פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מבולבלת

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מבולבלת
    פורסם: 21/אפריל/2009 ב- 15:50
הגשתי לפני כמה זמן בקשה להקלות בפסיכומטרי והיום קיבלתי מהם מכתב והיה רשום בו שהם קיבלו את הבקשה שלי להרשמה לבחינה הפסיכומטרית שתהיה ב-2-3 ליולי שזה התאריך של הבחינה הרגילה...
אני אמורה להסיק מזה שהם לא אישרו את הבקשה שלי?
יכול להיות שזה רק אישור על זה ששילמתי בלי קשר להקלות? (יש לציין שתבקשה להקלות ותתשלום לבחינה לא עשיתי ביחד אז חוששני שאולי הם לא יתחשבו בבקשה שלי למרות שהתקשרתי אליהם והיא אמרה שהבקשה שלי הגיעה ואני רק צריכה לשלם דמי הרשמה..)
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אפריל/2009 ב- 16:07
לא, גם לי זה היה, וקיבלתי הקלות
שימי לב שזה רק אישור של התשלום, ולא זימון לבחינה עצמה. לא כתוב לך הרי תאריך מדויק, אלא טווח של תאריכים

כרגע את יכולה להסיר דאגה מלבך, ובכל מקרה, אם לא מקבלים בקשה להקלות, מודיעים
בהצלחה
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אפריל/2009 ב- 16:12
אסף תגיד נכון באינטרנט אז בסוף ההרשמה יש לך אישור כזה ששילמת כמו קבלה אז אמורים לשלוח להם את זה??
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אפריל/2009 ב- 16:14
היה רשום שם תאריך מדוייק 2-3...
לתחילת העמוד
דני דן הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: תל אביב
מאמרים: 46
  ציטוט דני דן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אפריל/2009 ב- 16:22

תרימי אליהם טלפון הכי פשוט

לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אפריל/2009 ב- 16:28
נראה לי הייתי צריכה לשלוח תקבלה הזאת קיצר זה אבוד א"א להתקשר אליהם הם עובדים בין 8 ל-אחד וחצי..
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אפריל/2009 ב- 17:13

אני לא שלחתי שום קבלה...

בכל מקרה, גם אני קיבלתי בהתחלה תאריך אחר, אבל ברגע שיבדקו את הבקשה שלך, אם צריך אז ישנו את זה, אל תדאגי
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אפריל/2009 ב- 18:45

תודה אסף.

יש לך את זה בלהרגיע אנשים...

אני אתקשר אליהם מחר ונראה מה הם יגידו זה מוזר כי האישה שדיברתי איתה משם היא אמרה לי שאני רק צריכה להירשם אבל היום כשנכנסתי לאתר שלהם אחרי המכתב...היה רשום שצריך לשלוח להם תקבלה שבסוף ההרשמה (מה שהם שולחים לאימייל)  קיצר כל שנותר הוא לחכות למחר...

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .142 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.