פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תרגילים מהעיתון ידיעות אחרונות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
קרן נחום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט קרן נחום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תרגילים מהעיתון ידיעות אחרונות
    פורסם: 06/אפריל/2009 ב- 11:03
מישהו פתר את התרגילית 2 3 10 מהעיתון של ידיעות אחרונות?? אם כן בבקשה תעזרו לי.. אפילו באחת מן השאלותת
תווודהההה :)Smile
לתחילת העמוד
michlool1 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 42
  ציטוט michlool1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אפריל/2009 ב- 11:38

הי קרן

שאלה 2:דמיון משולשים. היחס הקווי בין משולש BCD לבין המשולש DEF הוא 1:2 (לפי נתוני השאלה) לכן יחס השטחים הוא העלאה בריבוע, כלומר- 1:4. (בינתיים השטח השחור הוא 3 ביחס לעומת הלבן הקטן הצמוד אליו) ושואלים על השטח הלבן (כל השטח הלבן!) ביחס לשחור. המשולש DBC הוא חצי מלבן, לכן החצי השני הוא עוד 4 ביחס, כלומר כל המלבן הוא 8, והשטח השחור הוא 3 לכן הלבן פחות השחור- 8-3=5. היחס הוא 3:5. מקווה שזה מספיק ברור..

שאלה 10: פשוט תחשבי קודם עם הרדיוס חצי מהמעגל הקטן (זה נותן את החלק המפוספס), ואז תחשבי את הגזרה הגדולה של זוית A פחות הגזרה הקטנה של זוית A (זה נותן את החלק המנוקד) עכשיו מה שנשאר זה להשוות ביניהם ולמצוא את הנעלם A. אם את ממש אבל ממש מסתבכת עם הנעלמים, אפשר לנסות להציב במשוואה הזאת את התשובות ולראות מה מתאים, אבל זה לא כל כך מומלץ...
שאלה 2: קראתי באתר שאלעד אמר שזו לא שאלה לפסיכו, אבל אם את מתעקשת- הוא הסביר אותה באחת השאלות הקודמות...
בהצלחה!!
לתחילת העמוד
קרן נחום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט קרן נחום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אפריל/2009 ב- 15:42

תודה רבה...

בקשר לשאלה 10... הבנתי את הדרך לפתור אך הבעיה היא שנגיד אני רוצה להתחיל את המעגל הקטן אז אני עושה חצי מהמעגל ואז בעצם אני לא מביעה כלל את a אז איך עליי לפתור?
התכוונת לשאלה 3 שהיא לא שאלה לפסיכו?
לתחילת העמוד
michlool1 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 42
  ציטוט michlool1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אפריל/2009 ב- 16:19
כן, התכוונתי לשאלה 3.
שאלה 10-מצטערת אולי הטעתי אותך, אבל זה לא חצי מעגל, אין לך שום הוכחה לכך. תביעי את השטח המקווקו כגזרה.  360-2A זה סכום הזוויות של השטח המקווקו, מתוך 360, כפול שטח המעגל הקטן-זה בעצם נותן לך את השטח המקווקו (פשוט נוסחה למציאת גזרה) עכשיו את יכולה להשוות בין השטחים, ולמצוא את A. מקוה שזה מספיק ברור, תגידי אם לא.
לתחילת העמוד
קרן נחום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט קרן נחום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אפריל/2009 ב- 18:39

כן עזרת לי ממש !!!Thumbs%20Up

תודה...

ובקשר לשאלה 3 אם לא הצלחתי לפתור לא להלחץ? ואיפה אני יכולה לראות את הפתרון?

לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אפריל/2009 ב- 19:34
בס"ד
מה זה שאלה 3 תכתבתי אותה..
לתחילת העמוד
קרן נחום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט קרן נחום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אפריל/2009 ב- 22:20

הוגדה פעולה חדשה @ לכל n  טבעי:

@n=

(n-1)@

+  (n-2)@

(4)@=13     (5)@=21

@(1)=?

התשובה היא 3... אני מצטערת אבל היה קשה לכתוב את התרגיל... מקווה שתבינו...
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אפריל/2009 ב- 22:47
בס"ד                   כל הזכויות שמורות לנופנוף
נתחיל להציב:
@5=@4+@3
@5=21
@4=13
נציב ויצא לנו:
@3=8
עכשיו נעבור ל@4
@4=@3+@2
שוב נציב:
@2=5
עכשיו הציב בפעולה ש הנעלם=3
@3=@2+@1
@1=3
בהצלחה.
שאלה מעניינת..
לתחילת%20העמוד
לתחילת העמוד
קרן נחום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט קרן נחום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אפריל/2009 ב- 23:35

וואי תודה רבה לך!!!!

זאת שאלה ממש קשה.. בחיים לא הייתי עולה על הפתרון.. ניראה לך שיהיה כזה מחר בבחינה?

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 02:01
זו לא שאלה ברמה פסיכומטרית
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .111 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.