פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

למידה עצמית- דעתכם/עצתכם חשובה לי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yona86 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 10
  ציטוט yona86 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: למידה עצמית- דעתכם/עצתכם חשובה לי
    פורסם: 15/מרס/2009 ב- 17:52
שמי יהונתן, ואני לומד לפסיכומטרי....(כאן זאת קבוצת תמיכה, אני לא טעיתי... נכון?)
אני חדש פה,וניגש לבחינה במועד יולי וללא קורס לציין שזוהי הבחינה הראשונה.
כבר לערך חודש אני התחלתי ללמוד מספר של קידום 2005 שהיו ברשותי ובנוסף רכשתי כרטיסיות מילים של לחמן.
נכון להיום הספקתי כבר לעבור על כל החלק הכמותי (ע"פ הספר) כאשר כל נושא תרגלתי כדי שהחומר ישקע לאחר קריאה וגם צברתי אוצר מילים נרחב.
באופן כללי אני מרגיש שבפרקי הכמותי והמילולי אני די חזק אבל האנגלית חלשה מאוד יש לי בה קושי עם אוצר מילים ולא עם קליטת התחביר והדקדוק.
השאיפה שלי בסופו של תהליך (כולל מקצה שיפורים בבחינות נוספות אם יהיה צורך) הוא להוציא בין 700- 730.
אם אוציא במועד זה 650 אני אתרצה. זאת כי אני מאמין שאני צריך לטפל באופן אינטנסיבי ופרטני באנגלית ללא קשר לבחינה הפסיכומטרית.
ועכשיו לשאלות....

מכוון שחלטתי בימים האחרונים לקחת את הלימוד ברצינות (כלומר להגדיר מועד להיבחן בו) ושגיליתי שיש לי יכולת ללמוד לבד, אני זקוק לעצתכם בעניין הספרי לימוד והתרגול. כמו שציינתי ספר הלימוד שברשותי הוא ישן (2005) וגם לא מלא בתרגולים ואני צריך להצטייד בספרי תרגול, של מי מוממלץ? למי יש את הסימאלציות הטובות ביותר? אולי יש עוד ספרים שאני לא מכיר שכאדי להשיג?

בעניין אוצר המילים.....נתקלתי בתוכנת "מילומטר" והתרשמתי לטובה ממה הייתי שמח לשמוע ממי שמכיר והתנסה מה דעתו עליה.
ובלי קשר למי יש לו את המילון הטוב ביותר? כי הבחנתי שהפירושים בחלקם אינם מלאים, לצערי אין לי דוגמאות.

ואנגלית, איזה שהיא המלצה לספרי לימוד או אוסף קטעים פשוטים לקריאה שכדאי לרכוש ולעבוד איתו אפילו מקורסי אנגלית או הלימודים בבית הספר. אני למדתי ברמה של 4 יחידות לימוד בבית ספר ומאז האנגלית אולי השתפרה במעט.

אם יש לכם להאיר את עייני לעוד עניין אני אשמח,
תודה מראש לעונים ומגיבים.
יהונתן

לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 153
  ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/מרס/2009 ב- 18:01
אפשר לקנות את הערכה של קידום הנמכרת בסטימצקי או לחילופין בפורום כאן מציעים תלמידי המכונים השונים, לאחר שסיימו את הפסיכומטרי שלהם, את ספרי הלימוד שלהם למכירה או למסירה- אם אתה יכול ללמוד מספרים משומשים. לעיונך ולשיקולך.
המילונים של המכונים כולם אותו הדבר לדעתי, עם כי אומר לך אישית שכאשר יש לי ספק לגבי מילה אני בודק אותה באבן שושן.
בהצלחה!
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/מרס/2009 ב- 01:20
שלום! :)

* אין מילון יותר טוב, אף אחד מהם לא מכיל את כל מה שעלול להופיע בפסיכומטרי (אם תרצה, יש אבן שושן).

