פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

דילמה.

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 183
  ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: דילמה.
    פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 21:03
האם שווה לשרוף שנה  בשיפור בגרויות בשביל להגיע לאוניברסיטה או ללכת על מכללה.

בעיקרון אני מעוניין ללמוד מדעי המחשב, יש לי נתונים מספיקים למכללה, אבל הייתי מעדיף את אונ' בן גוריון. ששם הדרישות ממש גבוהות!

גיסי, בן 30, שעובד היי טק, טוען שבתאחלס לאף אחד בשוק העבודה לא אכפת איפה עשית את התואר שלך, העיקר שיש לך כזה.

מה דעתכם?

אגב, המכללה שאני כביכול הלך אליה היא מכללת אחווה, ואשמח לדעות...
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 21:13
בס"ד
מה הממוצע בגרויות שלך כרגע ומה הפסיכומטרי משוער ...
עקרונית יש הבדל מסויים בהתייחסות בין אונברסיטה למכללה בשוק מצד שני לשרוף שנה זה הרבה מאוד...
בסופו של דבר אחרי שתתחיל לעבוד ותהיה טוב לאף אחד לא יהיה אכפת איפה למדת.
אם הנתונים שלך קרובים אולי קיימות אפשרויות אחרות או אולי אפילו אפיק מעבר דרך האונברסיטה הפתוחה.
לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 21:19
הממוצע שלי נמוך 91
מתמתטיקה 4 יח' 89.

הפסיכו' אני מאמין שיהיה בין 630 ל 700.

בכל מקרה, גם 750 לא ייתן לי קבלה לאוניבסריטה בגלל הבגרויות.
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 21:39
בס"ד

בכל אופן עשיתי לך קצת עבודת שטח ומצאתי אפשרות מסויימת ללמוד בבן גוריון דרך אפיק מעבר שאתה עושה מהאונברסיטה הפתוחה. אם האפיק מעבר לא עובד אתה יכול להמשיך במכללה רק שאתה כבר אם שנה מהתואר.
זה דורש ממך לימודים של שני סמסטרים בקצב בינוני(לא גבוה יותר מדי זה 3 קורסים בסמסטר).
הדבר שאתה מרוויח פה הוא בכך שאתה לא מבזבז שנה וגם יכול להמשיך באונברסיטה אם אתה רוצה.
כנס שם לקישור יפתח לך מסמך ותעבור שם לאפיק מעבר של מדעי המחשב זה קישור מיוחד לאפיק מעבר בין בן גוריון לאונברסיטה הפתוחה קיימות אפשרויות נוספות עם אונברסיטאות אחרות.
לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 11:18

תודה רבה, אתה יכול לתת לי הסבר יותר מורחב על הנושא הזה של האו"פ, ואפיק המעבר הזה.

ממה שקראתי, הבנתי שאני אמור להירשם לאו"פ לבצע את כל הקורסים הדרושים למדעי המחשב, להוציא את הציוניים הדרושים ואח"כ אני יתקבל לבן גוריון.

אני ילמד מחוברות בבית, או שהלך לקורסים באו"פ?
מה יקרה אם אני לא יקבל את הציונים?
לאיזה סמסטר אני יגיע? כי זה נשמע לי כמו השלמת בגרויות. רק שפה אני ילמד חומר הרבה יותר קשה..
מבחינה פיננסית איך זה יוצא לי?

נערך ע"י dohgg - 08/אפריל/2009 ב- 11:34
לתחילת העמוד
שלשה פיתגורית הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: ישראל
מאמרים: 99
  ציטוט שלשה פיתגורית ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 12:24
 אתה יכול לעשות מכינה של בן גוריון
הם מחשבים סכם הנדסי
אין מצב שהדרישה היא ל750 בבן גוריון

אני מכירה מישהו שלומד שם שלא הגיע ל600 אבל הוציא ציון טוב,יחסית, בכמותי-השלים את המקצועות הרלוונטים לחישוב סכם הנדסה(פיזיקה מתמטיקה וכו) מכינה של שנה אחת ציון טוב בכמותי וזהו

תברר באונ' -לפי דעתי וידעתי זה אפשרי בלי ציון מטורף
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 12:45
בס"ד
אפיק מעבר זאת אומרת שאתה למעשה מתחיל את התואר.
אם יהיו לך ציונים טובים(ממוצע מעל 85 שזה אפשרי אם תשקיע) אזי באונברסיטת בן גוריון יתנו לך להמשיך אצלם את התואר. אם יהיו לך ציונים פחות טובים תוכל להמשיך במכללה.
הלימודים מתנהלים באמצעות ספרים ששולחים לך מהאונברסיטה יש לך מטלות שאתה צריך להגיש כל הזמן דרך האימייל עבודת בית שיעורים מדי פעם(לא הרבה) יש לך הרצאות שאתה צריך ללכת אליהם אבל לא יותר מדי. בתקופת מבחנים אתה הולך לאונברסיטה ועושה שם את המבחנים המבוקשים.
מבחינה פיננסית זה תלוי אם היית לוחם בצהל או שלא...(50 אחוז הנחה ללוחמים)
בכל אופן זאת הטבלה תמצא את עצמך שם
שמח לעזור.

לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 13:09

הייתי לוחם, אבל מה ההבדל בפועל בין הנחיה רגילה למוגברת.

ולפי הטבלה (תקן אותי אם אני טועה) אני מסתכל על העמודה הראשונה "קורס לתואר ראשון" בלבד.

המממ... אשמח להתייעץ איתך, מכללת אחווה מציע גם סוג של אפיק לבן גוריון.
למעשה, כמעט בטוח שיש לי את התנאים הדרושים לשם, והעניין איתם ששנה ראשונה של התואר עושים אצלהם במכללה, והשנתיים הבאות עושים בבן גוריון.
חבר שלי אמר שהמינוס אצלהם זה שהאדמינסטורה שלהם תלויה מאוד בבן גרויון וזה לא הכי נוח. מה גם הוא טען שהממוצע צונח כשמגיעים לב"ש.

הפלוסים שאם אתחיל ללמוד אצלהם, זה יהיה כבר באוקטובר הקרוב, והתואר ייחשב כתואר של בן גוריון לכל דבר.

מה דעתך? זה לא עדיף?

נערך ע"י dohgg - 08/אפריל/2009 ב- 13:18
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 13:29
בס"ד
אני לא מבין גדול אבל היה לי חבר שלמד בפתוחה והוא היה מקבל המון ספרים ולומד ושולח שיעורי בית כל הזמן ומדי פעם נעלם למבחנים ומעבדות...
בכל אופן נראה לי שמסתכלים על העמודה של תואר ראשון.
אם זה אפיק מעבר והתואר שלך נחשב תואר של בן גוריון בסוף נראה לי שהרבה יותר עדיף. מה שכן אתה תצטרך ללמוד טוב ולהיות ראש לשועלים במכללה  כדי שתגיע לבן גוריון תהיה זנב לאריות או אולי אפילו ראש לאריות ולא שתרגיש פתאום שאתה לא ברמה אחרי שכולם כבר למדו ברמה גבוהה..
בכל אופן בהצלחה.

לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 13:46
תודה רבה וחג שמח!

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.