פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חבר'ה, מחר (7.5) ציונים :)

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1234>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 12:03
לכל מי שעשה בחינה עם הקלות
הצפי ציונים הוא ב-24 לחודש (17 יום מהיום)

אוף, כבר חיכיתי כל כך להיום,א פילו חלמתי שאני מחכה לציון חחחח

מקווה בשביל כולם שקיבלתם את הציון שאתם צריכים! :)
לתחילת העמוד
Gavriel7 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: חדרה
מאמרים: 13
  ציטוט Gavriel7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 12:47
עשיתי פעם שניה ושיפרתי רק ב20 נקודות.. בא לי להתאבד...Cry
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 12:57
צר לי לשמוע את זה... :(
קח אזה יום חופש מכל מה שאתה עושה, תירגע מזה קצת...
וכמה שקשה לי לומר לך את זה, לקראת המועד הבא (כי מדברייך משתמע שאתה צריך להיבחן שוב) תתחיל שוב ללמוד, כי בסופו של דבר אין ברירה אחרת

אין מה לומר "בא לי להתאבד".
אני מבין שזה מבאס ועצוב, אבל...אפשר להיבחן עוד מאה פעמים, והכי חשוב לקחת את עצמך בידיים עכשיו

בהצלחה פעם הבאה
לתחילת העמוד
Daglas הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט Daglas ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 13:26
ניגשתי באפריל בפעם הראשונה, ושבועיים של לימוד עצמי הניבו לי 676 נק'. ציפיתי לקבל ציון קצת יותר גבוה, יותר לכיוון ה 700, אבל לא נורא. הציון שקיבלתי אמור להיות די והותר עבור הצבא.

נתראה במועד פברואר, אי שם בעוד מספר שנים. Smile
לתחילת העמוד
grayknight הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 16
  ציטוט grayknight ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 13:51
אני רוצה להודות לך אלעד שוויצר על האתר המדהים שלך שבזכותו ( למדתי רק ממנו לבחינה) הוצאתי 700 בפסיכו עכשיו,
אתה תותח והאתר שלך מעולה, הרבה תודות :)

gr@y_knight
לתחילת העמוד
moi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 33
  ציטוט moi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 15:23
639!!! שיפור של 75 נקודות
מאושרת!!! :)

אלעד, אתה צודק שלחץ וכל מה שנלווה לזה משפיע על הציון. בהתחלה לא לקחתי את זה ברצינות כי מבחינתי עד הלילה שלפני הבחינה חשבתי שהכל תלוי בידע שלי.. וכשלא נרדמתי בלילה נזכרתי שכתבת שיש עוד גורמים. אז העייפות השפיעה עלי ואולי גם על הציון, אבל הידע והמיומנות נכחו גם כן וכנראה שהיו מספיק כדי לגבור על העייפות.
הציון אמנם לא בשמיים, אבל יש מאחוריו השקעה ענקית והכי חשוב שהוא מספיק לצבא.

לתחילת העמוד
my.wish הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 84
  ציטוט my.wish ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 15:52

היי אנשים, סליחה שנעלמתי באופק יום אחרי הבחינה, פשוט הלך לי על הפנים... כמו בסיפורים לא הצלחתי להירדם בלילה שלפני והגעתי לבחינה זומבי מסמורטט ומסכן... זו התחושה הכי מסריחה בעולם להרגיש שאני לומדת חודשיים ואז הכל יורד לטימיון בגלל שהמוח פשוט לא מתפקד ברגע האמת. לא פועל. איזה יומיים אחרי הבחינה רק בכיתי...  לא התחשק לי להיכנס לכאן ולראות כמה כולם מאושרים מהבחינה הקלה והכל הייתי פשוט שקועה בדיכאון מטורף...

הגילוי המקרי היום בבוקר שהגיעו הציונים פשוט נפל עלי כמו סלע גרניט של 10 טון - אני לא רוצה לדעת מה הציון שלי, סעמק!!! לא היה לי בדל של מושג מה יצא לי.. מבחינתי יכולתי גם לקבל 500, הרגשתי שהלך לי זוועה.

טוב נו, קשה להאמין אבל הסוף טוב... 640. בסוף לא יצא עד כדי כך נורא.
 לא מתקרב לממוצע בסימולציות(680 בערך), אבל מספיק בהחלט בשביל שאני אוכל להתקבל לכל אוניברסיטה ולא ללמוד באיזה מכללה... תודה לך הקדוש ברוך הוא.

"תודה" גם לכל העולם ואשתו המעצבנת שטרחו להזכיר לי פעמיים ביום ש"מה פתאום את לומדת בלי קורס"!!!

תודה הכי ענקית אלעד!!! Heart מגיע לך פרס ישראל ומצטיין הנשיא.

התפללתי, התפללתי הרבה...

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 16:52
תודה לכולכם על המחמאות, תענוג לקרוא את ההודעות שלכם ועל הציונים שקבלתם.
לא נשכח גם את טל, שבלעדיו האתר הזה לא היה מתפקד. אמנם אני רוב הזמן נמצא בפורום, אבל טל מתפעל כאן הכל מאחורי הקלעים.

אנחנו ממשיכים לפתח עזרים, תוכנות וספרי לימוד נוספים שיעלו לאתר בקרוב (ובתקווה שאתם לא תזדקקו להם יותר :-) ), והתגובות שלכם פשוט נותנות כח להמשיך.

אז תודה גם לכם, ובהצלחה לכולם, ותבואו לבקר!!! אל תדירו רגליכם (מקלדותיכם) מהאתר ומהפורום...