* כל אחד יגיד לך מה הוא חושב שהכי טוב וזה לא בוודאות יהיה טוב לך.  אני ממליץ שתסתכל על כמה ערכות ותחליט מה יותר מתאים לך. בינינו, ההבדלים לא עצומים.

* הסימולציות הכי טובות הן של "המרכז הארצי לבחינות והערכה", אותו הגוף שבוחן אותך. תוכל לקנות את האוגדן בחינות בסטימצקי ואם תרצה עוד מידע, יש מלא באתר הרשמי שלהם.
לתחילת העמוד
yona86 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט yona86 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/מרס/2009 ב- 09:40
אז אם יכולים להופיע מילים שאיני מכיר אז איך המכונים החליטו איזה מילים התלמידים ילמדו.

לגבי הספרים, אם אני יתחיל לבדוק מכונים בסוף אני יקנה את האחרון שאני יראה...אז סתם להמר? אין איזה שהוא חומר לימוד ידוע  יותר כמוצלח הן ברמת התרגלים והן בהסברים. אם אין אז אני יקנה את זה שנותן הכי הרבה תרגול...(אני עדיין צריך תגידו לי למי יש הרבה תרגילים) לצערי קידום מוכרים בסימטקי ערכה מצומצמת לעומת הקורס.

סתם שאני ידע האוגדן הוא בחינות שהיו בעבר?
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/מרס/2009 ב- 12:46
המכונים נותנים את המילים שנראים להם הכי נפוצות הם לא בדיוק יודעים מה יהיה במבחן אני עשיתי פסיכו' בדצמבר וכל המילים שהיו שם בעברית לא היה בכלל בתוכנת מילים של המכון שלמדתי בו חוץ ממילה אחת זה עניין של מזל..
אני ממליצה לך על מילומטר זה נראה לי התוכנה הכי טובה כי יש בה המון מילים וככל שיש לך יותר מילים יש יותר סיכוי שיצא לך אחת מהם..
לגבי הספרים אני לא יודעת בדיוק מה להגיד לך אבל לפי מה ששמעתי מחברים מלחמן עדיף לך להתרחק כי אומרים שהם טובים בבגרויות אבל בפסיכומטרי לא!!!
אני לומדת מספרים של הייקיו אבל הבעיה איתם שכל החומר כמעט נמצא במחשב ופחות בספרים אבל שמרתי הרבה מהדפים וגם יש לך המון שאלות פה באתר ובעוד כמה אתרים .... לגבי קידום אמרו לי שהם טובים אבל הספרים שלהם ממש עבים רק להסתכל על העובי שלהם גורם לי ליאוש... ואני ממליצה לך לקנות את האוגדן כן זה בחינות שהיו בעבר וזה נחשב לסימולציות שהכי מדמות לך את המציאות...קונים את זה בסטימצקי אם אני זוכרת נכון זה 118 שקל. או שתחכה לספרים של פסיכו'...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/מרס/2009 ב- 15:50

לגבי ספרי לימוד - הספרים של יואל גבע הם המדוייקים ביותר לבחינה.

מצד שני, רוב החומר שם קל יחסית ואין הרבה שאלות קשות.
מעבר לזה, כל ספר שתיקח יש בו תרגול טוב לבחינה.
אין מכון שהספריםשלו הכי טובים, כי בכל נושא ותת נושא יש ספר אחר שהוא טוב יותר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yona86 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט yona86 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/מרס/2009 ב- 21:41

טוב, רכשתי את האוגדן...אבל הוא יספיק לי כתרגול עד הבחינה? (יחד עם התרגול הקיים בספר של קידום)

מדובר רק ב6 מבחנים...אני ינסה בימים הקרובים לרכוש איזה שהם ספרים של מכון המלאים בתרגילים כלשהם.

לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 158
  ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/מרס/2009 ב- 22:37
לא יספיקו 6 מבחנים אם את\ה מתכוונ\ת להיבחן מעכשיו.
8 ימים אחרונים - יום אחד לפני לא ובאותו יום לא, זה לפי דעתי טוב.
ככה שזה 6 מבחנים.
עכשיו צריך עוד עד אז.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.