02:06
אם אתה שואל אותי אין מצב שתוותר על 5 שאלות בפרק, לא משנה רמת הקושי שלהן.
אני חושב שהפתרון בשבילך הוא קודם כל לתרגל יותר ללא לחץ של זמן, ולאחר מכן לתרגל שאלות בדקה ו10 שניות לשאלה(בדיוק), ולאחר מכן להוריד לדקה. אל תפתור כעת פרקים שלמים- זה לא יעזור כרגע. תתמקד בללמוד איך הכי נכון לפתור את התרגילים עצמם , ורק אחר כך דאג לזמנים.

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2009 ב- 02:35
פורסם במקור ע"י chenfire

אם אתה שואל אותי אין מצב שתוותר על 5 שאלות בפרק, לא משנה רמת הקושי שלהן.
אני חושב שהפתרון בשבילך הוא קודם כל לתרגל יותר ללא לחץ של זמן, ולאחר מכן לתרגל שאלות בדקה ו10 שניות לשאלה(בדיוק), ולאחר מכן להוריד לדקה. אל תפתור כעת פרקים שלמים- זה לא יעזור כרגע. תתמקד בללמוד איך הכי נכון לפתור את התרגילים עצמם , ורק אחר כך דאג לזמנים.

ראשית תודה על העצה Smile (ובכלל תודה לכל מי שטרח להתייחס להודעתי)

כרגע אני לא מתרגל סימולציות ממש.
אבל כן עשיתי כבר מבחן אמצע בכיתה, מבחן אמצע בבית שבוע לפני הבחינה בכיתה, מבחן אמצע השבוע, ומבחן שאני לא ממש יכול להחשיב כמבחן-המבחן הממוחשב שמקבלים עם ערכת ההרשמה.
הראשון שעשיתי היה של קידום ויואל גבע יחד (3 פרקים מכל מכון), השני בכיתה של קידום, והאחרון, זה שעשיתי השבוע, של יואל גבע.

המשותף לכולם הוא 2:
1. הציון שקיבלתי (לפי מחשבון האתר) הוא ממש דומה-570 עם סטייה של 5-10 נקודות בין מבחן למבחן.
2. בפרק הכמותי היו כל פעם כ-15 שאלות שטעיתי בהן (ל-2 הפרקים יחד), אך שכשפתרתי אותן לבד, מאוחר יותר, הגעתי לפתרון בלי בעיה מיוחדת

הבעיה הזו בפרק הכמותי חוזרת על עצמה כל מבחן, כפי שניתן לראות. אני כבר עכשיו רוצה לחשוב על אסטרטגיה שתעזור לי. במבחן האחרון שעשיתי, למשל, הצלחתי לפתור את שאלה 25 בכמותי, אך זה לקח לי 2 דקות, שאם הייתי משקיע אותן בבדיקה חוזרת של השאלות שעניתי עליהן, זה היה עוזר לי לפתור עוד שאלות שטעיתי בהן בגלל שטויות.
אפשר להמשיל את מה שקורה לי, כשאין לי אסטרטגיה ברורה, לאצן מרתון שבמקום לחשוב איך לחלק את הכח שלו  בצורה טובה במהלך הריצה, פשוט חושב לעצמו "צריך להגיע לק"מ האחרון", ומן הסתם עם חשיבה כזו כל מי שינסה לרוץ מרתון לא יצליח לסיים.

אני חושב שאני אהיה חכם יותר לאחר עוד כמה סימולציות ולאחר עוד תרגולים. אני לא יודע אם במשך חודש וחצי אצליח להגיע לרמה של לפתור 25 שאלות ב-25 דקות, כי בינינו, התחלתי את הפסיכו עם ידע מתמטי ששואף לאפס, כך שאני לא קופץ מעל הפופיק ולפחות כרגע, אני אנסה לבדוק האם אני מגיע למצב של לפתור 20 שאלות בפרק.

מה שכן, אולי באמת אנסה קודם לפתור תרגיל-תרגיל תוך כדי שאני מקציב לעצמי מראש דקה לתרגיל. אהבתי את העצה שלך :)

נערך ע"י assafy - 28/פברואר/2009 ב- 02:38
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.