מי מכם שצריך לברר לגבי לימודים - נשמח אם תעשו זאת דרך האתר (יש קישור ללימודים גבוהים בסרגל כלים העליון).

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
michbada הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 8
  ציטוט michbada ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 18:04
612
אני שמחחחחחח
לתחילת העמוד
mariposa הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 3
  ציטוט mariposa ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 18:40

גם אני רציתי להודות לאתר למקימי האתר הזה, הוא פשוא מצויין, בהתחלה לא האמנתי שאוכל ללמוד לבד,

אבל בזכותכם הצלחתי =))) קיבלתי ציון לא רע 648 !

תודה רבה לכם !!
לתחילת העמוד
cloudead הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 4
  ציטוט cloudead ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 18:45
סוף סוף אין לי צורך לחזור על הבחינה הזאת שוב !
אלעד אני ממש מודה לך ולאתר הזה כולו.. נעזרתי בכם לא מעט, גם רגשית וגם בנושאים עצמם תאכלס..
ופינקתי ב734 !!
רעדו לי הידיים הבוקר שהגיעו הציונים .. אבל סוף סוף יש לי את הפריבילגיה לבחור איזה אונ' שאני רוצה ולא ללכת כי אין ברירה..

דרך אגב אני עדיין עומד על דעתי שהבחינה הזו לא משקפת יותר מדי.
לתחילת העמוד
orik הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 295
  ציטוט orik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 19:36

טוב.

נולדתי ב7 למאי.
או במספרים....
0705

והיום קיבלתי 706.
 ציון סבבה בסה"כ!

ושוב אלעד: תודה רבה רבה!!!
ובכנות, ה"פסיכו-כיס" הועיל המון המון המון!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 19:57

אז מזל טוב כפול ומכופל!!! :) שמח בשבילך! :)

לתחילת העמוד
stuff88 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 27
  ציטוט stuff88 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מאי/2009 ב- 23:23
640! זה לא מה שרציתי אבל גם זה בסדר+ פטור באנגלית (140)
לתחילת העמוד
CrackerNetworX הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: אשדוד
מאמרים: 25
  ציטוט CrackerNetworX ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/מאי/2009 ב- 05:06
אני רוצה להודות לך אלעד,על האתר והעזרה,על הספר המצויין.
כמובן מזל טוב לכל מי שקיבל ציון אשר ציפה לו וכמו כן בהצלחה לכל מי שמשפר.

אני לקויי למידה,ובעל ADD וכמובן שלא התחשבו בזה במרכז הארצי כי האיבחונים כבר ישנים(מחטיבת הביניים) וADD בתיק הרפואי לא מתקבל אצלם חייב איבחון נויירולוגי של קשב וריכוז.
מתוך 10 סימולציות הציון הכי נמוך שהיה לי 620 והכי גבוה והכי גבוה 672(במילולי וכמותי אני ברמה של אי הספק של כ 6-7 שאלות) אז חשבתי שמצבי נורמלי כי אם הקלות מעל 700 בוודאות,אך לאחר לילה ללא שינה לפניי המבחן הציון שלי בסביבות ה 500 ב כ 120 נקודות מתחת לסימולציה הממוצעת(לא הבנתי איך זה קרה,באנגלית למשל הייתי בין 140-148,ועכשיו קיבלתי 130 וזה החלק הכי מבאס כי זאת כמו שפת האם שלי).

אני לא מתייאש עשיתי בזמן האחרון 2 איבחונים רלוונטים למצבי ומגיש אותם שבוע הבא,התחלתי ללמוד שוב מהתחלה.
המרכז הארצי אישר לי להיבחון שוב במועד יולי ואני מאוד מקווה שיתנו לי הקלות סוף כל סוף ואני אקבל ציון באיזור הסימולציות ולא מאיזור הדמדומים.(באופן חריג יש לי עדיין סיכוי להתקבל עם פסיכו של מועד יולי-מתחשבים בי באוניברסיטה מכיוון שהם קיבלו את ההקלות שלי והבינו שעברתי פסיכו' בתנאים בלתי איפשריים כמעט בשבילי ונתנו לי עוד הזדמנות חריגה).

כל החפירה הזו נועדה לגרום לכם לא להתייאש ופשוט לא להרפות מהרצון להצליח ,תלמדו חזק יותר ובפעם השנייה הלחץ כבר לא יהיה אותו הלחץ ותצליחו.

בהצלחחחחהההההה לכולם.

נערך ע"י CrackerNetworX - 08/מאי/2009 ב- 05:08
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/מאי/2009 ב- 09:54
אני גם מקווה בשבילך שיתנו לך הקלות.
כשאתה שולח למרכז הארצי את האישור להקלות אל תשכח לשים את כל החומר שאתה צריך..
אני גם הגשתי בקשה והם שלחו לי שחסר לי תעודות מכיתה א-ו (מי בכלל שומר תדברים האלה..) והמלצות מורים ואם אני רוצה  להוסיף את זה אני חייבת בתשלום של 210 שקל בכל מקרה עזבתי את עניין ההקלות כי זה גם מאוד קשה לי לעבוד על מחשב אני חייבת להדפיס הכל ושזה יהיה לי מול העיניים כי גם כל מילה שנייה אני מסמנת אז יכול להיות שבסוף זה היה לטובתי .. בכל מקרה בהצלחה ומקווה שתקבל תציון שאתה רוצה 
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1234>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.