פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שינון לוח הכפל בכיף

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
my.wish הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 84
  ציטוט my.wish ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שינון לוח הכפל בכיף
    פורסם: 03/מרס/2009 ב- 13:10
למקרה שאני לא היחידה שעדיין נתקעת לפעמים מול חישובים שלמדנו בכתה ב',

מצאתי אתר שאפשר לתרגל בו... כן, תרגילי כפל וחילוק!! על זמנים!! Star

זהירות, זה ממכר בטירוף 

לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2009 ב- 15:09

לימדו אותי לפני כמה זמן טריק ממש מגניב על לוח הכפל של 9 משהו אדיר שימי תידיים שלך על שולחן שהם פתוחות לרווחה עכשיו נגיד אני שואלת אותך כמה זה 9 כפול 4 את מורידה תאצבע הרביעית מיד ימין עכשיו נוצר לך אצבע שהיא מפרידה בין העשרות ליחידות עשרות צד ימין יחידות שמאל אחרי המפריד לפני האצבע המפרידה יש לך שלוש אצבעות שזה העשרות אז זה 30 ואחרי הקו המפריד יש לך 6 אצבעות שזה היחידות תשובה 36 נגיד 9 כפול 7 63 זה קשה להסביר ככה ולא על משהו מוחשי אבל אני מקווה שהבנת תפואנטה גם כל הכפולות של 9 נגמרות איכשהו בתשע נגיד 9 כפול 3 שווה 27 2+7=9 סתם משהו שחמוד לדעת בשעת לחץ שהראש קצת לא מתפקד למרות שזה יהיה קצת דבילי שתתחילי באמצע הפסיכו' להתעסק עם היידים....

לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 183
  ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2009 ב- 16:53
לא הבנתי מילה Wacko..
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2009 ב- 17:35
איילת,
שימי את הידיים כשהן פתוחות כלפי מעלה, וחשבי לפי השיטה הזו כמה זה 8 כפול 9.
מה שיצא לך זה מה אני חושב על השיטה הזו :-)

זאת אומרת, לתלמיד בבית ספר שלומד בעל פה זה מעולה, זה יכול לעזור, אבל אם בפסיכומטרי לא תדעי את לוח הכפל בעל פה ותהיי זקוקה לכל מיני שיטות שונות, אז המצב לא טוב, בלשון המעטה...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
chenfire הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 42
  ציטוט chenfire ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2009 ב- 17:51
בלי קשר, קיים טריק פשוט לכפולות של 9: למשל 9*4 זה 36(3+6=9). אבל זה טריק מאוד מפורסם במתמטיקה, ולא איזה טריק שמכון זה או אחר המציא
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2009 ב- 18:54

אלעד מי אמר שאני לא יודעת את לוח הכפל?? זה סתם טריק חמוד שלימדו אותי ובגלל שדיברו על לוח הכפל נזכרתי בזה בלי עין הרע אני יודעת את לוח הכפל טוב יותר טוב מיוסי בובליל זה מה שבטוח חחחח 

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2009 ב- 21:31
לא חשבתי לרגע שאת לא יודעת את לוח הכפל, אחרת איך תחשבי מהר כמה זה 3 כוסות סוכר כפול 6 מנות (בשביל העוגה כמובן)  :-)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
gali166 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: אילת
מאמרים: 13
  ציטוט gali166 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2013 ב- 01:04
יש לכם שיטה לכפולות של 12?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.