פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

10 ימים לפני המבחן האמיתי - שרשור עצות וטיפים

הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
mandolina הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 176
  ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: 10 ימים לפני המבחן האמיתי - שרשור עצות וטיפים
    פורסם: 26/מרס/2009 ב- 21:39
אחרי שחרשנו לא מעט (וראינו גם שיפור..) אני מתכבד לפתוח כאן את שרשור העצות והטיפים האחרונים לפני הרגע הגדול...
כל אחד (בלי יוצא מן הכלל) ינסה לתת לפחות טיפ אחד משל עצמו - עצה שבאמת מניסיונכם האישי אימצתם וראיתם שהיא מועילה...  אני מתכוון לשורה, גג 2 שורות - לא להתחיל לרשום מגילה...

אני אפתח את השרשור הזה בטיפ הראשון : טוב..זה לא בדיוק טיפ קלאסי וזה גם לא בדיוק 2 שורות , אבל אני מאמין שאחרי הכל בפסיכומטרי הזה צריך גם הרבה מזל משמיים - כי אתם יודעים שאלה אחת ואפילו מספר שאלות שלגמרי ניחשתם אותם - יכולות להכניס אתכם לאוניברסיטה או לבזבז עוד שנה....

ולכן הטיפ הראשון יהיה : תפילה ..

תפילה להצלחה בפסיכומטרי  \ הרב שמואל אליהו

אנא ה' עזרני להצליח במבחן הפסיכומטרי שאני עומד\ת לעשות. עזרני לזכור היטב את הדברים שלמדתי (לפני המבחן: שאני לומד\ת) שיקבעו חזק במוחי, ולא אשכח אותם כלל.

אנא ה' עזרני להיות מרוכז\ת בשעת המבחן שלא יארע לי שום בילבול, שלא אתרגש ולא אשכח ולא אטעה רק אכתוב את הדברים הנכונים מהר ובצורה ברורה.

אנא ה’ האר את עיני וכוון את מעשי לענות נכונה גם על הדברים שאני מסופק\ת בהם כדי שאצליח במבחן הזה. שאוכל להצליח ולהתקדם בחיים ולהביא טוב וברכה לעולם.

אנא ה’ זכני למצוא חן ושכל טוב בעיני אלוהים ואדם. ויתקיים בי "ויהי דוד לכל דרכיו משכיל וה’ עימו". וכן יהי רצון ונאמר אמן.

יהיו לרצון אמרי פי והגיון ליבי לפניך ה’ צורי וגואלי. SmileSmileSmile
לתחילת העמוד
מור תור הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: חולון
מאמרים: 45
  ציטוט מור תור ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 11:00
עצה שכולם כמעט יודעים אבל נשתף פעולה

ללכת לשירותים לפני הבחינה!!!!!!!!!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 11:41
עוד עצה, שאני לוקח אותה מחבר'ה שאני מכיר אישית שהדבר היה להם לרועץ...
להימנע כמה שאפשר מלקיחת כל מיני כדורי/טיפות הרגעה/רטלין, עם 2 סייגים...

1. מוטב להתייעץ עם איש מקצוע (רופא למשל D: ) לגבי נטילת תרופות מרגיעות כאלו ואחרות, וכמה שיותר מוקדם יותר טוב (לא להיזכר בזה יום לפני הבחינה).
2. אם כבר מחליטים לקחת בכל זאת בלי שתהייעצתם עם רופא (דבר לא מומלץ בעליל)-התחילו לקחת את זה כבר בסימולציות הראשונות שאתם עושים. מי שרק עכשיו החליט על כך-תתחילו עכשיו לפתור סימולציות עם כל מיני חומרים למיניהם. להכניס לגוף כל מיני חומרים בפעם הראשונה רק ביום המבחן עלול להזיק לכם מאוד!
אחת מהכיתה שלי החליטה שהיא לוקחת טיפות הרגעה לראשונה בחייה בטסט הבראשון שלה, והיא...פשוט נרדמה, כי הגוף שלה לא היה רגיל לתופעות הלוואי של החומר הזה
אז...אמנם לא מומלץ לקחת בלי אישור רופא, אבל אם כבר החלטתם על דעת עצמכם-לא לנסות את זה לראשונה ביום המבחן!
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 11:54
אסף אני ממש מסכימה איתך אל תיקחו רגיעון אם בחיים לא ניסיתם את זה לפני!!!!! לחץ זה משהו שהוא רק לכמה זמן זה הרי לא נמשך כל הבחינה....מניסיון אישי אני לקחתי רגיעון פעם ראשונה בסימולציה 10כי אני מאוד נלחצת מסימולציות  וכל הבחינה הייתי ממש אדישה עשיתי הכל בניחותא.. והרגשתי שעוד שנייה אני נרדמת העיניים התייבשו לי כבר מרוב עייפות וכתוצאה מכך ירדתי 40 נקודות!!! מסקנה לא לקחת אם אף פעם לא לקחת! ובבוקר של יום הבחינה אל תתחילו לעשות לכם כל מיני ארוחות ענקיות כדי שתגיעו שבעים לבחינה תאכלו איך שאתם אוכלים כבכל יום....תישנו מוקדם יום לפני.. ואל תאכלו שוקולד בזמן הבחינה זה לא טוב כי זה מעלה תאנרגיה בבת אחת ואז גם מוריד אותה בבום תיקחו פירות יבשים למרות שזה דוחה... אבל זה מתפרק לאט בגוף ושומר שלא תהיו רעבים מים גם חשוב וחטיף אנרגיה אבל שלא יעשה הרבה רעש אלא אם כן אתם רוצים שאחרי הבחינה יעשו עליכם לינץ כי הפרעתם!!!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 12:06
ואם כבר לישון מוקדם כל מיני, כפי שאיילת אמרה...
תתחילו בשבוע לפני הבחינה לישון מוקדם ולקום מוקדם
רובנו רגילים לקום באזור שעות הצהריים במשך זמן הלמידה (לאלו מאיתנו שלומדים נטו בלי עבודה/כל מדגרת אחרת).
אז אל תנסו פעם ראשונה אחרי כמה חודשים לנסות לישון מוקדם, כי....פשוט לא תירדמו, ותהיו גמורים ביום הבחינה
לפחות שבוע לפני תתחילו לקום מוקדם, יום לפני תקומו באזור 8-9, כדי שבלילה תוכלו לישון טוב והרבה שעות (לא יותר מדי! זה מעייף!)
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 12:17
וואלה אספי - לקחת לי המילים מהפה - זו עצה כל כך חשובה ובאמת אני לובד ורגיל כל יום לקום באיזה 12 והבחינה ב-9 - אז חייבים פשוט חייבים להתרגל לישון אפילו ב-22 כל יום גם כי יום לפני הבחינה יהיה ממש קשה להירדם אז חייבים להיות ממש ממש עייפים..
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 12:20

