פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התייאשתי. אין לי מושג מה קורה כאן..

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
שם עט הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט שם עט ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התייאשתי. אין לי מושג מה קורה כאן..
    פורסם: 02/אפריל/2009 ב- 01:05
בנאדם מחפש לו קצת יציבות בחיים, וחושב שאם הוא יעשה פסיכומטרי זה יעזור. אז לא.

להלן תוצאות הסימולציות שעשיתי לאחרונה. אנא ילדים, עזרו לשם עט למצוא את הציון האמיתי המתחבא בציור:

את 16H ו-17H עשיתי בתחילת הלימוד. קיבלתי בהן 666 ו-687, אני לא זוכר מה באיזו מהן.

בשבוע האחרון עשיתי את המבחנים שיש כאן באתר וכמה סימולציות של המרכז הארצי, ואלו התוצאות:

Psycho 01: 600
Psycho 02: 657
Psycho 03: 626
15H: 704
18H: 717

או במילים אחרות: מה לעזאזל?!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2009 ב- 01:08
היי
תתייחס יותר לסימולציות של המרכז הארצי, לא לסימולציות אחרות (מקווה שאני לא מסבך את עצמי כאן D: )
לא, אני לא אומר שכל סימולציה אחרת גרועה, אבל בסופו של דבר, הסימולציות הכי טובות הן אלו של המרכז הארצי.
תהיה בטוח שכרגע מצבך מצוין, עם הסתייגות אחת-המבחנים של המרכז הארצי הם של 6 פרקים, והפחות 2 פרקים עוזרםי מאוד לציון, אין ספק.
אילו עוד סימולציות עשית?
לתחילת העמוד
שם עט הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שם עט ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2009 ב- 01:17
אני מודע להסתייגות שהזכרת, אבל אין אצלי הבדל ברור בין התוצאות של שני הפרקים האחרונים לשישה הראשונים בסימולציות של 8, ככה שכנראה לא זה מה שעושה את ההבדל.
לא עשיתי עוד הרבה סימולציות, בעיקר דברים שמצאתי באינטרנט פה ושם.
לתחילת העמוד
my.wish הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 84
  ציטוט my.wish ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2009 ב- 16:06
תקשיב אני מזדהה לגמרי,
המצב שלי ממש דומה.
בסימולציות של המרכז הארצי קיבלתי את הציונים: 650, 670, 675 ו-710
ובשתי סימולציות אחרות: 570, 560

המסקנה היחידה שזה הביא אותי אליה היא שאין שום סיבה להתעסק בציונים.
זה גוזל המון אנרגיה ועצבים ולא מביא שום סוג של תועלת...
אין שום דרך בעולם לנבא כמה נקבל במבחן, אז עדיף פשוט להשקיע את עצמנו בלהגיע כמה שיותר מוכנים.
פשוט לשאוף כמה שיותר גבוהה ולהתעודד מהציונים הטובים שהשגת בסימולציות, כמו שאומרים פה כל הזמן הביטחון בעצמך הוא חלק גדול מההצלחה.

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2009 ב- 18:28
אין בעיה להתעסק גם בציונים, כל עוד מבינים כמה דברים:
1.  לא משנה איזה ציון מקבלים בסימולציה - אף אחד לא יודע מה יהיה בבחינה.
2.  בבחינה יש אלמנטים נוספים שמשפיעים כמו לחץ, וכו'
3.  הסימולציות של המכונים (וגם שלנו) הן מעט קשות יותר מהבחינה האמיתית, וומאוזנות בצורה פחות טובה.
4.  המבחנים הכי משקפים את הבחינה כיום הם 16, 17 והבחינה של בפרואר 09.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
שם עט הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שם עט ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2009 ב- 19:17
אני מסכים שזו התעסקות מיותרת ועקרה שלא רלוונטית בעצם לכלום, ובסופו של דבר משנים בעיקר ההתמודדות והריכוז הסופיים בבחינה עצמה.

ההודעה שלי באה מתוך הבלבול שיוצר הטווח הגדול הזה של הציונים. השאלה שכן יוצאת מכאן היא האם הסימולציות הקשות יותר, של המכונים, גורמות להתמודדות טובה יותר עם המבחן האמיתי, או לתסכול וייאוש.
אני לא רוצה להמעיט בערך הסימולציות, זה באמת פתח לי את הראש (ויוכיחו, עד שאקבל את תוצאות הפסיכומטרי, התוצאות של הסימולציות המאוחרות מול אלו המוקדמות שעשיתי), אבל אולי כדאי להבהיר בסימולציות הללו שהן לא משקפות את רמת הבחינה האמיתית, אלא מטרתן להעלות את יכולות הלומד בצורה כזו או אחרת, כדי למנוע תסכול כמו זה שהיה מנת חלקי כשעשיתי סימולציות של מכונים אחרי תקופת לימוד וקיבלתי בהן פחות ממה שקיבלתי בבחינות של המרכז הארצי שעשיתי 'על עיוור', לפני שהתחלתי ללמוד. התסכול הזה גרם לי לחשוב שהלימוד בעצם לא שינה כלום ואולי אפילו גרם ליכולות האינטואיטיביות הראשוניות שלי להיפגע - מה שגרם כמובן לפגיעה בלימוד האינטנסיבי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2009 ב- 23:34
אם היית נמצא באתר קצת יותר זמן, היית רואה עד כמה אני נגד הסימולציות של המכונים (ושלנו...), ועד כמה אני מפרגן לבחינותש להאוגדן, שבכל המכונים תמיד קוטלים אותם ואומרים לתלמידים שהן לא כל כך טובות.

הבחינות של מאל"ו הן המקור, והסימולציות של המכונים הן החיקוי, ולכן לעולם לא תהיינה טובות כמו המקור.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
שם עט הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שם עט ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2009 ב- 01:45
ייתכן. אבל אני לא הרבה זמן כאן באתר, וההיכרות העיקרית שלי היא ישירות עם הסימולציות.
אני מנסה להציע שאולי כדאי לכתוב משהו בסגנון של מה שכתבת כאן כהקדמה לסימולציה.
אין לי ביקורת ברורה, ואני בעיקר מודה לכם על ההשקעה הרצינית והראויה להערכה במבחנים ובכל האתר. רציתי רק לחלוק את הקושי שנתקלתי בו.
לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 183
  ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2009 ב- 11:51
תיראה,
יצא לי לעשות 22 סימלוציות של סמארט והיי קיו. ואוגדנים 11H-18H.

האנגלית בפסיכו' יותר קלה מהסימולציות.

הכמותי בפסיכו' בודק הרבה יותר הבנה מאשר טכניקה. כלומר, לא בדוק כמה מהר אתה מחשב, מעביר אגפים או מעלה בריבוע... אלא בודק אם אתה מבין את הרעיון הכללי של השאלה.

סימו' של המכונים שאני עשיתי, נותנים לא פעם שא' ממוצעים או צירופים, שבחיים לא יופיע בבחינה. הם ממציאים כל מיני נוסחאות לחישוב "איבר שנוסף לקבוצה" שמלעשה בפסיכו' כל השאלות מדברות על מספרים קטנים שקל לחשב, והנוסחא הבסיסית של ממוצע * כמות איב' = סכום. מספיקה.

לסיכום, בוא לא נשכח שאנחנו פה בשביל הפסיכומטרי, ולא שום דבר אחר. אז כל ניסיון חיקוי שלו ע"י כל מכון/אתר  שהוא, הוא לא יותר מאשר סתם תרגול סתמי, שאין לו הרבה ביטוי לעומת הדבר האמיתי.

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.