פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סידורים+אנלוגיה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סידורים+אנלוגיה
    פורסם: 24/מאי/2009 ב- 16:08

1. חמשת המגדלים במרכז "ארציאלי" : העגול,המשולש,המרובע,המשושה והמתומן מחוברים בינהים במסדרונות, כמתואר בשרטוט. שני מגדלים נקראים "שכנים" אם ישנו מסדרון המחבר ישירות בניהם.

ידוע כי: המגדל המשולש אינו שכן של המגדל המרובע.
המגדל המשושה אינו שכן של המגדל העגול.
המגדל העגול אינו שכן של המגדל המרובע.
מה מהבאים בוודאות אינו נכון?                                          O----O----O
                                                                              /      \ /    \
                                                                              O — —  O    
השרטוט לא יצא משהו טוב אז שרטטת אני לא יהיה... תדמיינו שהקווים קצת יותר ארוכים ומתחברים לעיגולים למטה...

1. המגדל המשושה אינו שכן של המגדל המשולש.
2. המגדל המשושה שכן של המגדל המרובע
3. המגדל המתומן שכן של המגדל המשולש
4. המגדל המתומן שכן של המגדל המרובע.
התשובה היא 1   משום מה לא הצלחתי לפסול אף תשובה כי הכל יצא לי נכון הצבתי בשלושה למעלה מימין לשמאל עיגול מתומן מרובע אח"כ בשני עיגולים למטה הצבתי צד ימין משולש צד שמאל משושה תרגיל מוזר!

אנלוגיה...
מיזנטרופ: שונא
1. דלתוניסט:רואה
2.פסל:מגלף
3.קניבל:אוכל
4.חנווני:מוכר התשובה היא 3

מה זה מיזנטרופ?היא מהדהדת לי במח אבל אני לא זוכרת מה היה הפירוש שלה?    תודה!                                 
לתחילת העמוד
shei הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 43
  ציטוט shei ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מאי/2009 ב- 18:01
מיזנטרופ הוא שונא אדם, קניבל הוא אוכל אדם :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מאי/2009 ב- 20:23
סידורים -
אם שני מגדלים הם לא שכנים זה לזה, הרי שאף אחד מהם לא יכול להיות באמצע השורה העליונה, כי המגדל שם שכן לכל שאר המגדלים.
לפי 2 הנתונים הראשונים, המגדל האמצעי בשורה העליונה חייב להיות מתומן.

לפיכך, ניתן לפסול את תשובות 3 ו-4, כי המתומן הוא שכן של כל המגדלים.

כעת, אם תשחקי עם הצבות של הנתונים, תראי שתשובה 1 היא הנכונה (המשושה חייב להיות שכן של המשולש)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מאי/2009 ב- 21:35
תודה אלעד
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.