פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

10 ימים לפני המבחן האמיתי - שרשור עצות וטיפים

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
mandolina הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 176
  ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2009 ב- 15:58

אם יש לכם שאלת  השוואה כמותית והיא נמצאת די בסוף השאלות של השוואה כמותית - ולכאורה במעבר מהיר על השאלה זה נראה לכם כמו 4 - אז לרוב זה לא 4 - זאת שאלה מתוחכמת ונורא מבלבלת שאמורה לגרום לכם לחשוב שהצלחתם ואתם בלחץ של הזמן וכבר רוצים לעבור לנושא הבא - אני הייתי מקיף 1 או 2 -- כמובן זה מנסיוני האישי וזה תלוי מאוד ברמתו של כל אחד..

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2009 ב- 17:02
חחח לי גם יש קטע כזה שאם אני נאלץ לנחש (קורה מדי פעם, בעיקר בתלת מימד), אז אני מסתכל על התשובות האחרונות שסימנתי.
אם יש רצף של 2 שאלות שסימנתי בהם משהו מסוים, אני לא אסמן שוב, על אחת כמה וכמה אם יש סימון של 3 ברצף סוג של אמונה טפלה כזו P:

אמנם יצא לי כבר לראות 3 שאלות רצופות שהתשובה עליהן הייתה אותומספר, אבל לא יותר מדי, ובכלל-ב-4 שאלות עם אותו סימון בחיים לא נתקלתי, מישהו כאן כן נתקל? :)
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2009 ב- 17:26

אני מאמין שבטוח שיש מישהו שנתקל - אבל ההסתברות מאוד נמוכה ולכן כדאי לסמן תשובה אחרת (כמובן רק בתור ניחוש!!) - ואז יש סיכוי של 33.3% לניחוש

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2009 ב- 17:55
פורסם במקור ע"י mandolina

אני מאמין שבטוח שיש מישהו שנתקל - אבל ההסתברות מאוד נמוכה ולכן כדאי לסמן תשובה אחרת (כמובן רק בתור ניחוש!!) - ואז יש סיכוי של 33.3% לניחוש

הזכרת לי עוד קטע Big%20smile
אם קורה שאני מסמן תשובה ואני רואה שזה כבר שלישי ברצף-אני ממש חושד!
זאת שאלה שאני בודק אותה אלף פעם, כי זה בכל זאת קצת מוזר לי
חחח יש לי אחלה רעיון לניסוי
סימולציה שכל התשובות עליה יהיו אותו מספר.
אני אומר לך בדוק-מלא אנשים יטעו רק כי הם יפחדו מהחשש של לסמן יותר מדי תשובות זהות ברצף LOL
לתחילת העמוד
דני דן הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 46
  ציטוט דני דן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מרס/2009 ב- 18:13

טיפ נוסף: חפשו בכל שאלה את הפשטות - כל שאלה טומנת בחובה תחכום מסויים אבל בבד בבד אפשר לפתור את התחכום הזה תוך 2-3 צעדים - לא יותר !!- לכן אמצו גישה פשטנית ואל תנסו סתם לסבך את העניין - כי לא כך בנוי המבחן הפסיכומטרי, המטרה לפתור שאלה תוך פחות מדקה - את זה כתב לי פעם אלעד באחד המאמרים בפורום הזה...

לתחילת העמוד
א123 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 28
  ציטוט א123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2009 ב- 13:01
ראיתי במבחן 5 תשובות רצופות שהיו אותו מספר.

נערך ע"י א123 - 31/מרס/2009 ב- 13:02
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2009 ב- 13:45
פורסם במקור ע"י א123

ראיתי במבחן 5 תשובות רצופות שהיו אותו מספר.

חחח זה בכלל נדיר.
אם זה היה בכמותי, נראה לי לא הייתי מסמן 5 תשובות רצופות עם אותו מספר רק מהפחד שכנראה טעיתי LOL
לתחילת העמוד
chenfire הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 42
  ציטוט chenfire ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2009 ב- 15:18
בסימולציה של המכון שבו אני לומד, היה בכמותי 7 שאלות רצופות שהתשובה אילהן היא 2!!! (כל ה
לתחילת העמוד
chenfire הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 42
  ציטוט chenfire ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2009 ב- 15:18
המשך ההודעה: כל ההשוואה הכמותית הייתה 2 + עוד שאלה
לתחילת העמוד
JenRave הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: חולון
מאמרים: 112
  ציטוט JenRave ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2009 ב- 19:05
בנוגע למצוננים ולבעלי האלרגיות - אל תשכחו לקחת טישו! (מותר?)
אחרת תצטרכו להילחם עם הנזלת במקום להתרכז
זה היה הסבל שלי בבגרויות.
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2009 ב- 20:37

הכי טוב להכין פאוץ' או תיק קטן לילה לפני שיש בתוכו הכל: טישו , 2 עפרונות, 2 מחקים, אטמי אוזניים, זמני נסיעה ומפת הגעה מודפסים מהאינטרנט, תעודת זהות, אישור הרשמה לבחינה, אוכל, פירות יבשים (מאוד עוזר)..יש דברים ששכחתי ? ?

לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 158
  ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2009 ב- 21:00
מים, מחדד, עוד עפרון, תפילת הדרך, תהילים.
לתחילת העמוד
my.wish הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 84
  ציטוט my.wish ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2009 ב- 22:14
אוסף החמסות של אמא, תחתוני+גרבי מזל, קריסטל אחד על הצוואר ואחד בכל כיס, בקבוק עם מים קדושים מהירדן ושרוך אדום מהכותל.
שעון דיגיטלי כגיבוי לסטופר
גומיה לשיער
מסאז'/ שיאצו/ טווינא יום לפני
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2009 ב- 00:01

מותר להכניס סטופר ? ?

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2009 ב- 00:27
פורסם במקור ע"י my.wish

אוסף החמסות של אמא, תחתוני+גרבי מזל, קריסטל אחד על הצוואר ואחד בכל כיס, בקבוק עם מים קדושים מהירדן ושרוך אדום מהכותל.
שעון דיגיטלי כגיבוי לסטופר
גומיה לשיער
מסאז'/ שיאצו/ טווינא יום לפני

רק לא לשכוח עיפרון ומחק LOL
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2009 ב- 00:57

כן, מותר סטופר

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.