להביא אטמי אזניים לבחינה ...אתם לא יודעים אם יש שם איזה נבחן שהוא מצונן וכל שנייה יתעטש\ישתעל - אז כדאי שיהיה בתיק..

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 12:37
פורסם במקור ע"י mandolina

להביא אטמי אזניים לבחינה ...אתם לא יודעים אם יש שם איזה נבחן שהוא מצונן וכל שנייה יתעטש\ישתעל - אז כדאי שיהיה בתיק..

מסכים, אבל גם כאן-כדאי לנסות לפני זה להיבחן עם אטמי אוזניים
יש אנשים שזה גורם להם "לרחף" קצת, כי אתה מרגיש לגמרי מנותק...
בכלל, כדאי להתכונן למבחן כאילו אתה באמת במבחן עצמו.
כדאי גם למשל לנסות להיבחן מחוץ לבית-הכי טוב זה להגיע לכיתה שאתם אמורים להיבחן בה.
אם זה באוניברסיטה/מכללה, אפשר לבקש ממישהו שם לפתוח לכם את אחת הכיתות. שמעתי על הרבה אנשים שעשו את זה, לא מאמין שיש להם סיבה להתנגד.
וגם אם זה לא באותה כיתה בדיוק-אפשר לנסות להיבחן בספריה, במקום עם כסאות סטודנט, וכדומה...
לדמות כמה שיותר סיטואציה של מבחן. לא רק מבחינת החומר, גם מבחינת הסביבה והאוכל/שתייה/מה שלא יהיה
לתחילת העמוד
Gavriel7 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: חדרה
מאמרים: 13
  ציטוט Gavriel7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 13:14
לא מציע לשבת מול המזגן חח.. למה כשאני עשיתי פעם ראשונה זה ממש ממש הפריע לי
לתחילת העמוד
tsviya הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: מרכז
מאמרים: 41
  ציטוט tsviya ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 15:30

לחייך המון, להיות רגועים ולישון בבית לילה לפני (בפעם הקודמת גם הפסיכומטרי הפריע לי להרדם וגם המיטה הזרה).

צביה
רק אור וטוב ושמחה תמיד!
לתחילת העמוד
olive89 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 112
  ציטוט olive89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 16:10
בס"ד

לנפוש יום לפני,לא מומלץ לעשות דברים חשובים יום לפני שייתכן ויבאסו,לדוג-טסט...
לא לנסוע רחוק מידי,בקיצור לאגור כוחות.
וכמובן כמו שכבר אמרו-להתפלל!!!!
לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 183
  ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מרס/2009 ב- 17:00

להגיע מוקדם כדי לתפוס מקום טוב בכיתה.

אלא אם כן, אתם באונ' ת"א, ואז תתפסו לי ת'מקום :)
לתחילת העמוד
tsviya הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: מרכז
מאמרים: 41
  ציטוט tsviya ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/מרס/2009 ב- 20:00
פורסם במקור ע"י dohgg

להגיע מוקדם כדי לתפוס מקום טוב בכיתה.

אלא אם כן, אתם באונ' ת"א, ואז תתפסו לי ת'מקום :)

Tongueאני ממש אשתדל לתפוס לך את המקום...

רק אור וטוב ושמחה תמיד!
לתחילת העמוד
BOOS123 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 54
  ציטוט BOOS123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/מרס/2009 ב- 23:52
בע"ה

1) ריכוז מעלה את ההצלחה בבחינה
2) הפחתת לחץ מעלה את הציון בבחינה
3) השקעה מעלה את הציון בבחינה
4) כל התשובות נכונות

התשובה הנכונה היא : 4

בהצלחה!!!!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2009 ב- 12:22
במידה ואין לכם זמן ואתם צריכים לנחש בכמותי  אז:
1.לרוב התשובה לא תהיה הכי קטנה או הכי גדולה אלא בין 2 האמצעיות..
2. התשובה תהיה בין שני תשובות שיחסית קרובות זו לזו בערכם - זהו מסיח שאמור לבלבל אתכם ..
3. תסתכלו על המספרים בשאלה ותנסו לחשוב במה הם מתחלקים -ואז תסתכלו בתשובות -  זה במידה ואין לכם זמן אפילו לקרוא את השאלה...

לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2009 ב- 12:33

מי שבחר בשיטה של "אם לא יודעים אז להקיף 3 "- אז שלא יהיה מקובע על זה ודבר ראשון שינסה את ה-3 שיטות של הניחושים המושכלים שרשמתי בהודעה מעל - ורק אם אין ברירה שיקיף 3 או 2 או 1 או 4

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  123>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.